Arama sonuçlarınız

1. D

Yeni Jimny 2018-2019

215/75/15 önerirmisiniz?

2. D

Yeni Jimny 2018-2019

Bu boyutta sınırlı lastik var. Boyutları değiştirmeliyim? değiştirirsen hangi ölçülerde almam uygun olur?
  3. D

Yeni Jimny 2018-2019

İstanbul’dan, Fildişi-siyah aldım.

4. D

Yeni Jimny 2018-2019

Arkadaşlar merhaba; Yeni Jimmny aldım. Henüz daha süremedim. Bu hafta ya da Ocak ayı ilk hafta teslim alacağım. Öncelikle üzerindeki lastikleri değiştirmek istiyorum. Üzerinde 195/80/15 HT lastik var. All-terrrain lastik için hangi boyut ve marka almamı tavsiye edersiniz? Saygılarımla..
  5. D

tavsiye 3.7 renegade-4.0 kare kasa?

Ynt: Tavsiye 3.7 Renegade-4.0 Kare Kasa? merhaba konunun üzerinden zaman geçmiş, birkaç sorum var. belki başka başlıklar altında tartışılmış olabilir, araştırdım ama görmedim 1- 1992 ile 2001 arasında hangi modeli almak uygundur (bedeli sorun değil)? araç zevk için 2. araç olarak alınacak...

6. D

2006 ve üstü modeller nasıldır?

Ynt: 2006 ve üstü modeller nasıldır? yeni nesil vitaranın benzinli motor seçeneği 2400 cc olmuş, neden değiştirmek zorunda kaldılar? ekstra özellik varmı göremedim(iniş kontrol sistemi vs.), ayrıca fiyatıda abartmışlar 103500 tl ??? dizel de 89.700 tl??? bu kadar ederler mi? bu fiyatlarla alıcı...

7. D

Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz continental cross UHP 235/65/17 aldım. 500 km'dir kullanıyorum. çok memnunm. yakıt, çekiş farketmedi. yol tutuş arttı, yol sesi öncekine göre az, aracın duruşu öncekine daha iyi. tavsiye ederim
  8. D

225*70*16 BF Goodrich A/T Lastik Arıyorum!

Ynt: 225*70*16 BF Goodrich A/T Lastik Arıyorum! 27,1 inch------28,4 inch çıkması, bu kadarlık fark sürtünme yapıyor. zincir mesafesi dahi yok anlamına gelebilir mi? 1,3 inch farkta sürtme sıkıntılı, aynı mantıkla 215 sadece taban mesafesinden 1 cm düşük. buna göre 215/70/16 da sürtme yapması...
  9. D

Ynt: 225*70*16 BF Goodrich A/T Lastik Arıyorum! 2004 model grand vitara MT manual için BFG 225/70/16 mı? 215/70/16 mı hangisini seçsek iyi olur? 225/70/16 sürtme yapar mı, motoru zorlar mı? tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

10. D

5k grand lastik ebat konusunda yardım

Ynt: 5k grand lastik ebat konusunda yardım forumu okudum sonuç olarak %50-60 asfalt, %30-40 arazide kullanılabilecek lastik AT serisi 2004 2,0 5 kapı vitaralar için ideal AT lastik boyutu nedir?orjinal fabrika çıkışı 235/60/16 mı yoksa 235/65/16 mı?(bunun bilinmesi lastik büyütmesi konusunda...

11. D

Ynt: 225*70*16 BF Goodrich A/T Lastik Arıyorum! merheba ailemize yeni bir araç daha katıldı. Üzerinde 235/60/16R kumho asfalt lastikleri var. 2004 model 5 kapı 2,0 grand vitaranın gerçek ebatları nedir? aracı yükseltmeyi düşünmüyoruz. lastikle bu mümkün mü? ve sağlıklı bir karar olur mu? AT...
  12. D

Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı?

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? fender flare set diye konu başlığı açmıştım ama sonuç alamadım. amerikada var ama getirtmek sorun.. kapı yan çıtalarını suzukiservisten aldım 1,5 yıl önce 300 tl ödemiştim. pişman değilim. özellikle otoparkta çok işe yarıyor. birde yan...

13. D

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? harika bir iş çıkarmışsınız, şimdiden bol çamurlu günler... skid plate için ülkemizde profosyonel bir girişim yok... en son suzuki sitelerinde dolaşırken ön tampon ve skid plate için dikkatimi çekenler...
  14. D

Ynt: Yeni G.Vitara'ya Off-road için Neler Yapılmalı? alt koruma bu şekilde yapılması koruma için avataj ama aracın ağırlığı ve ısınması için dezavantaj olduğunu düşünüyorum. ki avustralya ve amerika sitelerindeki alt korumaların tamamı delikli ve motorun hava almasını sağlıyor. diğer yandan...
  15. D

2007 G.Vitara 1.9 DDiS V-Kayışı ve Gergisi Bu Kadar mı Pahalı Olur?

Ynt: 2007 G.Vitara 1.9 DDiS V-Kayışı ve Gergisi Bu Kadar mı Pahalı Olur? bugün suzukimin 30000 km yıllık bakımını yaptırdım, izmir suzuki servisinde,,, 237 tl tuttu. benzinli model olması nedeniyle 100000 km ye kadar bakımlar aşağı yukarı bu seviyelerde olacakmış bilmem ne kadar doğru...

16. D

Suzıki GV Karter muhafazası fabrikasyon mu özel yapım mı

Ynt: Suzıki GV Karter muhafazası fabrikasyon mu özel yapım mı canoto ile aşağıdaki linklerdeki resimleri göndererek bu uygulamaları yapabilirmiyiz diye yaklaşık 15 gün önce sordum. yakın zamanda tamamen bir koruma yapılacağını belirttiler http://www.rasta4x4usa.com/grandvitara.aspx en güzel...
  17. D

Yeni Nesil Vitara için ''Skid Plate'' Yaptırılabilir mi veya Getirtilebilir mi?

Ynt: Yeni Nesil Vitara için ''Skid Plate'' Yaptırılabilir mi veya Getirtilebilir mi? konunun üzerinden geçti ama.... aşağıdaki yetkili firma ile topiğin başındaki internet sitelerindeki ürünlerin tamamının yapılıp yapılamayacağı konusunda görüştük. özellikle diferansiyellerin korunması...
  18. D

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz biraz önce cooper tires ana bayiden aradılar, GV için lastik konusunda gelişme olursa bildirin demiştim 6 nisanda tüm cooper-tires bayilerinde 235/65/17 AT lastik satışı başlıyormuş. fiyat konsunda 280-290 tl arasında olacağını belirttiler...

19. D

Yeni Vitaralarda Şase Var mı?

Ynt: Yeni Vitaralarda Şase Var mı? bilimsel olarak bu durum mümkün değildir. çünkü bir kütleye yapılan etki aynı oranda tepkiyide beraberinde getirir. dolayısıyla daha az zarar görmek diye bir durum söz konusu değildir.
  20. D

Ynt: Yeni Kasa 5K Grand Vitara için Lastik Önerileriniz sizindir kesin, ilgi plk çaprazı, her sabah işe ordan gidiyorum, verirseniz sevinirim, bugün birkaç yere sordum en son peşin tanesi 250 dediler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri