Arama sonuçlarınız

1. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum yaramasına her arac yararda elimde kare kasaya ait kapılar var camurluklar oldugu için kare kasa arıyorum ama bi türlü bulamadım olursa kare kasa olucak yani anlıyacagınız .d

2. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum ya şöyle bi durum daha var benim elimde kare kasa cherokee nin kapılarıyla camurlukları var . O yüzden ben kazalı bi cherokee istiyorum . diger kazalı araclarıda biliyorum. Olursa bana kare kasa cherokee olması lazım öyle bişey bulursanız cok sevinirim.
  3. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum şimdi normal bi cherokee almaya kalksan en düşük araba 15 bin tlden başlıyo onun sagını solunu yapıyom diyesiye 20- 25 bin tl ye cıkıcak ama hasarlı bişey alırsam 6-7 bine 12 bin tl ye felan mal olucak ve her türlü araziye girecem yok orası kırılacak burası büzülecek gibi...

4. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum hasarlı alırsam bana daha uygun olacagını düşünüyorum . daha önceden hasarsızı vardı yapıcaktım ama pahalıya maal olacagından yapmadım hasarlı olursa daha iyi olur . var mı acaba bildiginiz bi yerde .
  5. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum Güncellll

6. C

cherokee 4.0 hingoutput motoru cj ye olursa ne olur

Ynt: cherokee 4.0 hingoutput motoru cj ye olursa ne olur motor komple ama conta yanınmasından dolayı kapak catlak . öncelikle bi kapak bulmam lazım nerede ve nasıl bulabilirim. motor hingoutput denilen motordan 1992 model jeep ten cıkma .

7. C

cherokee 4.0 hingoutput motoru cj ye olursa ne olur

elimde 1992 model cherokee xj ye ait 4.0 hingoutput motoru var . bir tane cj alıp bu motoru ona takmayı düşünüyorum acaba şanzıman ve defransiyeller yeterli gelirmi veya bu motor cj de ne kadar iş yapar . şimdiden teşekkürler.
  8. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum GÜNCELL
  9. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum bende ne zamandır arıyorum bulamıyorum cok güzel projeler var aklımda ama araç olmayınca olmuyoo :D

10. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum güncelll

11. C

Ucuz Silverstone lastik

Ynt: Ucuz Silverstone lastik ben silvestone astik arıyorum ucuz yollu nerede buabilirim.
  12. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum güncell

13. C

1964 f 250 ye ön kabut amblemi

1964 f 250 ye ön kabut amblemi lazım F ile O lazım R ile D nin fotlarını koyucam elinde olan arkadas varsa orjinal alırım.
  14. C

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 07. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 7. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı) 7. bölüm izleyecegimiz video bulamadım bulan arkadaslar var sa paylaşabilirmi acaba ?
  15. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum ya ben off road aracı yapıcam. off road gircem bana böyle kazalı veya hasarlı araç lazım. Kazalı veya hasarlı olmazsa maliyet cok artıyo o yüzden bana kazalı veya hasarlı lazım.

16. C

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 07. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 7. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı) 8. bölümü merakla bekliyordum artık 1 hafta daha bekliycez :d
  17. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum aradıgım kriterlerde araç bulamıyacam harhalde :)
  18. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum benim aradıgım araç hasarlı weya kazalı olacak . ulusal off road yarıslarna katılmayı planlıyom o yüzden böyle bir araç arıyorum.

19. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum Kocaman sitede yok mu ya istedigim gibi araç :)
  20. C

cherokee arıyorum

Ynt: cherokee arıyorum bu araç benim durumuma pahalı ben off road aracı yapıcam uygun bi hasarlı weya kazalı araç arıyorum .bu arada kare kasa olursa daha iyi olur varsa dedigim özelliklerde araç buraya yazması weya özel mesaj atması rica olunur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR