Arama sonuçlarınız

1. ertug-isg

Satılık Cj Parçalari

Elimde cj-8 parcalari mevcuttur. Kupa,motor,şanzıman ve parçalarin çoğu mevcuttur ilgilenen olursa 05353751880 nolu telefondan ulasabilir.

2. ertug-isg

Cj Aranıyor

Projelik uygun fiyata 77 ve uzeri cj arıyorum toplamak için, elinde veya çevresinde olan varsa iletişime gecerse memnun olurum. 05353752880 Ertuğ
  3. ertug-isg

Satılık 79 Model Orjinal Cj5

Öncelikle aracımdan cok memnunum satma nedenim ise araç bana küçük geliyor kamp yapmak istiyorum ancak esyaları sığdıramıyorum bu sebeple daha buyuk bir araca geçmeyi düşünüyorum Cj8 veya 6 Araca gelicek olursak mekanik olarak 10 numara bir araç nerdeyse herşeyi yeni yapıldı hiç bir masraftan...

4. ertug-isg

Sonunda Bende 77 Cj-5 İle Aranızdayım

Öncelikle forumdaki herkese tesekkur ederim. Arac hakkında 0 bilgim varken bi cj toplayacak kadar bilgi edindim 3 sene boyunca butun konuları kaç kez okudum sayısını ben bile bilmiyorum.Forumdaki abilerimin coğu ve cevremdekiler daha gençsin öğrenci adama bu olmaz diye düşünsede virüs bir kere...
  5. ertug-isg

E90 Geri Vites Lambasi Soketi Nerede

2011 model e90 aracim sanayide bi usta tarafindan sokuldu sonra geri vites lambasi kablosunu takmayi unutmus (benim tahminim) dolayisiyla park sensorude calismiyor bu kablo soketleri nerede birde baska bi problem olabilir mi ? Tesekurler...

6. ertug-isg

CJ-5 ALMAK İSTİYORUM YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR

Herkeze merhaba Bir cj-5 almak istiyorum fiyatı en fazla 5000tl olursa birde şasesinde çürük olmassa iyi olur yardımlarınıza ihtiyacım var!!! :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri