Arama sonuçlarınız

1. C

Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız.

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. Ve Kursad dogru yolu buldu LEXUS. Seni tebrik ediyorum supersin. LR firması işi çözdü: motoru ford' tan (PUMA) ön arka aksamıda TOYOTA' dan alırsa oldu tamam bu iş sağlam bir Defender oluşturabilir bence...

2. C

İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010) monte edeceğiniz araba sağlam olsunda sorun yaşamayyayım çekerken alışkınım ben jip çekmeye...
  3. C

İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010)

Ynt: İstanbul Avrupa Yakası Hafif Off-Road Tanışma Ve Buluşma Gezisi (25 Nisan 2010) arkadaşlar bende gelmek isterim ama bende jip yok transit var gelebilir miyim?

4. C

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. Bence daha önemlisi şu satılık Land cruserler kaç kilometrede ben bakıyorum 300.000 den aşağı araba yok
  5. C

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. Önemli olan arabanı sevmek ama sevdiğin kadarda hizmet alabilmek LC de sorunlar var tabiki ama karşılığında bir hizmet var. Geçenlerde bir Abimiz dediki Land Rover zengin arabası dedi, parası olan adam biner dedi...

6. C

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. ONE LIFE LIVE IT WITH SAKALLI HUSEYİN....... ;D ;D ;D ;D

7. C

Ynt: Land Cruiser ile Oto Yıkamaya, Land Rover ile Mutlaka Servise Uğrarsınız. Ben iki adet LR sahibi oldum. 2001 discovery daha sonra da 2004 modeli aldım. Aynı zamanda Land cruiser LJ 72 sahibiydim tabii 96 senelerinde abimin Defender 90 saymazsak. Discovery ler cok naif arabalar çok...
  8. C

Toyota sever arkadaşlar, Düşünün arkadaşlarınızla arazide güzel bir geçirdikten sonra oto yıkamaya gidip toyota'nın çamurlarını yıkatıp evinize dönersiniz fakat Land roverınız varsa mutlaka servise uğramanız gerekir. Sebep malum araç sorun çıkarmıştır. Land rovercılardan hep duyduğumuz ön...
  9. C

Ofsetli Baskılı Göbek Jant İmalatı

ARİF ÇARPIŞANTÜRK 0532 769 00 68

10. C

Land Cruizer HJ62 Hakkında Bilgi

Ynt: Land Cruizer HJ62 Hakkında Bilgi HJ62 Toyota'nın üretiği Land Cruiser 60 Serisinin son çıkanı motorlar 2H ve efsane 12H-T 4.0L biri normal dizel öbürü turbodur. Hepsi makaslıdır ön ve arkası sanırım en son 1990 modeli mevcut özellikle 12H-T motorlu olan Türkiye'de pek fazla...

11. C

Toyota 2.4 TDI Motor

Ynt: Toyota 2.4 TDI Motor merhaba Gencer bey, Sizin aracın motoru 2L motor 2.4L dizel motor, bu motorun turbo olanı zaten mevcut 2L-T yani 2.4 turbo dizel sizin motor 83hp diğeri ise 100hp yani fark 17 beygir bence izlenilmesi gereken yol aracınıza motor yaparken motoru 2L-T motor ile takas...
  12. C

Goodyear (ATR) - Michelin (LTX); Sizce Hangisi ?...

Michelin > LTX Goodyear > ATR Sizce hangisi daha iyi?

13. C

Defender Düz Dizel İçin Lastik Seçimi

Ynt: Defender Düz Dizel İçin Lastik Seçimi Tamam onu anladım yanak 19 cm taban 10 cm yanak 16 inch jant ebatı ana 1980 -1990 larda var bu lastik hala var üretimde tabiki Good year fakat baska alternatifi nedir yani 235/85/16 kullanabilir miyiz?
  14. C

Defender Düz Dizel İçin Lastik Seçimi

Ynt: Defender Düz Dizel İçin Lastik Seçimi Kaç ebat oluyor 7.50R 16 Ebatı ?
  15. C

FJ 70 İçin Yorum

Ynt: FJ 70 İçin Yorum Kilit İçin Hakan Atamanı bir ara istersen google Ataman ticaret yaz telefonu orada bulabilirsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR