Arama sonuçlarınız

1. İBRAHİM KILIÇ

2009 Ve Üzeri Grand Vitara

Merhaba , adım İbrahim KILIÇ Muğla Fethiyede yaşıyorum. 2009 ve üzeri kilometresi az, suziki Grand Vitara 2.0 tercihen benzinli ve LPG li 5 kapı bir araç arıyorum. Bulunduğumuz bölge sıcak ve güneş çok etkili olduğundan Siyah renk dışındakiler tercihimdir. Şimdiden yardımı olacak herkese...

2. İBRAHİM KILIÇ

vitara 1.6 jlx

Ynt: vitara 1.6 jlx Teklifiniz için teşekkürler. Ancak, 5 kapı otomatik 1.6 jlx 2000 - 2001 bir araç arıyorum.
  3. İBRAHİM KILIÇ

vitara 1.6 jlx

Merhaba arkadaşlar , halen otomatik bir Vitara jlx 5 kapı bulamadım . Dün İzmir Otokentte bir araca baktım Dynomoss da expertiz yaptırdım sonuç , aracı almadan dönmek oldu bilgilerinize.

4. İBRAHİM KILIÇ

Bu vitara nasıl ?

Ynt: Bu vitara nasıl ? Bu aracı tanıyan yada takip eden arkadaşlar var mı acaba ? Yanılıyor da olabilirim ama daha önceki ilanında sanki şanzıman tamiri 3000 TL yazmışlar gibi hatırlıyorum. Beni düşündüren kısım bu...
  5. İBRAHİM KILIÇ

Vitara almak istiyorum.

Ynt: Vitara almak istiyorum. Yaptığım araştırmalar sonucu 1.6 ya karar vermiştim. Parça problemi olduğu söylenmekte , 2.0 ların kronik bir sıkıntısı varmıdır ? Forumlarda genellikle 1.6 16valf motorlar tavsiye edilmekte.

6. İBRAHİM KILIÇ

Bu vitara nasıl ?

linkini vereceğim araç hakkında görüşleriniz almak istiyorum, Yardımcı olursanız sevinirim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-essiz-vitara-temiz-masrafsiz...orjinal-128000-km-de-105782810/detay

7. İBRAHİM KILIÇ

Suziki Vitara JLX 1.6 almak istiyorum.

Merhaba Gezenbilir ailesi, bir süredir forumu takip ediyorum. Ben Muğla Fethiye'de yaşıyorum Lada Nİva kullanıcısıydım aracımı yeni sattım ve özellikle Otomatik vites Vitara 1.6 jlx almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkürler.
  8. İBRAHİM KILIÇ

Vitara almak istiyorum.

Merhaba Gezenbilir ailesi, b,r süredir forumu takip ediyorum. Ben Muğla Fethiye'de yaşıyorum Lada Nİva kullanıcısıydım aracımı yeni sattım ve özellikle Otomatik vites Vitara 1.6 jlx almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum , şididen yardımcı olacak herkese teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri