Arama sonuçlarınız

1. E

Kamping Dışı Klima İçin En Az Ne Kadar Watt Enerji Gerçekçi Olur Ve Kullanımı Nasıl Düzenlenebilirdi ?

Evet bu klimalar karavan için yetersiz mi kalır?Kamyon ve tır kabinlerini iyi soğutuyormuş.

2. E

Kamping Dışı Klima İçin En Az Ne Kadar Watt Enerji Gerçekçi Olur Ve Kullanımı Nasıl Düzenlenebilirdi ?

Yücel Bey, öncelikle cevabınız için çok teşekkürler.Ben açıkcası üzerindeki klimanın verimliliği konusunda kararsız kaldım.Üzerindekini çıkarıp, hem tavan sepeti yaparak, tavanı rahat kullanmak, hemde içerideki klima alanınını geri kazanmak istiyorum.Olursa 12v tavan park kliması yeter diye...
  3. E

Herkese selamlar, yeni bir başlık açmak istemedim.2007 Jumper Motorkaravan sahibiyim.Üzerinde Yılkar minibüs tavan kliması var.Benim sorunum gazı zamanla azalıyor ve klima kompresörü devreye girmiyor.Her yıl gaz tamamlatmaktan yoruldum. Yolda giderken klimayı çalıştırıyorum, yolculukta güzel...

4. E

Kendi Karavanını Yapanlar; Ferdi

Güzel çalışma, takipteyim.Armacell One flex Bende aynı siteye baktım ama burdaki 2 arkadaşın vermiş olduğu fiyatları şu an göremiyorum.Fiyat listesi 1mart2000 de güncellenmiş gözüküyor, ama sanırım arada bi güncelleniyor.:smiley:
  5. E

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

Hocam proje için telefonda ilk randevuda ruhsatı ve aracın ağırlık etiketini fotoğraflamamı istedi.Bende sizin planın aynısını yapmak istiyorum.Açıkcası ben tse den gececek kadar içini idareten yapıp, ruhsattan sonra yapmak istiyorum.Projeyi kabataslak çizmek gerekiyor mu?

6. E

Çok teşekkürler, elbette bulunduğumuz yerde yapmak isteriz ama fiyatlarda çok oynamalar var.Gerekirse yakın şehirlere gitmekte alternatif olabilir.

7. E

Hocam TSE ve proje için toplam 950tl yazmışsınız.Bugün proje için görüşmem olacak.Kıyas yapabilmek için yalnız proje için ne kadar ödediğinizi yazar mısınız?
  8. E

Ben Kaş taki hocamızla karıştırdım.Çok teşekkürler, inşallah yollarda karşılaşırız.:smiley:
  9. E

İkinci sıra koltuğun sabitlemesini nasıl yaptınız?Alttaki profili çıkarmıştınız.TSE den en büyük çekincem ikinci sıra ikili koltuk.Alttaki profil demiri çıkarmak zorundayım.

10. E

Tamam, bu cevabınız iyi oldu.Önce sigorta işini halledelim.Tüm videolarınız çok güzel ve açıklayıcı olmuş.Gerçekten bir öğretmen olarak gurur duydum.Çalışmalarınız, en büyük yol göstericim olacak.Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma ortaya çıktı.

11. E

Al sat yapmadan, sigorta işini nasıl çözebiliriz?
  12. E

Selamlar, ruhsatınız hayırlı olsun.Bende jumper 2007 aracımı 3 haziranda aldım.Araç şu an benim üzerimde ve ticari görünmekte ve proje ile hususi olacakmış.Sigorta için 15 gün süre var dediler noterde.Nasıl başlayalım?Önce proje ile ruhsatı değştirmek istiyorum. İdare edecek kadar hazırlık...

13. E

Çok güzel, merakla takipteyim.Ancak,kamera çekimi normal mod olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.İzlerken rahatsız ediyor, hemde nesnelerin birbirine oranlarını anlamayı zorlaştırıyor.Tabi bu benim düşüncem, belki artıları daha çoktur. Ellerinize sağlık çok güzel bir karavan olacak.
  14. E

Koltuk Projesi Yapan Firmalar

15 kişilik minibüsün alım satım sırasında hususi olarak ruhsat değişikliği olabileceği doğru mu?Yoksa proje ile koltuk eksiltme sonrasında mı yapılabilir?.
  15. E

Allah razı olsun.Kafamda ne kadar soru varsa hepsine cevap vermişsiniz.Bu kadar ayrıntılı yazdığınız için çok teşekkürler.Anasayfada yeni bir konu ile paylaşmanızı rica ediyorum.Birçok arkadaşın yazınızdan çok şey alacağından eminim. Çok teşekkürler.

16. E

Sanırım ,karavan ruhsatı daha düşük olacak.Teşekkürler.Hayırlı sahurlar:)
  17. E

selamlar, peki aracı alırken sigortası ne kadar tutuyor?Sigortacım 14+1 minibüs için 3000 tl fiyat verdi.Biz aracı alırken sigorta işini nasıl yapıyoruz?Panelvanlar daha uygun mu oluyor?
  18. E

Selamlar, proje için başvurmadan önce 14+1 minibüs almayı düşünüyorum.Ancak, sigortacıma sorduğumda 14+1 minibüsün 3000 tl civarı trafik sigortası olacağını söyledi.15 koltuklu bir aracı karavan projesine girmeden aile aracı olarak kullanamaz mıyım? Aracı alıp yapmaya başlayan arkadaşlar...

19. E

Teşekkürler...3+1 vw ile sizinki gibi projeler arasında gidip geliyorum.Ama en büyük engel proje ve ruhsat. 900 iyi fiyatmış.Sanırım sigortada uygun fiyatlara indi.Takipteyim, elinize sağlık..
  20. E

17+1 Koltuklu Aracı Kullanabilir Miyim?

Çok teşekkürler, ikinci sıra koltuklu ve camlı 1+5 panelvanlarda olur sanırım.Ben en iyisi böyle araç bakayım..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri