Arama sonuçlarınız

1. D

Yeni CD çalar.

Ynt: Yeni CD çalar. Sn.JUNİOR , yeni teyp ile ilgili görüşmeleriniz nasıl sonuçlandı, bilgi vermeniz mümkün mü? 2012 model almış olduğum Dusterlarda ne kolçak var,nede Bluetoothlu teyp aracım Laureate 1.5 dci 4x4 19 Mart 2012 de aldım . bu durumda ben ve benim gibi olan ve bu ekipmandan...

2. D

Macera Paketim ve Yeni Kolçağım.

Ynt: Macera Paketim ve Yeni Kolçağım. bilgi için çok teşekkürler , benim aracımda 2012 model laureate versiyon ama kolçak yok 2013 modellerde mi standart oluyor anlayamadım. diğer kullanıcı arkadaşların durumu nasıl,aracı aldıklarında kolçak takılımıydı ? bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim...
  3. D

Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli?

Ynt: Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli? Sn.Dustero çekmiş olduğun videoda 4X4 lock moddan 60 km/hız sonrası auto moda geçmemesi gayet normal, auto moda önceki mesajımda da belirttiğim gibi 80 km/hız civarlarında geçiyor, sizde 80 km/hız sınırını...

4. D

Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli?

Ynt: Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli? değerli duster sahipleri ; 110 hb 4X4 duster sahibiyim , düz asfalt yolda aracım 4X4 modundan 60km/hız sonrası (bu 70-80 km/hız civarı oluyor)auto moda geçmektedir, arkadaşımızın aracı 4X4 modundan 60 km/hız...
  5. D

Yeni Duster 4x4 90 bg Ambiance

Ynt: Yeni Duster 4x4 90 bg Ambiance yeni aracınız hayırlı olsun,kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle bende Duster almaya karar verdiğimde 4X4 90 hb olanında karar kılmıştım, daha sonra bütçemi biraz daha zorlayarak 4X4 110 hb olanını almak nasip oldu . sizin gibi daha önce 4X4 deneyimim...

6. D

Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları.

Ynt: Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları. kırmızı renk çok hoş ,Türkiyede kırmızı renk yok . ön korumalarda Dustera değişik bir hava katmış ,takip

7. D

Duster İkaz Vermesi Hakkında

malesef park sensörüm yok , emniyet kemeri ikaz gibi oldu,ama dediğim gibi emniyet kemerleri takılı durumda ! ikaz verdi, verdiğiniz/vereceğiniz cevaplar ve ilginize teşekkür ederim
  8. D

Duster İkaz Vermesi Hakkında

selam duster sahipleri ; Bugün 4X4 duter ile ıslak çimen zeminde auto modda zik zaklı giderken ön panelde bulunan ! ikaz lambası ötmeye başladı . sebebini anlayamadım . hani emniyet kemerini takmadığımızda ötmesi gibi ,ama emniyet kemerlerimiz takılıydı . Acaba auto modda ani dönüşlerde devreye...
  9. D

Duster Paçalık, Tozluk

Ynt: Duster Paçalık, Tozluk uygulamanın başarılı olduğunu düşünüyorum , uygulama ile ilgili biraz daha net bilgi ve uygulama sonrası görüntü resimini koyabilirmisiniz ,eminim ki çoğu arkadaş uygulamak isteyecektir , saygılarımla

10. D

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? fotolar görünmüyor

11. D

Renault Duster daha mı farklı acaba ?

Ynt: Renault Duster daha mı farklı acaba ? 15 eylül İstanbul Avrupa yakasından , Anadolu yakasına fatih köprü güzergahından geçişte nakil tırı üstünde Renault Duster gördüm , Tır Anadolu yakasına geçiş yapıyordu , Tırdaki Dusterlerın tamamı Renault marka ve amblemli idi .
  12. D

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) izinde yapmış olduğum şehir dışı gezim, gezi güzergahı - Eskişehir-Konya gidiş Konya - Aksaray-Ankara- Eskişehir dönüş şeklinde gerçeleştirdim , toplam yapılan 975 km arac 4X4 110 HB ,sürekli 4X2 mod ve klima açık tüketim 200...

13. D

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) klimalı 0,3 - 0,5 litre/100 km daha fazla yakıt harcıyor
  14. D

Sağ Ön Lastiğim Patladı

merhabalar arkadaşlar, Cumartesi günü servise gittim, serviste yeterli ilgiyi gördüğümü söyleyemem , yarık teker incelendi. kaskodan karşılabileceği ifade edildi, fakat kasko hasarsızlık indiriminden olamayacağını ve kaskonun hasarsızlık delineceği söylendiğinden,işlemlere başlatmadım ...
  15. D

Arka Sol Pencere Otomatiği

Ynt: Arka Sol Pencere Otomatiği benimde 2012 model 19 Mart tescil , arka cam otomat düğme üstünde ışık bende de yok

16. D

Sağ Ön Lastiğim Patladı

lastikçiye lastiği götürdüm,lastik yan taraftan 3cm kadar yarık , lastikçi tamir olmayacağını söyledi , nasip bakalım , aracı aldığım yetkili servise danışacağım,ilgilenen arkadaşlara teş.ederim
  17. D

Sağ Ön Lastiğim Patladı

çok teşekkür ederim Monti bey, onu yapacağımda , hani araba garanti kapsamındaya ,veya kasko varya , bunlardan faydalanmak için bir prosüdür varmı amacında tecrübesi olanlardan fikir edinmek için problemimi paylaştım . cevabınız için tekrar teşkkür ederim
  18. D

Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı

Ynt: Dacia - Duster'de Rüzgar Sorunsalı tebrik ederim , güzel ve aydınlatıcı çalışma olmuş. ben arabamı aldıktan sonra , tanıdığım biri bende bunlardan alacaktım ama çok ses yapıyorlarmış deyip, clio sembol almıştı . test sonuçlarına göre Dustera göre daha sesli arabayı almış , içim rahatladı...

19. D

motosiklet aparatı

Ynt: motosiklet aparatı güzel bir çalışma,tebrikler. Duster ile motocross çok yakışmış
  20. D

Sağ Ön Lastiğim Patladı

Tüm Duster kullanıcıları ve gezenbilir üyeleri hayırlı Ramazanlar dün akşam iftar yemeğinden sonra ailecek şöyle çay bahçelerin olduğu park mekana gidelim hava alalım dedik, çayımızı içtik dondurmamızı yedik saat epeyce geç oldu, akşam serini de çıktı , dönüş yolunda Dusterumun sağ ön lastik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri