Arama sonuçlarınız

1. Eren Canak

Alıcam... Defender alıcam...

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... kendimi mat101 dersinden çıkmış gibi hissettim ama benzinli alıp lpg taktırmakla nerdeyse aynı hesaba gelecek o zaman bu dediğin.. bunu birde kendim denemek isterim. eğer yakın fiyatlara geliyorsa, dizel düşünmeye başlayabilirim.. (bizde 2008-golf(şu anda...

2. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... gayetgüzel görünüyor ve insanların da takdirini almış olması güven verici. detaylı bilgi ve yeni fotoğraflar için bekliyorum :)
  3. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... muhtemelen herkes gibi ben de bu kadar yıl hayalini kurduğum aracı sorunsuz, emsalsiz, daha iyisi olmayan, hiçbir kötü özelliği olmayan bir araç olarak düşünmüştüm... dün bizimkilerle konuşurken, tek kapı muhabbeti geçtive o anda kafama dank etti ki 'defender...

4. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... hayalimi süsleyen bunun trophy sarısı olanı, logo vs. bile hazır durumda şuanda :D yakında onları da atarım buraya
  5. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... Bu arada güneyde dediğiniz araç alanya'daki araç ise onu duydum ancak daha ulaşamadım. telefon ya da email adresi varsa sahibinin iletebiirseniz sevinirim Teşekkürler

6. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... yüzümdeki tebessümü eminim ki hissetmiş, hatta paylaşmışsınızdır :) ve kesinlikle katılıyorum ki tam bir tank gibi oluyorlar. Bu benimki tam bir takıntı.. aynı zamanda içine yapmak istediklerim (arkasına bir adet atv atmak gibi) için de çok daha uygun ama...

7. Eren Canak

Satılık - 1991 Model 4 x 4 Toyota Hilux ( Bilen Bilir)

Ynt: Satılık - 1991 Model 4 x 4 Toyota Hilux ( Bilen Bilir) tüm sayfayı yeniden okudum, inceledim, istemsiz olarak 'annem' dedim... hayırlı satışlar, çok kral bir araç
  8. Eren Canak

Satılık - Off Road Aracı ( Ormanların Kralı)

Ynt: Satılık - Off Road Aracı ( Ormanların Kralı) Hayırlı satışlar, jeep düşünüyor olsam atlardım üstüne...
  9. Eren Canak

Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:)

Ynt: Defender Sahipleri Arasına Katılmak İstiyorum, Yardım Lütfen:) gözün aydın o zaman :) şimdilik senin ailene bir kişi katılıyor, umarım yakında senin de defender ailesine katılman nasip olur :)

10. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... 110 çok güzel araç, hiç lafım yok.. ama 90dan daha ağır ve uzunluğundan dolayı şehir içi günlük kullanımda park sorunu yaratacak... aynı zamanda benzini de daha çok yiyor diye biliyorum (sonuçta daha ağır) bir de dediğim gibi 90-def-90 (vücut ölçüsü gibi oldu...

11. Eren Canak

Ynt: Alıcam... Defender alıcam... 90' def90 sadece bir tane var, o da 25bin istiyor. Düşünebilirim ama pek cazip değil (fiyatı çok güzel aksesuarlarına bakılırsa ama kendi emeğim olmayacak..)
  12. Eren Canak

Ben sanırım yaklaşık olarak 6 senedir holigan gibi defender takibindeyim... Ailevi durum vs. den dolayı bir türlü ne zaman nede para ayırabildim. Bu isteğim bu 1 ay içerisinde sanırım sonuçlanacak ancak, benim takıntılı olduğum araç, defender 90 ve 90lı olduğum için benimle yaşıt olması en büyük...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri