Arama sonuçlarınız

1. savaskarauz

Antalyada Mercedes Ustası Önerebilecek Olan Var Mı? ( Araba 2009 C 180)

arabamızda motor arızası var. ustalar yapılmaz edilmez deyip elimizden ucuz kapmaya çalışıyor. güvenmiyoruz. düzgün bir usta tavsiye edebilecek olan var mı?

2. savaskarauz

750 Kg Karavanda Süspansiyon Sistemi Nasıl Olmalı? Karavanımda Süspansiyon Yok!!!!!

480 kg olduğu idda edilen bir çekme karavan yaptırdım. Parayı ödedim teslim aldım tam giderken bir baktım ordaki bütün karavanlarda makas var, sadece benimkinde yok. Niye yok dedim, biz web sayfamızda o seçeneği sunduk siz tercih etmediniz dediler. Öyle bir seçenek görmedim. Olsa da kabul...
  3. savaskarauz

750 Kg Altı Çekme Karavanda Süspansiyon Sistemi Nasıl Olmalı ? Makas, Helezon Yay, Hiçbiri?

480 kg olduğu idda edilen bir çekme karavan yaptırdım. Parayı ödedim teslim aldım tam giderken bir baktım ordaki bütün karavanlarda makas var, sadece benimkinde yok. Niye yok dedim, biz web sayfamızda o seçeneği sunduk siz tercih etmediniz dediler. Öyle bir seçenek görmedim. Olsa da kabul...

4. savaskarauz

Utv Hakkında Bilgi Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Bir çok sebepten araba kullanımımı azaltmak istiyorum. Motorsiklet ve atv sevmiyorum. Hem gündelik şehir içi trafiğinde, hem doğada dolaşmak için plakalı Utv almayı düşünüyorum. Bu araçlar hakkında internette doğru düzgün bilgi yok. bilgisi, deneyimi olan varsa dinlerim.
  5. savaskarauz

Eğimölçer / Klinometre / Clinometer Kullanan Var Mı?

piyasada 200 tl gibi satılan eğimölçer / clinometer lar gördüm. bunlardan kullanan var mı? hassas mı işe yarar mı? Dacia duster 4x4 aracım var. navigasyon ve multimedya amaçlı olarak 7 inch samsung tablet kullanıyorum. bu özellik o cihazlara yüklenebilir mi? (elektronik özürlüyüm)

6. savaskarauz

Eğimölçer / Klinometre / Clinometer Kullanan Var Mı?

piyasada 200 tl gibi satılan eğimölçer / clinometer lar gördüm. bunlardan kullanan var mı? hassas mı işe yarar mı? Dacia duster 4x4 aracım var. navigasyon ve multimedya amaçlı olarak 7 inch samsung tablet kullanıyorum. bu özellik o cihazlara yüklenebilir mi? (elektronik özürlüyüm)

7. savaskarauz

Renault Captur 1.2 Benzinli Etg

4x4 duster kullanıyorum memnunum ama otomatik bir arabaya geçmeyi düşünüyorum. 4x4 olması şart değil. 1.2 benzinli otomatik cactus le birlikte 1.2 benzinli otomatik capture da düşünebilirim. şanzıman sorunu çok okudum pek de parasının arabası değil gibi. fikri olan var mı?
  8. savaskarauz

Citroen C 4 Cactus

4x4 duster kullanıyorum memnunum ama otomatik bir arabaya geçmeyi düşünüyorum. 4x4 olması şart değil. 1.2 benzinli otomatik cactusu beğeniyorum ama elektronik sistemi ve direksiyonun sola çekmesi, içinden tangır tungur sesler gelmesi gibi kronik sorunlar okudum. pek de parasının arabası değil...
  9. savaskarauz

Karavan Konusunda Türk Işi Bir Fikir (mizah Içerir)

dacia duster 4x4 aracım var. memnunum uzun süre satmayacağım. çeki demiri , römork ve çekme karavan fikirleri ile meşgulüm. geçen gün aklıma şöyle bir fikir geldi paylaşmak isterim. volkswagen T1 ya da benzeri burunsuz bir minibüs alsam. motor şanzıman ve benzeri aksamı söksem, içini...

10. savaskarauz

Hafif Ticariden 4x2 Suv Modifikasyonu Olur Mu?

aslında 4x4 aracım var ama küçük bir atölye ihtiyacım olduğundan yürüyen odaya ihtiyacım oldu. araba modifiyesi da hastalık derecesinde sevdiğim bir iş. 1.4 lpg li opel combolar dikkatimi çekti. bu araçları biraz yerden yükseltip at lastikle falan dağ tepe köy yollarında hareket kabiliyetini...

11. savaskarauz

3-4 Tekerlekli Bisikletler

ben 2 tekerlekli bisikletten çok sıkıldım. yurt dışında 4 tekerlekliye binmiştim. vites yok, amortisör yok, çok yorucuydu. kendime 4 tekerlekli ve 3 tekerlekli yaptım. henüz bitmedi ama bitmek üzere. deneme sürüşü aşamasındayım. aslında bunlar sağlam plastik ya da karbon malzemeden hafif olarak...
  12. savaskarauz

Duster A Küçük Cant Geniş Yanak Lastik Takan Var Mı?

bir abimiz geçmişte 4x4 Amerikan jeepi olduğunu 13 inç cant, geniş yanak lastik taktığını ve çok memnun kaldığını söyledi. ben de düşündüm, asfalt yerine daha çok arazide giden adam için kullanışlı olur mu acaba?

13. savaskarauz

Pedallı Deniz Kayağı Yapılabilir Mi?

arkadaşlar kullanmadığım bir bisikletim var. hiç de sevmem çok konforsuz birşey. youtube da LAURA KAMPF ablamızın deniz bisikletini gördüğüm anda kafamda bir ampul yandı. bisikletin pedal ve dişli sistemini deniz kayağında kullanamaz mıyım.. tam kafamdaki proje resimdekinin tek...
  14. savaskarauz

Otosanın Ürettiği Ford P 100 ( Taunus Kamyonet)

aslında kafamdaki proje başka bir araç ona kafa yorarken bu araçlar aklıma geldi. amerikada bunların 4x4 olanları var. 4x4 modu bizdekine uygulannamaz ama yükseltme, lastik cant değişimi gibi modifiyelerle doğada biraz dolaşma amaçlı modifiye edilebilir diye düşünüyorum. sonuçta off...
  15. savaskarauz

Anadol Kamyonet Topluma Kazandırılabilir Mi?

ford otosanın ürettiği P 100 lerin amerikada 4x4 olanları da var. onu görünce bu çalışma anadol kamyonete niye yapılamasın, daha güzel bile olur diye düşünmeye başladım. evet 4x4 çekiş sistemi uygulanamaz ama doğada dolaşma amaçlı biraz yükseltilmiş bir araç haline getirilebilir. Maden...

16. savaskarauz

Duster A Tavan Sepeti Alan Var Mı? Hangisi Iyidir?

Duster aracıma tavan sepeti almam lazım. sis farı da ekleyeceğim. bir sürü var piyasada, bunlardan alıp kullanan var mı? hangisi iyidir? gerektiğinde tavan sepetinin içine küçük bir prot bagaj da yerleştirebilir miyiz? ( ıslanmaması gereken şeyleri taşımak gerekebilir)
  17. savaskarauz

Azerbaycana Giden Var Mı?

azerbaycanı dolaşmayı düşünüyorum giden var mı?
  18. savaskarauz

Duster Modifiyesi Ve Ayna Mahruti Işlemi

merhaba arkadaşlar. 4 gün önce duster 4x4 araç aldım. fazla abartmadan 215/65 R 16 yerine 215 70 16 lastik takmak , ve flanş ( spacer ) düşünmekteyim. uzun vadede yürüyen aksam ve şanzımana sıkıntı yapmasından endişe ediyorum. bu uygulamalar için ayna mahruti çalışması gerekir...

19. savaskarauz

2. Nesil Terios Koltuk Hakkında Bilgi

bu araçların arka koltuğu toyotalardaki raylı mıdır? geriye doğru kaydırılabilir mi?
  20. savaskarauz

Bursada Daihatsu Servisi

bursada terios çalışan tamirci var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence