Arama sonuçlarınız

1. acar-tech

Deniz Kayağını Araç Üstünde Bağlayarak Taşımak Trafikte Yasal Mı?

3 metrelik deniz kayagimi aracimin uzerinde tasiyorum. su ana dek herhangibir trafik kontrolune denk gelmedim. umarım bir sorun cikarmazlar

2. acar-tech

Twiputer (yol Bilgisayarı) 2004 Vitara Jlx Uygulamasi

Merhaba Bugün Denizli acıpayam'dan twiputer montajı yaptırmak için İzmir'deki atölyemi ziyarete gelen Muhammet beyin 2004 model Suzuki Vitara Jlx aracına twiputer uygulaması gerçekleştirdik Cihaz ile takip edilebilecek veriler --anlık tüketim, ortalama tüketim, toplam tüketim (lpg lcin)...
  3. acar-tech

Lpgmeter Uygulaması

LPGmeter: Fiyatlar:---------- LPGmeter-Mini 160 tl dir. LPGmeter II 200 tl dir. İzmir için montaj fiyati 40 tl dir. (1-2 yıl öncesine ait tanıtım videolarında görülen ısı ölçen LPGmeter II modelini istek üzerine ve uygulanacak araç uygun ise üretiyorum fiyatı 220 tl dir.) Tanıtım...

4. acar-tech

Jeep Cj5 - Cj8 Lpgmeter Uygulaması

LPGmeter: Fiyatlar:------(iki farklı modeli vardır.)------ LPGmeter-Mini 160 tl dir. LPGmeter II 200 tl dir. İzmir için montaj fiyati 40 tl dir. (1-2 yıl öncesine ait tanıtım videolarında görülen ısı ölçen LPGmeter II modelini istek üzerine ve uygulanacak araç uygun ise üretiyorum fiyatı 220...
  5. acar-tech

Jeep Cj5 - Cj8 Lpgmeter Uygulaması

Soma'dan LPGmeter montajı için İzmir'e gelen Mustafa bey'in aracina, başarı ile uygulandi.

6. acar-tech

Yardim 16 Jlx

Merhaba, aslında rpmmeter de oldukça eski bir proje hatta lpgmeter dende önceydi. birçok vitara jlx e uygulandı. twiputer GPS li modelide vitaralara ugulanabiliyor. Onun haricinde eğimölçer için daha önceleri bi ara yapabilirmiyiz diye düşünmüştüm, burada birazda talep önemli sadece 3-5 adet...

7. acar-tech

Vitara Hararet Sorunu

Merhaba renault twingolar icin üretmetkte olduğğum dijital devir ve motor ısı göstergesi. Suzuki Jlx modeline başarı ile uygulanabilmektedir. jlx dashboard daki hararet göstergesi sağırlığına bir çözüm olarak kullanılabilir ayrıca cihazda uyarı özelliği bulunmaktadır. facebook'ta Rpmmeter...
  8. acar-tech

Yardim 16 Jlx

Merhaba renault twingolar icin üretmetkte olduğğum dijital devir ve motor ısı göstergesi. Suzuki Jlx modeline başarı ile uygulanabilmektedir. jlx dashboard daki hararet göstergesi sağırlığına bir çözüm olarak kullanılabilir ayrıca cihazda uyarı özelliği bulunmaktadır. facebook'ta Rpmmeter...
  9. acar-tech

Adım Adım LPG li Karavan Isıtma Sistemi Montajı

Lpg li araçlar için ürettiği hassas depo seviye LPG göstergesi Karavan daki LPG tanki içinde uygulanabilir. Lpgmeter Facebook sayfasında ürün ile ilgili detaylı bilgiler bulu

10. acar-tech

harici dijital hararet ve devir saati

Ynt: Harici Dijital Hararet Ve Devir Saati Merhabalar, bu konuda tanıtılan harici hararet ve devir göstergesinin bu günlerde yenilenmis bir modelini tekrar üretmeye basladım. ilgilenenler facebook üzerinden iletisime gecebilirler. https://www.facebook.com/TwiTacho?fref=ts güncel fiyatı 75...

11. acar-tech

Lpgmeter Uygulaması

Ynt: Lpgmeter Uygulaması Hasan bey size mesaja attım
  12. acar-tech

Lpgmeter Uygulaması

LPGmeter (dijital LPG tank seviye ve tahmini menzil göstergesi) Nissan Patfinder uygulamasına ait resimlerdir. detaylar için facebook: https://www.facebook.com/pages/LPGmeter/513926998704094

13. acar-tech

Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg)

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) LPGmeter Nissan Patfinder da!!! detaylar için https://www.facebook.com/pages/LPGmeter/513926998704094
  14. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) bir önceki mesajımdaki kullanım kılavuzunda uyumlu samandra tiplerine dair bilgiler mevcut. yada bana samandra bölgesinin fotosunu da gönderebilirsiniz. size uyumlu olup olmadığını söylerim.
  15. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) cihazın dahada geliştirilmiş yeni bir versiyonu LPGmeter II adıyla kullanıma sunulmuştur kullanım kılavuzu : https://www.dropbox.com/s/1r19dqrkwyaacpz/LPGmeter%20Kılavuzu.pdf?dl=0 örnek video: https://www.youtube.com/watch?v=PPtEZQavzD8 facebook ...

16. acar-tech

harici dijital hararet ve devir saati

Ynt: Harici Dijital Hararet Ve Devir Saati Kadir , abdullah beyin yöntemini izleyip kalibrasyon değerine + - kaç offset vermeniz gerektiğini belirleyin. sonrasında bana telefonla ulaşın cihazın menüsünden bu işlemi yaptırayım. @abdullah, Kadir beydeki cihaz twi ttacho dolayısıile menüsü...
  17. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) ledli göstergenin ledleri yanmayacak, fakat benzin gaz geçiş düğmesi aktif olarak kalıcak.
  18. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) Erol şu anda anlık lpg tüketimi gösteren bir ürünüm maalesef yok. bu ürün deponuzdaki lpg miktarını ve gidilebilecek tahmini mesafeyi hesaplayıp gösterir. örnekteki 8 lt depoda kalan 85-100 de gidilebilecek ortalama menzildir.

19. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) ERol bey şamandıra resminiz uygun görünüyor. montajın en önemli kısmı resimde görülen 50 kuruş büyüklüğündeki ibreli gösterge sökülüp aynı yuvaya LPGmeter iin sensörünün takılmasıdır. sonrası ayar ve kalibrasyon işlemi. bu montajla ilgilenebilecek...
  20. acar-tech

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) Erol bey LPGmeter için talep ettiğim ücret 90 tl.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR