Arama sonuçlarınız

1. N

Kapıdağ Yarımadası ve Çadır Kamp Planı

tüm katılımcılara selam, kapıdağ yarımadasında c.tesi sabah başlayacak ve pazar akşamı sonlanacak, çadır konaklamalı bir h.sonu planlıyorum. köy ya da benzeri bir yerleşime araç ile ulaşıp, aracı orada bıraktıktan sonra, yürüyerek izlenen güzergahın sonunda, çadır kampı yapacağım(z). dönüş...

2. N

Borçka - Şavşat Karagölleri Bölgesi

merhaba, Temmuz ayı içerisinde Borçka-Karagöl 'de, eşim ve 2 arkadaşımla birlikte, 4 günlük bir konaklama planımız var. O bölgeyi bir kampçı ve doğasever olarak gezmiş birinin tecrübeleri işimize yarayacaktır düşüncesindeyim. Bölge ile ilgili bir kaç soruma cevap verebilmenizi umuyorum...
  3. N

Kamp Hizmeti Veren Turizm İşletmesi Açma ?..

Herkese merhaba, Turizm Bakanlığı'nın sitesinde uzunca bir süre gezindikten sonra yeterli ve gerekli bilgiyi yönetmeliklerden/kanunlardan çıkaramayacağımı anladım. Turizm arsası olarak tahsis edilmemiş bir bölgede, kamp hizmeti veren bir tesis açabilmek için nasıl bir yol izlemek gerektiğini...

4. N

Kamp Hizmeti veren Turizm İşletmesi Açma Hk.

Sayın ilgili, Turizm alanı ilan edilmemiş arazi üzerine, ağaç evlerde ve çadırda konaklama hizmeti verecek, yiyecek ve içecek servisi yapılacak bir turizm tesisinin (kamp alanı kategorisinde), hayata geçirilebilmesi için izlenmesi gereken yol hakkında bilgi ve tecrübesi olan üyelerimizin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri