Arama sonuçlarınız

1. O

Outdoorworks Sitesinden Alışveriş

Ynt: Outdoorworks Sitesinden Alışveriş teşekkür ederim yanıt için, fiyatlar aslında epey uygun ama shipping çok yüksek.

2. O

Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim! Birçok yerde 120-130 bandında satılan High Mountain Nepal Pantolon, 72 TL + ücretsiz kargo ;) Aslında dün gelmiş ama benim elime bugün ulaştı. Gerçekten rahat bir pantolon.. Teşekkürler Mert Bey.
  3. O

Outdoorworks Sitesinden Alışveriş

Ynt: Outdoorworks Sitesinden Alışveriş sierratrading'den son günlerde hiç alışveriş yaptınız mı? forumda yüksek fiyatta gümrük vergisi istendiği gibi şikayetler var. Bu sorun acaba 75 euro'yu geçince mi oluyor?

4. O

(Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ.

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. ilk mesajımda bahsettiğiniz tüm bilgilere yer vermiştim: "Gezimize uçakla Üsküp'e geçerek oradan kiralık araçla başlamak niyetindeyiz. " Ohrid de yine ilk mesajımda belirttiğim gibi Manastır'dan önceki...
  5. O

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. Açıkcası net bir maliyet hesaplaması yapmadım henüz. Araç kiralama: araca ve kiraladığınız döneme göre günlük 20-50 euro arasında. http://www.macedonia-car-rental.com/ Ancak, sitede bu güzergahda daha önce...

6. O

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. Rotamızın harita üzerinde görüntüsü:

7. O

Ynt: (Haritalı) Kiralık Araçla Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna, Karadağ. Not: Toplam: 2500 km. yapıyor.
  8. O

Arkadaşlar merhaba, Temmuz ayında 10-15 gün civarında bir balkan turu planlaması yapıyoruz. Toplam 4 kişi olacağız. Forumdan aldığım bilgiler ışığından her türlü öneriye ve düzeltmeye açık taslak bir rota planlaması yaptım. Rotayı planlarken mümkün olduğunca ana yollardan seyahat etme, AB üyesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri