Arama sonuçlarınız

1. buzgibi01

Yeni Bir Ln65

Arkadaslar merhaba uzun bir lada niva macerasin dan sonra sorento 2007 almıştım. Tamamen köy hayatına geçince sorento parca yakit vb şeyler yuzunden beni üzmeye başladı. Simdi birtane ln 65 87 model almaya karar verdim.Bilmiyorum iyimi kötümü yapıyorum karar aşamasındayım daha siz sevgili...

2. buzgibi01

Uzun Bir Aradan Sonra Niva Aşkı

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar dilerim. Uzun bir aradan sonra tekrar dan Lada Niva alma fırsatı doğdu. Ama bir kararsızlık yaşamaktayım sizlerede bu yüzden danışmak istedim. sorunum Adanada 2 araç var birisi 2003 model 53000 km temiz çürügü çarıgı yok 2. araç 2005 model 90000 bin civarında...
  3. buzgibi01

Hyundai Starex Karavan Olarak Uygunmudur.

Sevgili abilerim ve arkadaşlar merhaba belli bir süredir maddi durumumu düzeltmeye çalışıyordum. Çok şükür kendimi toparlamaya başladım bir tane lada nivam var 94 model şu anda bu aralar satışa çıkardım şimdi karavan a merak saldım bir tane hyundai starex almayı düşünüyorum hem şehir içinde...

4. buzgibi01

Benim Nivam

Aracımı alalı 4 ay oldu ufak sorunlar dışında pek yolda bırakmadı saolsun
  5. buzgibi01

Niva direksiyon

Arkadaşlar merhaba 90 model nivaların ince direksiyon simidini arıyorum hiç biryerde bulamadım arkadaşlar elinde olan varmı acaba veya nerden bulabiliriz. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılarımla.....

6. buzgibi01

Lada Niva almak

Arkadaslar tekrar merhaba daha once ford rangerim vardi.Acil cikan bir borc yuzunden satmistim simdi ford ranger akacak gucum yok maalesef tekrar araniza katilmak icin bir lada almayi planliyorum 2 kisilik bir ailyiz birde kopegim var.konfor cok arayan bir insan degilimdir. Tek eksigi nivanin...

7. buzgibi01

2005 ford ranger xlt

Arkadaşlar 6 ay önce aldıgım ford rangerimi satıyorum çok sıkışık oldugum için 14.750 satıyorum.bilginiz olsun istedim.
  8. buzgibi01

Arşivdeki Ranger resimleri

Bilgisayarımda bir kaç tane güzel ford ranger resimleri vardı paylaşmak istedim sizlerde.Sizinde elinizde varsa bu başlık altında paylaşabiliriz.
  9. buzgibi01

1.6 jlx alınırmı

Arkadaşlar merhaba ford rangerden sonra suziki vitara 1.6 jlx 93 model almayı düşünüyorum sizce alınırmı. ilan linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-1993-mod-suzuki-vitara-4x4-klimali-cok-temiz-suv-86707594/teknik-detaylar/ yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

10. buzgibi01

Motor blogu vb yerlerden gelen yağ hakkında

Arkadaşlar bugun biraz araçla ilğileneyim dedim.Alta eğilim baktıgımda yegdan keçeleşmiş yerler oldugunu gördüm ve bu yağlar yeniye benziyordu sizce sorun nerde olabilir. Resimler ne çıkmamış olabilir yorumlarınızı bekliyorum

11. buzgibi01

Kimlik Bilgilerine Dikkat Edelim.

Dün eşime gelen bir mesajla farkına vardık.Mesajda diğer hattınızın ödenmemiş borcu yüzünden kullandıgınız hat kısıtlanacaktır. 2 Hattımız var aveada ödenmemiş borcumuz yok diye aradık müşteri hizmetlerini.Birde ne duyalım eşimin adına 2006 yılında kamu hattı faturalı açmışlar.Adam 6 sene...
  12. buzgibi01

Ranger Aşırı Tüketim mi?

Arkadaşlar merhaba tekrar bilgili ve kullanan arkadaşlara sorum olacaktı. 2005 Model Ford ranger aracım km 563 lira yakmakta depoyu doldurup denedim Bence fazla Sizce sorun neden dir yada bu gerçekten büyük bir sorunmudur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürü borç bilirim... Yağını...

13. buzgibi01

Kişisel Galeri (buzgibi01)

Köpeğimin resimleri
  14. buzgibi01

Ford Ranger hakkında bir kaç soru

Arkadaşlar merhaba 2005 Ford rangerim var merak ettigim iki konu var 1. Benzin kapagında Diesel yazıyor acaba normal diesel koysak bi sorun olurmu. 2.Aracım çalışırken veya motoru stop ederken sallanma var motorda araçda titreme var acaba bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar Şimdiden...
  15. buzgibi01

Sonunda Ranger'ımı aldım

Arkadaşlar sonunda rangerimi almış bulunmaktayım. 110 Binde 2005 Model Sag tarafda 2 parçasında boya var. 16.000 Tl ye aldım herşey dahil. Arabaya Saolsun Mahmut DEMİR abimiz baktı çok saolsun yılmadan bütün sorularıma cevap verdi.Arabayı almamı sağladı saolsun tekrar burdan teşekkür ediyorum.

16. buzgibi01

Merhaba Arkadaşlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben Bir ford ranger 4*4 araç olmayı planlıyorum benim 2007 clio 3 üm var ufak arabalardan sıkıldım anlayacagınız kendime büyük bir araç almayı düşünüyorum şehir dışına devamlı çıkıyorum en azından hafta sonları yaylaya gidiyorum bu arada 2 tanede köpegim var...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri