Arama sonuçlarınız

1. ayhanayhan

8 Tane 2 Takım Lastik 600 Tl

araçta lastik değişikliğine gittim için 2 takım lastik boşa çıkmıştır araç üzerinde takılı gözükenler YOKOHOMA GEOLANDER A.T.S 245. 70 16 DIŞARIDA FOTODA GÖZÜKENLER GOODYEAR WRANGLER D SPORT 205. 50 16 AYHAN CEP 0536 515 85 73 BURSA

2. ayhanayhan

ÖYLESİNE

;)
  3. ayhanayhan

FRONTERA VE 33 LASTİK OLUYORMUŞ

245 75 16 DAN SONRA Kİ ÇOK DAYANMADI 33 GEREKLİ GELDİ ŞİMDİ OLDU . VİTES KAYBI VARMI YOK HIZ DÜŞTÜMÜ YOK ARAZİDEMİ ÇOK DİK RAMPA AMA ÇOK DİK SE BİRAZ BAYILIYOR OKADAR ;)

4. ayhanayhan

245 75 16 ...MARŞHAL KL 71 LASTİKLER

245 75 16 ...MARŞHAL KL 71 LASTİKLER BU YILIN NİSAN AYINDA ALINDI 3 . 4 DEFA OFROAD KEYFİ GEZİSİ YAPILDI DAHA DETAYLI RESİMLERİNİ YÜKLERİM FİYATI 1000 TL 285 75 16 MT LASTİK OLURSADA TAKAS TA YAPABİLİRİM
  5. ayhanayhan

Frontera; Şehirli Arazi Aracım

LASTİKLERİ JANTLARA FLANŞ LARI ŞNORKELİ TAVAN SEPETİ DERKEN TEK EKSİĞİM VİNÇ İM KISMETSE BU AY DA ONU TAKICAM BİTTİ DERİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM Kİ BİRDE ŞU 33 LASTİK İŞİNİ AKLIMDAN ÇIKARTIRSAM BİTMİŞTİR

6. ayhanayhan

ŞNORKEL...YAPTIM OLDU YADA OLDU

Bizim araçlarda şnorkel biraz hint kumaşı bulmak gibi bişey biraz da zahmetli eski jeep im cheroke lerinki bunlara neden olmasın dedim . huma otadan xj için olan şnorkeli spariş verip aldım .. merak edenler için fiyatı 160 tl. bir diğer merak edenler...

7. ayhanayhan

Yeni Opel Aracım

Bir hafta kadar önce aldığım ve bir hafta kadar normal ;) haliyle kullanıp neyi var neyi yok görmek istediğim eksilerini ve artılarını gördüğüm aracımın yenilenişi ;)
  8. ayhanayhan

Aldım Sonunda :)

İKİ YILLIK JEEP XJ KULLANIM MODUNDAN ÇIKIP UZUN ZAMANDIR ARADIĞIM ALAYIM ALMIYAYIM DİYE SÜRÜMCEMEDE KALDIĞIM VE BU GÜN İTİBARI İLE ALMIŞ BULUNDUĞUM YENİ ARACIM IN İLK HALLERİ . EVRİM BAŞLAMADAN ÖNCE:)
  9. ayhanayhan

2003 model otomotik vites lpg mondeo gia..21.750 tl 0536 5158573

GÖZÜKTÜĞÜ VE YAZILDIĞI ÖZELLİKLERİ GİBİ DOLU BİR ARAÇ SIRALI SİSTEM LPG ( LPG STEPNE YERİNDEDİR ARACIN BAGAJINDA KÜÇÜLME YOKTUR) KOLTUKLAR DERİ VE ISITMALI 8 HAVA YASTIĞI DİREKSİYONDAN KUMANDA HIZ SABİTLEME OTOMOTİK CAM SANRUF AÇIP KAPAMA RESİTANZLI CAMLAR VS VS... 2 AY KADAR ÖNCE 4 LASTİĞİ...

10. ayhanayhan

Jeep XJ Şaft İçin Bilgi ve Yardım

arkadaşlar bu gün fark ettim doğrusu suziki vitara sı olan (mesut) arkadaşım fark etti benim kullandığım aracım jeep xj tabir edilen klasik 4000 cc araç araç sürekli 2 çeker isteğe bağlı bildiğimiz gibi içeriden 4 çeker seçeneklerine alıyoruz ..soruda burada...

11. ayhanayhan

jeep xj şaft bigi....

arkadaşlar bu gün fark ettim doğrusu suziki vitara sı olan (mesut) arkadaşım fark etti benim kullandığım aracım jeep xj tabir edilen klasik 4000 cc araç araç sürekli 2 çeker isteğe bağlı bildiğimiz gibi içeriden 4 çeker seçeneklerine alıyoruz ..soruda burada...
  12. ayhanayhan

16 Yaş Üzeri Araçların Kasko Değerini Aşmasından Ötürü Düşük Vergi Ödenmesi

? Görüldüğü gibi, örneğimizdeki vatandaş, otomobilinin kasko değerine göre hesaplama yaptığında, yaklaşık 1.265 TL daha az MTV ödeyecek. 1- Öncelikle, aracınızın “kasko sigortası değerini” öğreneceksiniz. 2- Kasko sigortası değerinin yüzde 5’ini hesaplayıp, tarifedeki verginizle...

13. ayhanayhan

JEEP xj vin code ...şase no yerleri hakında yardım ve bilgi

Decoder VIN-kodu jeep araçlar sadece Yer VIN (araç tanımlama numarası) Jeep Cherokee Doğum 1. Ön cam, özel bir pencerenin sol alt köşesinde. 2. Kapağın altında, ile sürücü ve yolcu yan. 3. Sonunda sürücü kapısında, aşağıda, - kağıt parçası lamine. 4. Benzer şekilde, radyatör...
  14. ayhanayhan

Dünyada Bu Olmasaydı Keşke yada Hayatımda..........

televizyon olmasaydı keşke ömrümüzü çalıyor :-\
  15. ayhanayhan

Gezenbilir'in En Düşük Çeneli Üyesini Seçelim :)

GEZEN BİLİRİN EN ÇENESİ DÜŞÜK VE ŞİRRET ÜYESİNİ SEÇELİM ...ATEŞ adında ki arkadaşımızın aklına geldi ve böyle bir konu açalım dedim kimse o kişiler burda yazalım ... İSMİNİ TEŞHİR EDELİM ;D

16. ayhanayhan

XJ mi?.. ZJ mi?.. Neden?..

17. ayhanayhan

XJ de Makaslar İptal Edilebilir mi ?

uzun zamandır kafama hep takılıyo daha sı aklımdan hiç çıkmıyor xj lerde arka süspansiyon makaslı bu iptal edilebilirmi onun yerine helozon yay sistemi yapmak mümkünmü fikri ve bilgisi olan varmı

18. ayhanayhan

Jeep'lerimiz Daha Ne Kadar Ucuzlayacak?

Geçen sene 25.000 tl olan jeep bu sene 20000 tl ...15000 tl olan jeep 10000 tl şimdi satıp buralardayken 1 sene jeep siz kalıp 5000 tl den alırmıyız NEDERSİNİZ?????? YADA BİZ JEEP SİZ KALAMAZMIYIZ
  19. ayhanayhan

VERGİ İNDİRİMİ konusunda yardım

ARKADAŞLAR BU KULLANDIĞIMIZ ARAÇLARIN TAŞIT PULU OLARAK ÖDEDİĞİMİZ VERGİNİN .. SÖYLENDİĞİNE GÖRE KASKO DEĞERİNİ AŞIYORSA ÖDENİLCEK VERGİ BİR AL DİLİMDEN ÖDENİYORMUŞ DENİLİYOR .. BU KONUYU BİLEN YAŞAYAN VARMI ACABA .. BEN ÇIKAMADIM İŞİN İÇİNDEN BİRDE BENİM...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR