Arama sonuçlarınız

1. hanrytr

265 75 16 Marshall Lastik Ve Jant Takim Halinde

265 75 16 marshall lastik ve jant takimi sariliktir aracima ufak geldiginden satmaktayim detay resim isteyene atabilirim lastik ve jantlar yuzde 70 durumdadir.. 4 li takim fiyati 3500 tl dir

2. hanrytr

35 12.5 15 Lastik Ve Jant Takimi Usa Discoverer

35 12.5 15 AT lastiklerim yuzde 70 durumunda temiz olup 3 adet mevcuttur. Lastiklere uygun 4 adet 6 bijon jantlari bulunmaktadir. Takas sadece araszi tipi ayni olculerede yada 37 lik lastik ile olur. Satis fiyati jant lastik takim 3500 tl
  3. hanrytr

1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

Merhabalar Çok uzun zaman sonra yeniden aranızda olmak mutluluk verici Öncelikle bunu söylemek isterim. Bir süre ara verdiğim Offroad aşkıma geri dönüyorum. Ve bu sefer tamamen farklı bir araçta geri dönüyorum. O sebeple tecrübeli abilerimin kardeşlerimin Tavsiyelerine ihtiyacım var. Yeni aracım...

4. hanrytr

CJ5 İcin Koltuk ve Lastik Önerisi

Arkadaslar yenıden herkese merhaba, arabam icin artık yavas yavas gerekli parcaları temin etmeye baslıyorum .. öncelikle sorum koltuk konusunda olucak .ben bıraz fazla uzun boylu oldugum icin suanda aracın uzerınde bulunan koltukları degıstırmem gerektıgıne karar verdım... ınetrnetten yaptıgım...
  5. hanrytr

Willys Ararken CJ5 Alındı

aRKADASLAR MERHABA BEN YILLAR SONRA BUGUN COCUKLUK HAYALIM OLAN 64 MODEL BIR WİLLYS SAHIBI OLDUM ANCAK TECRUBELI ARKLADASLARDAN BIR KAC KONUDA YARDIM TALEBIM OLUCAK ONCELIKLE ARACIMLA ILGILI BIRAZ BILGI AKTARIYIM SIZLERE: UZERINDE 1600 FORD MOTOR VAR CIMALI TENTESI VAR AYRICA KAPORTA IYI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri