Arama sonuçlarınız

1. Goldwingerr

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

Kaldığım yerden müzeyi gezmeye devam.Uzun ara verdiğim için kusuruma bakmayın.Yoğun iş temposuna girdik. Müze güzel de pek benim tarzım değil.Ben daha çok askeri müzeleri seviyorum.Ama buraya kitap çok yer ayırmış gezmeden olmazdı.

2. Goldwingerr

Evet yurda 4.5 ay sonra hiçbir sıkıntı olmadan döndüm.Bu süreçte 7 kere Almanya ya gidip geldim kimisinde iki hafta kimisinde 4 gün kaldım.Ama bu sistem süper oldu.Gidiyorum hoop arabam ve evim orada.
  3. Goldwingerr

İnceledim güzel bir yer daha yeşil.Benim kaldığım otopark gibi.Ama tabi merkezde olması süper

4. Goldwingerr

Merhaba daldık işe güce döndükten sonra ama yazıya devam edeceğim.
  5. Goldwingerr

Bu ocağa bayıldım.Gerçi Ege de bir balıkçı kasabasına gidersek bu görüntülerin canlısını görebiliriz.

6. Goldwingerr

Balıkçı kasabası olduğundan halat yapım atölyesi en önemli iş koluymuş evde minik karidesleri ayıklıyorlar satış için tabi hepsi plastik Evlerdeki sanatsal bir tarz var çok sevdik ama içine giremiyorsun camın ardından bakıyoruz

7. Goldwingerr

Burası gerçekten Enkhuizen in ilk kurulduğu köymüş.Olduğu gibi köyü bırakıp şehir büyüyünce sakinler başka yere geçip burasını açıkhava müzesi yapmışlar.Müze de yerel giysilerle o zamanın yaşamını size aldırmadan sürdüren bir çalışan kitle var
  8. Goldwingerr

Müzeye kasabanın girişinde aracı park edip feribotla gidiyorsunuz.Keyifli bir yolculuk.Ama otopark ıssız geldi bana biraz Efsaneyi bırakmakta çekindim.Umarım birşey olmaz.
  9. Goldwingerr

Evet şu internet süper bişi valla :)

10. Goldwingerr

Eveeet Giethoorn dan ayrılıp biraz da müze gezelim dedik.Burası büyük bir açıkhava müzesi.Hollanda yaşamını gösteren

11. Goldwingerr

Kar ne güzel olur yılbaşında.Kardan adam,yılbaşı şarkıları.Ama otelleri sordum geceliğine 600 diyorlar iki gece satıyorlarmış 1.200 TL.Yılbaşını karavanda kutlama fikrim var ateş yakıp parti vermek :)
  12. Goldwingerr

Evet aslında iklim çok fena ve yaz da sadece bir birbuçuk ay gibi kısa süre olduğundan ve bizim olduğumuz zaman en güzel zamanı olduğundan hayaller bitmiyor.Ama diğer taraftan kuzey ülkeleri intiharın,psikolojik rahatsızlıkları en fazla olduğu yer. Çernobil diyince orayı gezmek için geçen sene...

13. Goldwingerr

Abi gerçekten düşünmedim değil ama adamlar heryeri parselleyip kullanmışlar.Burada otopark açmayı düşündüm Belediye boş yer bırakmamış.Yani yaşam şansı biraz zor :)))))
  14. Goldwingerr

Abi adamlar kışı çözmüş hep bahar buralar
  15. Goldwingerr

Kahve keyfine devam dönünce campinge. Su alım yeri kartı okutup suyu alıyoruz atık boşaltma yeri.Artık Giethoorn macerasını da bitiriyoruz

16. Goldwingerr

Ben burada yaşamak isterdim gerçekten ama iki ay yılda.Şu öndeki kayığa da bittim.Yaşlı amca ve teyze geldiler ve bir gün kaldılar.Kayıkların büyük camları çok hoş.Karavan gibi kayıkları kullanıyorlar.Gelişmiş ülke olmanın ve küçük bir ülke olmanın avantajları.
  17. Goldwingerr

Bisiklet turu havanın sıcaklığından zorluyor bizi ama her taraf o kadar güzel ki

18. Goldwingerr

İnşallah sizin de planlar gerçek olur.
  19. Goldwingerr

Abi sivrisineğin S si bile yoktu Gieethorn da.Ama Venedik te mesela felaket durum.Hollanda buna çözüm bulmuş gibi.Yoksa dediğin gibi durulmaz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri