Arama sonuçlarınız

1. ang

2008 Grand Cherokee 128.000 Km Satılık

teşekkürler

2. ang

2008 Grand Cherokee 128.000 Km Satılık

Merhaba, 2. sahibi olduğum ve 2015 yılından beri hafta sonları kullandığım 128.000 km deki grand cherokee limited aracımı 1.350.000.-tl ye satmayı düşünüyorum, araç kapalı garaj aracıdır. ufak kazalardan olusan toplam 15.000.tl civarında tramer kaydı vardır. bagaj kapaği değişmiştir. bakımları...
  3. ang

Satılık Jeep Patriot

araç 1 yıl önce satılmıştır. bilgilerinize

4. ang

Satılık Jeep Patriot

Ynt: Satılık Jeep Patriot İlan günceldir. aracı İstanbul Erenköy'de Kazasker shell istasyonunda görebilirsiniz. bakımları zamanında yapılmış, hasarsızdır.
  5. ang

Satılık Jeep Patriot

Ynt: Satılık Jeep Patriot teşekkür ederiz , hayırlısı olsun.

6. ang

Satılık Jeep Patriot

2009 model 125.000.km 55.000.- tl tüm servis bakımları mengerlerde yapılmıştır. 0532 575 76 75 orhan incirci http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-yetkili-servis-bakimli-temiz-patriot-136403152/detay

7. ang

Bu cheeroke alınır mı?

Ynt: Bu cheeroke alınır mı? burada amaç önemli, eğer kaya tırmanışı yapmak isterseniz tabiki emek ve para harcayarak donanımlı hale getirmek gerekir. önemli olan alacağınız aracın bu altyapıya sahip araç olmasıdır. sonradan istediğiniz koşullar neyse ona göre uygulamalar yapabilirsiniz.
  8. ang

Bu cheeroke alınır mı?

Ynt: Bu cheeroke alınır mı? sanki patikadan daha fazla yere gider gibi. www.youtube.com/watch?v=LKe9wzGapns
  9. ang

JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz?

Ynt: JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz? araçları kim kullandı merak ettim ?

10. ang

Ynt: JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz? 3 yıldır kullanıyorum, şehir içi ve şehir dışında, bir sorunla karşılaşmadım. Üzerinde asfalt lastiği olmasına rağmen kartepeye otele kadar zincirsiz çıkıp indim, şehir içinde karda kullandım, hiç sorun yaşamadım. Yol dışında orman yolunda...

11. ang

Ynt: JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz? Merhaba, 2010 ve 2011 modellerini internetten araştırısan görebilirsin, 2010 modelinde araca makyaj yapılmış iç torpido değiştirlmiş, 2011 modelinde ise yine araca makyaj yapılmış ön ve arka tampon değiştirlmiş, 2011 modelini henüz türkiyede...
  12. ang

Jeepler için Aksesuarlar (Logo - Sticker - Rüzgarlık)

Ynt: Jeepler için Aksesuarlar (Logo - Sticker - Rüzgarlık) modeli 2008 jeep patriot kolay gelsin.

13. ang

Jeepler için Aksesuarlar (Logo - Sticker - Rüzgarlık)

Ynt: Jeepler için Aksesuarlar (Logo - Sticker - Rüzgarlık) jeep patriot için cam rüzgarlığı varmı, varsa fiyat ve nasıl temin edebiliriz.
  14. ang

Off-Road Tipi Römork Nasıl Olmalı?..

Ynt: Off-Road Tipi Römork Nasıl Olmalı?.. ekte bir römork yapımı var. http://www.4wdmonthly.com.au/forum/showthread.php?t=37552
  15. ang

Ynt: JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz? ilk çalıştırldığı zaman her soğuk motor gibi biraz sesli ama motor ısınınca ses duymuyorum.

16. ang

Ynt: JEEP Patriot 2.0 CRD Hakkında Düşünceleriniz? benzinli opel astra ile aralıklı kullanıyorum, ikisi arasında fark hissetmiyorum. Ben sessiz diye düşünüyorum.
  17. ang

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları bir resim
  18. ang

Google Haritası Üstünde Üye Konumları

Ynt: Google Haritası Üstünde Üye Konumları ellerinize sağlık.

19. ang

Jeep Patriot

Ynt: Jeep Patriot linte bulunan kit takıldıktan sonra 2 inç yani 5.08 cm yükseltir, 245 65 17 lastik takılırsa 3,25 cm daha yükselmiş olur, toplamda 8,33 cm yükseklik kazanılmış olur. diye düşünüyorum.
  20. ang

Jeep Patriot

Ynt: Jeep Patriot selam, aşağıda ki linkte jeep patriot için 2" lift kit var. http://www.rocky-road.com/patriotsus.html

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri