Arama sonuçlarınız

1. daredevil

Kış Lastiği Tavsiyesi

Denediğim, bildiğim kış lastikleri içerisinde nokian en başarılı bulduğum markadır. Karlı zeminde yol tutma konusunda daha iyisini görmedim.
  2. daredevil

Freelander2 Almak İstiyorum Ama!?

Bosch marka hava, yağ, yakıt, polen filtresi ve catrol 5/30 ile yaptırdığım periyodik bakımı ücret olarak renault clio dan fazla veya farklı değil. 60 bin km de ilk satın aldığımda araçta hiçbir problem olmamasına rağmen; yukarıda belirttiğim filtre ve motor yağı dışında triger ve...

3. daredevil

Freelander2 Almak İstiyorum Ama!?

Ben düşük kilometrede 2.2 dizel ve en üst paketini geçen sene aldım. Alır almaz her ihtimale karşı sağlam bir bakım yaptım (triger, motor kayışı, enjektör temizliği, tüm filtreler vs) 14 ay ve 22 bin kilometredir de kullanmaktayım. Güncel model bir çok sedan ve iki crossover dahil tereddütsüz en...
  4. daredevil

Yardim Edermİsİnİz Suv Arazİ Araçlar

Selamlar. 45 bin lira civarı bütçe ile 10 yaş üstü ve 150-200 bin km yapmış araçlarda, çok şanslı değilseniz bahsettiğiniz bir önceki suv macerasının bir benzerini yaşayacağınızı düşünüyorum. Eğer %80 otoyol,%20 toprak yol kullanımı öngörüsündeyseniz, station wagon veya crossover, ancak yıl...

5. daredevil

Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Selamlar. Freelander 2 , 2010 2.2 , dizel kullanıyorum, çok keyifli bir araç.

6. daredevil

Telsiz seçimi hakkında yardım

Ynt: Telsiz seçimi hakkında yardım Linklerini vermiş olduğunuz cihazlar halk bandı (cb) telsizlerdir. Lisans gerektirmez
  7. daredevil

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

Teşekkürler, güzel program

8. daredevil

2012 YILI İKİNCİ DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAV DUYURUSU

2012 Yılının Amatör Telsizcilik Sınavının ikincisi 04 Kasım 2012 Pazar günü yapılacaktır. AMATÖR TELSİZCİLİK SORU BANKASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. A- AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI BAŞVURU KOŞULLARI; Sınavın kesin saati Sınavın yapılacağı yer ve salon adresleri sınavın yapılacağı tarihten en...

9. daredevil

Bir GPS/Navigasyon Cihazı: iPhone

Ynt: Bir GPS/Navigasyon Cihazı: iPhone Son derece faydalı bir konu olmuş, ellerinize sağlık. Merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum. Örneğin 40.60048N°, 31.63150E° şeklindeki bir koordinatı motionx gps programına girip oraya rota çizmesini isteyebilirmiyiz ? (ben yapamadım) "Lat-lon...
  10. daredevil

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Ynt: Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network ) Ali bey; değerli paylaşımlarınızı ilgiyle takip edenler olduğunu bilmenizi isterim. Saygılarımla

11. daredevil

Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı

Ynt: Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı Bahsi geçen polis telsizi ses efektini kullanmak özenti ve salt ego tatminine yönelik boş bir iş. Bunun ötesinde iş bu eylem başkalarını aldatmak, resmi sıfat takınmak gibi müstakil bir suç oluştumadıkça Telsiz Kanunu yada Türk Ceza...
  12. daredevil

Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı

Ynt: Amatör Frekanslarda Roger Beep / ANI Kod'u kullanımı Tuhaf bir özenti olmasının yanı sıra çekilecek dertte değil. Yani bir kaç saatlik kullanımdan sonra kafa şişirir.
  13. daredevil

BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu

Ynt: BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu Pmr için 0,5 watt üzerine hiç bir şekilde izin olmadığı şeklinde biliyorum. Lisans almak pmr frekansları kullanmada bir artı sağlamıyor. İkili kullanımlarda oyuncakçılarda satılan walkie-talkie lere mahkumuz. Yada lisanslı olsakta kaçak iş yapıp 1 watt...

14. daredevil

Ynt: BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu Değerli vaktinizi ayırıp konuyu geniş bir şekilde açıklama getirdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim. Mesajınızdan seçip alıntıladığım uygunsuz davranışlara karşı olduğumu belirteyim. Bu tip faaliyetler şüphesiz yasak olmalıdır. Fakat 0,5 watt pmr...
  15. daredevil

Ynt: BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu Kanun yapılırken toplum gereksinimleri gözetilmez ise, yasal düzenleme kağıt üzerinde kalmaya mahkum oluyor. Piyasada bir sürü dernek yada gönüllü olmasına rağmen telsiz konusunda daha özgürlükçü bir yasal düzenleme yapılması yönünde çaba sarfedilmiyor...
  16. daredevil

Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network )

Ynt: Türkiye Geneli Telsiz Frekansları ( Turkey Radio Communication Network ) İmkanlar dahilinde dinlemedeyim fakat lisansım olmadığından çıkış yapamıyorum. Kasım'dan sonra ses veririm inşallah. Saygılar

17. daredevil

Sabit telsiz konusunda yardım

Ynt: Sabit telsiz konusunda yardım Üzerinde daha az tuş bulunan ve araç kullanımı için son derece ergonomik olan midland alan cb telsiz, manyetik anten, bir adet pmr ve iki adet gmrs telsiz satın aldım. Parazit dinlemekten ise bir nebze kurtuldum. Aslında tüp ve su dağıtıcılarının cb yi...
  18. daredevil

Atık yağını getiren parasını hemen alacak

Ynt: Atık yağını getiren parasını hemen alacak Bir karşılık beklentimiz yok, yeterki atık yağı toplasınlar. Evde biriktirdim bir miktar fakat verecek yer bulamıyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri