Arama sonuçlarınız

1. T

Satılık - Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Satılık - Land Rover Defender 1998 TDİ bu kadar temiz defenderları görünce içimdeki defender sevdası alevleniyor. fakat acı bir gerçek var ki ne kadar ekmek o kadar köfte.. 20.000 gibi sınırlı bir bütçeyle alacağımız defender bu aracın yanından bile geçemez heralde... bize kalan 3-5-10...

2. T

1999 Model - Hyundai Galloper 2,5 TDİ ( Dizel)

Ynt: 1999 Model - Hyundai Galloper 2,5 TDİ ( Dizel) Öncelikle hayırlı satışlar diliyorum..ben de binek aracımın bagaj hacmini beğenmediğim ve doğa gezisi ve kamp yaparken kullanmak için bir araç bakıyorum. aslında gönlüm defender'da olmakla birlikte aile efradını da düşünerek galloper veya...
  3. T

Defender Orta Konsol Hakkında

fiyat uygun gelirse çok satılır bence.ben de defender almak istiyorum ama defenderların kokpitleri pek hoşuma gitmiyor açıkcası. bu konsül kokpitin havasını baya bi değiştirir..

4. T

bu pajero alınır mı? yardım lütfen..

Ynt: bu pajero alınır mı? yardım lütfen.. yanıtınız için teşekkür ederim tamer bey. dediğiniz gibi çok dikkatli olmak lazım. astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
  5. T

bu pajero alınır mı? yardım lütfen..

Arkadaşlar ben de bir 5 kapı pajero alıp aranıza katılma arefesindeyim.hem aile aracı hem de kısa süreli kamp,doğa gezisi vb amaçla kullanmayı düşünüyorum. maksimum 20.000 tl bütçem var. sahibinden.com sitesinde gördüğüm bu aracın fiyatı uygun mudur? alırken nelere dikkat etmem gerekir? yardımcı...

6. T

Sonunda hayalimiz gerçek oldu.

Ynt: Sonunda hayalimiz gerçek oldu. Hayırlı , uğurlu olsun. Araç malum sitede satılık gözüküyor. (Maltepe'de) satıyor musunuz?

7. T

Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD

Ynt: Full Offroad Donanımlı Defender 110 TD Hayırlı satışlar. böyle bir aracı görüp de aşık olmamak elde değil. İnşallah kıymetini bilen birine gider.
  8. T

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba değerli gezenbilir üyeleri. İsmim fatih. 34 yaşındayım. İstanbulda İngilizce öğretmeniyim.Evliyim ve 1,5 yaşında bir kızım var.Off road merakım yok fakat gezmeyi, değişik yerler görmeyi,doğada vakit geçirmeyi seviyorum. Ayrıca balık avı ve atıcılık merakım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR