Arama sonuçlarınız

1. alisga

Cherokee Xj 11 Nolu Sigorta Sorunu

Merhaba, 1998 153bin km de LPG li cherokee xj sahibiyim ve şöyle ilginç bir problemim var. Araba normal çalışıyor, kullanım normal olduğu sürece sıkıntı yok, ama ne zaman durur vaziyetten güçlü bir kalkış yaparsam iç sigorta panelinden 11 nolu sigortam atmaya başladı. Toplamda 5 oldu. Sigortayı...

2. alisga

Jeep Cherokee Xj 4.vitese Geçmeme Sorunu Ve Çözümüm

Merhaba, dün şehir trafiğinden birazcık çıkıp dolaşayım dedim. Farkettim ki araba 4.vitese geçmiyor. E ne oldu şimdi durup dururken ? Şanzımanımda hiç bir sorun yoktu, geri kaçırma yok vites geçişleri yağ gibi ama şimdi 1-2-3 normal ama 3 te kalıyor bir türlü 4 e geçmiyor. Aklımda deli sorular...
  3. alisga

Jeep Cherokee 4.0 P0203 Hata Kodu Sorunu Ve Çözümü

Merhaba arkadaşlar, belki birilerinin işine yarar diye geçen hafta yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak istedim. Hanım çocuk hafta sonu şehirde turlarken aniden CHECK (arıza) lambası yandı ve araba teklemeye başladı. Benzinden LPG ye, LPG den benzine alıyorum yok, banamısın demiyor. Neyse bir...

4. alisga

1998 Xj Kare Kasa Beyaz Duman Sorunu

Merhaba 1998 xj sahibi oldum, şöyle bir sorunum var. Araba her zaman ikinci marşta çalışıyor, ilk çalıştığında hiç bir sorun yok ama 10-15 km yol yapıp motoru durdurduktan sonra ve 5-10 dk sonra tekrar çalıştırdığımda egzoz dan bir beyaz duman çıkıyor ki göz gözü görmüyor, ve az yol yapınca...
  5. alisga

Yeni Tip 2011 Model Jeep Wrangler Rubicon Jk 205000tl

Sahibinden hatasız, boyasız, değişensiz, yeni tip 200bg lik Tank Yeşili renginde Rubicon Jk 4 Kapı, 101 bin km de, 2,5 inch Yükseltme kendim yaptım. Spacer BF Goodrich Allterrain KO 2 - 2 aylık 5 adet lastik. Şehirde ve Doğa gezilerinde kullandık, offroad filan yapmamıştır. Diferansiyel...

6. alisga

Jeep Wrangler Rubicon Jk Için Satılık 52'' Led Bar Ve Montaj Braketleri

Ürün sıfır kutusunda kendi aracım için getirdim, ama takmaktan vazgeçtim. Üç sıra led yayıcı ve delici 720 Watt 1200 TL Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri