Arama sonuçlarınız

1. gezmen

İspanya ve Portekiz’de Karavanla 3 Bin Kilometre Yaptım, En Çok Cascais’i Sevdim

İspanya ve Portekiz’de karavanla 3 bin kilometre yaptım, en çok Cascais’i sevdim Serhan Yedig / syedig@hurriyet.com.tr 3 Aralık 2012 Yurtdışında karavan kiralamak çoğu gezgine zor gelen bir seyahat biçimi. Oysa İstanbullu işadamı Umut Taçkın (34), pek çok avantajının olduğunu söylüyor...

2. gezmen

60 Bin Liralık Araç 5 Bin Liraya Satılıyor!

15 Kasım 2012 Perşembe 17:37 60 bin liralık araç 5 bin liraya satılıyor!
  3. gezmen

Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun!..

4. gezmen

EXPO 2020 İzmir

EXPO 2020 İzmir sunum: http://www.youtube.com/watch?v=DLu7syqlYiE&feature=youtu.be Cavid Sezen
  5. gezmen

Acı Bir Yitik

Kararavancı arkadaşımız Yücel Gündüz'ün (yugun) babası, Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur; geçenlerde kendisi ile görüştüğümde öğrendim. :( Yücel'e, akraba, yakın, eş ve dostlarına sabır ve baş sağlığı dilerim. Cavid Sezen

6. gezmen

Karadut Suyu

Karadut ve suyunu içinizde bilenleriniz çoktur; özellikle Ege ve Ege'nin başkenti İzmir'de bulunanlar, ziyaret edenler ve kuşkusuz orada yaşayanlar... :) ;) Bu çok lezzetli ve insan sağlığına yararlı meyveyi, kısa süren mevsimi nedeniyle, daha uzun sürede tüketebilmk için, suyunu elde...

7. gezmen

Van Kahvaltısı Yalanı

Mehmet Tez mehmet.tez@milliyet.com.tr Van kahvaltısı yalanı Hafif Müzik bu hafta kahvaltıda. Dinleyin. Bizim mahallede bir tane Van kahvaltı salonu var. Tanıdığım insanlar gidiyor diye bir sabah ben de gideyim dedim. Kendime bir...
  8. gezmen

Yeşil Denizin Aydınlık Bahçesi

Yeşil denizin aydınlık bahçesi Hüseyin YURTTAŞ 28 Mayıs 2012 Manisa’nın meyve bahçesi Salihli sırtını yemyeşil ormanlarla kaplı Bozdağ’a vermiş. Önünde ise bereketli Gediz Ovası göz alabildiğine uzanıyor. 3500 yıl önce Anadolu’daki önemli uygarlıklardan Lidya’ya başkent olmuştu bu...
  9. gezmen

Türkiye Karayolları Atlası

Merhaba; Atlas Dergisi, Haziran 2012 eki olarak, "1/250.000 ölçeğinde, Türkiye Karayolları Atlası, güncellenmiş 2012" veriyor; ben, bugün aldım. (Dergi ve eki, ikisi: 8 TL; bu parayı eder mi bilmem...)Geçen yıl da, Atlas'ın 2011 karayolları ekini almıştım; bu yılki ile aynı, ilk anda gördüğüme...

10. gezmen

Anneler Günü

Tüm belirli günlerde olduğu gibi, anamalcı (kapitalist) düzene yem olmama, onun dayattığı alışveriş çılgınlığı tuzağına düşmeme dileğiyle; Annelerin günü kutlu olsun!... :) :-*

11. gezmen

İzmir'in Ateş Topuna Kucak Açan Kent; Urla

İzmir'in ateş topuna kucak açan kent; Urla Türkiye'nin en batısında yeralan İzmir'in kıyılarından daha batıya baktığınızda gördüklerinizdir Urla. Giriş tarihi : 10.03.2012 16.45 Güncelleme : 16.45 SARMAŞIK Güneşin Kordonboyundan her akşam kayboluşundan sanki Urla sorumluymuş gibi...
  12. gezmen

Kış Yalnızı Sinop

Kış yalnızı Sinop Mehmet YAŞİN 26 Şubat 2012 Türkiye’nin en kuzeyindeki Sinop, bir köşede unutulmuş kalmış sanki. Nüfusu az olduğu için ne yatırımcının ne de gezenlerin dikkatini çekmiş. Oysa ki, kentten çok bir balıkçı kasabası görünümü, yemyeşil ormanları, balıkları, surları...

13. gezmen

Yenipazar'a 'Sakin' Bir Gezi

Yenipazar'a 'sakin' bir gezi Giriş tarihi : 18.02.2012, Cumartesi 15:20 Güncelleme : 15:20 Tarihse tarih, doğaysa doğa.. Her şeyi barındıran, eskinin ve yeninin buluştuğu Yenipazar, Türkiye'nin "sakin şehir" ayrıcalığını kazanan 5 ilçesinden biri.. İlçeye giden herkes, makamanının...
  14. gezmen

Becerikli Eller İş Başına!..

Haydi bakalım, eline, becerisine, beynine, kendine güvenenler aşağıdaki bağlantıyı tıklasın; bence bir define var burada: http://www.camperlife.it/fai-da-te.html ( Google çevirisi...
  15. gezmen

TAŞRA HAYATI- 1 Yeşilyurt Lokantası

2 Şubat 2012 Dr. BEŞİR DOSTER TAŞRA HAYATI- 1 Yeşilyurt Lokantası Büyük şehirlerde genellikle otobüs duraklarının, vapur iskelelerinin, tren istasyonlarının yakınında MEYHANELER olur. Dairesinden çıkan memur, dükkânını kapatan esnaf, bürosundaki işlerini bitiren serbest meslek erbabı o...

16. gezmen

Ege'nin Işığı, Kızılcabölük

Ege'nin ışığı, Kızılcabölük Giriş tarihi : 28.01.2012, Cumartesi 16:07 Güncelleme : 16:07 Bu kentin karlar altındaki görünümü harika... Sanki bulutlar çevirmiş Kızılcabölük'ü... Girişte çok geniş bir caddesi var, merkeze doğru yaklaştıkça da, dokuma tezgahlarının sesi duyuluyor. Özay...
  17. gezmen

49 Yıl onra Eski Adına Kavuştu

49 yıl sonra eski adına kavuştu Tarık ARSLAN/ MUDANYA (Bursa), (DHA) 25 Ocak 2012 BURSA’nın Mudanya İlçesi’ne bağlı Zeytinbağı Beldesi’nin adı 49 yıl sonra yeniden Trilye oldu. İsim değiştirme ile ilgili karar İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanarak Resmi Gazete’de yayımlandı...
  18. gezmen

Afyonkarahisar Evleri Geleceğe Umutla Bakıyor

Afyonkarahisar evleri geleceğe umutla bakıyor Giriş tarihi : 24.01.2012, Salı 16:18 Güncelleme : 18:11 Safranbolu evleri Karabük için, Kula evleri de Manisa için neyse, Tacıahmet Mahallesi de, Afyonkarahisar için artık aynı öneme sahip... Geleceksel çizgileri taşıyan Türk evleri, restore...

19. gezmen

Karavan ve Motorkaravan Sergisi - Manchester 19-22 Ocak 2012

Merhaba; Sizlere, başlıkta da olduğu gibi, İngiltere'nin Manchester kentinde, 19-22 Ocak tarihleri arasında düzenlenen karavan&motorkaravan sergisinden, fotoğraflar sunmak istiyorum. Fotoğrafları oğlum çekti. 20 Ocak cuma günü, sergi alanını ziyaret etti; etti diyorum, haberim vardı. Zaten bu...
  20. gezmen

Profesyonellerden Yarıyıl Gezi Önerileri

Profesyonellerden, yarıyıl gezi önerileri Giriş tarihi : 20.01.2012, Cuma 15:35 Güncelleme : 15:35 Tatilde evdesiniz... Ama bir veya birkaç günlüğüne yakın yerlere gitmek istiyorsunuz... İşte size tur rehberlerinden cazip seçenekler Yarıyıl tatillerini haftalar öncesinden planlayan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri