Arama sonuçlarınız

1. hakkı57

Off-road İçin Araç Tavsiyesi

Ynt: Off-road İçin Araç Tavsiyesi listedeki markalardan offroad en uygunu nissan patrol sağlamlık bakımından ama temizini bulmak lazım.

2. hakkı57

Hilux Flanş ?

Ynt: Hilux Flanş ? benim lastikler 35x11.5x15 jantlar -45 ofset 10 inç.bijon aralığı 6x139.7 dir.
  3. hakkı57

Hilux Flanş ?

Ynt: Hilux Flanş ? -25 jantlarla benimde sürtüyordu -45 takınca sürtme kesildi.

4. hakkı57

Toyota 2.8 -- Land Rover 300tdı

Ynt: Toyota 2.8 -- Land Rover 300tdı bir hilux kullanıcısı olarak 300 tdi motor ezer geçer.2.8 çok hafif kalır yanında.ama sağlamlık uzun ömür derseniz hilux ve toyota motor ömürlüktür.
  5. hakkı57

Ln 65 Almak Istıyorum Fıyat Arastıyorum

Ynt: Ln 65 Almak Istıyorum Fıyat Arastıyorum öncelikle ln 65 almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken 87-88 model olması bu modellerde ön fren disk,arka diff lsd ve 4,88 ayna mahruti standartdır.86 ve 85 modellerde bu özellikler sonradan takılmadıysa standart da yoktur.ln 106 lar 89-98...

6. hakkı57

%95 Onroad - %5 Ağır Offroad İçin En Mantikli Lastik Seçimi Nedir?

Ynt: %95 Onroad - %5 Ağır Offroad İçin En Mantikli Lastik Seçimi Nedir? bahsettiğiniz özelliklerde lastik yok. %95 şehir içi kullnanıp yük taşıyacağınız lastiğin geri kalan %5 le offroad yapmak nasıl olucak şaşırtıcı doğrusu.asfalt arazi karışık diyorsanız A/T desenli üzerinde kar tanesi veya...

7. hakkı57

Önemli !!

Ynt: Önemli !! teşekkürler emre bey çok şükür bulundu araç.bahsettiğiniz önlemlerin benzerlerini kendi aracımda uyguladım alarm,gizli kontak v.s gibi.ayrıca dediğiniz gibi bu tarz araçları olan herkes alınabilicek önlemlerin hepsini almalı.
  8. hakkı57

Önemli !!

Ynt: Önemli !! evet haberlere çıkan araç bizim araç bulundu.arkadaş şimdi emniyetden haber bekliyor.inşallah en kısa zamanda teslim alıcak.herkese çok teşekkürederiz sağolun.
  9. hakkı57

İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi. acaba kullandığı hapın ismi ne ? herkese bu kadar atar yaptığına göre sağlam bir cesaret hapı olmalı.

10. hakkı57

İmdattt

Ynt: İmdattt en iyi çözüm bu gibi önceki iletimde bunu anlatmak istemiştim aslında.üye olduğum bir başka forumda üyelikler bu şekilde onaya bağlı ve bu spam üyelikleri şimdiye kadar hiç görmedim.

11. hakkı57

İmdattt

Ynt: İmdattt anlaşıldı daha uzun bir süre bu sorun devam edicek...
  12. hakkı57

Hilux Mü Yoksa L200 Mü Yardımcı Olurmusunuz :)

Ynt: Hilux Mü Yoksa L200 Mü Yardımcı Olurmusunuz :) İkiside güzel araç sonuçta japonlar :D

13. hakkı57

İmdattt

Ynt: İmdattt tam bilgim olmadığı için yazdıklarımda yanlışlık varsa düzeltin lütfen.bu spam iletileri gönderenler forumda üyemi dir değilmir?eğer üyelerse neden üyelikleri iptal edilmiyor?dün daha önce yorumda bulunduğum bir konuya girdim en son yorum yapana da bakmadım haliyle karşıma...
  14. hakkı57

Önemli !!

Ynt: Önemli !! teşekkürler herkese iyi dilekleri için.bizde araştırıyoruz çeşitli haberler geliyor umarım herkesin korktuğu gibi suriyeye kaçırma gibi bir şey olmaz.
  15. hakkı57

Önemli !!

Ynt: Önemli !! teşekkürler inş. en kısa zamanda bulucaz.

16. hakkı57

Önemli !!

Ynt: Önemli !! teşekkürederiz.park halinde çalınmış büyük ihtimal düz kontakla çalıştırdılar.anahatarlar ruhsat hepsi bizde.valla araçlar çok göz önünde kimse o riske girmez diye olduğu gibi bırakıyoruz bu bize ders olsun.alarm,gizli kontak hatta baston kilit bile takmak lazım şahsen ben...
  17. hakkı57

İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi. amman haaa tekrar başlamasın bu konu ;D
  18. hakkı57

Önemli !!

Fotoğraftta ki arkadaşıma ait 34 MLY 17 plakalı Toyota Hilux marka model araç İstanbul Alibeyköyden çalınmıştır.Aracı gören veya bilgisi olanlar lütfen buradan yardımcı olsunlar...

19. hakkı57

Acil Lsd Kilit Yardım

Ynt: Acil Lsd Kilit Yardım teşekkürederiz inş. diyelim bir dahaki geziyi karadeniz turu olarak düşünüyoruz ama belli olmaz belki yarım kalan ege turunuda tamamlarız akdenizle birlikde :)
  20. hakkı57

Karbüratörlü Araçlarda Blos Lpg Mikseri

Ynt: Karbüratörlü Araçlarda Blos Lpg Mikseri çok iyi olur teşekkürederim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri