Arama sonuçlarınız

1. engin3d

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Burak Bey siz benim ne demek istediğimi çok güzel anladınız ;) Dalga geçmek deyince durup da SUV'lara nanik yapmadığım aşikar. Hep bir kıyaslama içinde herkes. Lada'yla kıyaslarsanız, Duster normal kullanımda Rolls Royce derim ben de. Ama o zaman da başka bir lüx SUV ya...

2. engin3d

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Ben patates alacağım. Yok siz havyar alın! Duster alıp da memnun olan bu kadar insan varken ve neden tercih ettikleri (ettiğimiz) ortadayken hala bu tarz gereksiz muhabbetleri neden bu kadar seviyorsunuz anlamıyorum. Görece ucuz, gereksiz elektronikler olmadan, manuel...
  3. engin3d

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) 4x2 90 bg ayrıntısını gözden kaçırdıysam özür dilerim, ancak konu başlığı 4x4 110 bg. olduğu içini burada paylaşılan verilerin 4x4 110 bg'e ait olduğunu düşünmem normaldir sanırım. Sataşma ve tartışma olarak algılamayın ama 4x2 90 bg...

4. engin3d

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Ha bu arada; Ramazan Bayramı dönüşü, 430 km'lik yolu, koltukları tamamen dolu, bagajı da neredeyse arka görüşü engelleyecek kadar dolu bir şekilde, genelde 110 km sabit hızla fakat yaklaşık 100'km'lik bir bölümü de 140 km gibi bir hızla...
  5. engin3d

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Çağatay 67 ve Glamdring, sakın araçlarınızı satmayın, çünkü gerçekten özel üretim olmalılar. 1 yıl 3.5 aydır 4x4 110 bg modeli kullanıyorum ve şu an 31.000 km'de Makine mühendisi olduğunu söyleyen bir arkadaşın iddiasına uyarak, 2.500...

6. engin3d

Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın hizmeti GeoData

Ynt: Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın hizmeti GeoData Teşekkürler.

7. engin3d

Amortisör Üzerine Get ile 6 cm Araç Yükseltmek doğru mu?

Ynt: Amortisör Üzerine Get ile 6 cm Araç Yükseltmek doğru mu? Yine tartışma başlıyor işte. Soruya verilecek bir cevabımız yoksa, hiç bir şey yazmayalım lütfen. Soru : Duster'ı şöyle yükseltebilir miyim? Cevap :80-90 Pajero al ! Yolda adamın birisi sorsa "Şu şu şu adres nerede?", cevabınız...
  8. engin3d

Dacia - Duster'in Eksileri

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Forester için çok iyi değerler. Dizel diyeceğim ama 7000 devir diyorsunuz. Benzinli desem bu rakamlar çok mantıklı gelmiyor. Hatta bir tanıdığımda vardı Forester benzinli, az küfür etmiyordu yakıtına. :) Duster için en normal tüketim 7.0 - 7.2 görünüyor zaten...
  9. engin3d

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) Beyler, İstanbul'da oturmuyorsanız "şehiriçi tüketim" diye yazmayın, ya da biz "ultra şehiriçi tüketim" falan yazalım. Cuma günü Zincirlikuyu'dan Haznedar'a tam 2 saatte geldim 19 km'yi. İstanbul dışında başka bir yerde yapamazsınız bu...

10. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Bayılırım Forester'a ama ne kadar yakıyor, bir söyleyin hele! 7 ayda 16.000 km yapınca günahım ne olur mesela?

11. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Eh! Biraz Bahtsız Bedevi'lik var bende de! :D Duster'ların genelinde sorun olduğunu düşünmüyorum zaten. Öyle olsa sokaklarda bu kadar Duster olmazdı! F800 GS'im duruyor. Hatta dün üzerindeydim, ki termometre 2.5 °C ile 4.5 °C arası gösteriyordu. Aslında bizim...
  12. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Aracımın direksiyon kutusu değişti, ön takım sesine benzer tıkırtılar geçti. Sinyallerin bağlı olduğu kutu da değişti. Fakat bunlara rağmen hala direksiyonu çevirirken "kart kurt" sesler geliyor. Tavandaki barlarının önündeki plastiklerden sağdaki, uzun yolda...

13. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Youngsun, bunu söylediğimde kıvırmaya çalışmazlar umarım!
  14. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Tozkoparan'ım 8.500 km'yi geçti ve yakıtında bir düşme olmadı. Hatta iğrenç İstanbul trafiği ve klima desteği ile son iki depoda 8.2 lt ortalama, umduğumun üzerinde bir rakam. Direksiyonu 180 derece sağa çevirince (bazen de sola) çırt çırt ses geliyor. Bilmem...
  15. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri İzmir'de yaşamanın ayrı bir artısı var ama tabii ki! Sırtını denize ver ve gaza bas, nereye gitsen tarih nereye gitsen doğa. Hem de hepsi cok yakın! Keske biz de bir gun İzmirli olabilsek!

16. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Evet Orhan Bey aynı arıza benim Duster'da da var! Guzelim asfalt yol dururken, yandaki şantiye yoluna giriyor bazen. Toprakmış, çamurmuş umurunda değil, durup dururken leş gibi yapıyor kendini ! Gitsene paşa paşa her zamanki yolundan! :D
  17. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Ama Orhan Bey oluyor mu şimdi !? Burası "Duster'ın Eksileri" bölümü! :)
  18. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Yine basa donuyoruz galiba! 2000 CC'lik bir aracın yakıtını ve vergisini daha once konusmustuk sanki. Gercekten o secenekler mantikli olsaydi ben almistim emin olabilirsiniz! 50.000 TL'yi Duster'a verdim ve 30.000 TL'ye ikinci el X marka almadıgıma pisman degilim!

19. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Eminim o da guzeldir ama, yol tarafı daha agır basıyor sanki onun. Karsilastirmasini izlemistim.
  20. engin3d

Ynt: Dacia - Duster'in Eksileri Teşekkür ederim! :D GS iyidir! GS'liysen GS'm var dersin. Ama hadi bi kıyak yapayım, FB'li isen de (biraz ayıp olacak ama) GS'ye bindim dersin! :P Ayrıca 1200'den 800'e görünüşte downgrade yapsan da durum farklı. Benim 1200GS alacak param olsa bile şu an...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri