Arama sonuçlarınız

1. R

Sorento Club Rusyadan Offroad Çamura Ve Kara Doyuyorlar

http://www.youtube.com/watch?v=1h5ZJjJTIGo http://www.youtube.com/watch?v=IKQNt3Ds210

2. R

Sorento Videoları Kore Kaplanı 4X4

Ynt: Sorento Videoları Kore Kaplanı 4x4 http://www.youtube.com/watch?v=bzSlaKSAX48 4 ay önce eklenmiş standart Sorento çamur geçişi konuya hareket getirmesi açısından koydum
  3. R

Sorento Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim

Ynt: Sorento Almak İstiyorum Nelere Dikkat Etmeliyim 2006 model yakıt ve denge çubuğu ile ESP olmamasından ötürü pek tavsiye edilmiyor, 2007 ve üzerine olan modellerden seçmenizde yarar var. Aldığınız zaman 2. eldede güçlü olsun derseniz özellikle 2007 model kazasız bir XForce bulursanız...

4. R

2006 Sorento mu, Yoksa 2003 Grand Cherokee mi?

Ynt: 2006 Sorento Mu, Yoksa 2003 Grand Cherokee Mi? Evet eski kasa sorento ESP siz ve 140hp güçsüz Çok yakan motoruyla baya zorluyor, bende alırken araştırdım 2007 model ve üzeri modellere bakıp 2007 model az yakan güçlü 170HP motor yeni tip şanzuman ve süper bir yol tutuş ile denge çubuğu +...
  5. R

2007 Kia Sorento Xforce Hakkında Güncel Bilgiler

Öncelikle bu yazıyı yazmamdaki en büyük sebep birçok sitede Kia Sorento hakkında oldukça yanlış makaleler okumamdan ötürüdür. Kia Sorento SUV segmentinde çıktığı senelerde üst üste birçok yıl satış rekoru kırmış bir arazi aracıdır. İlk nesil 140hp olan motora sahip olan ESP siz modeli çok az...

6. R

Yakında Planlanan Gezi Faaliyeti Var mı?

Ynt: Yakında Planlanan Gezi Faaliyeti Var mı? Arkadaşlar nerede buluşuyorsunuz ? Bendede Lada Niva var, gelmeyi isterim

7. R

LADA NİVA PARÇASI ARAYANLAR BURAYA

Ynt: LADA NİVA PARÇASI ARAYANLAR BURAYA ön takımla ilgili parçalar duruyormu acaba?
  8. R

Lada Niva TANK

Ynt: Lada Niva TANK amacım ürkütücü olmak değildi, kayışdağında her girişten girdim diyebilirim.
  9. R

Lada Niva TANK

Ynt: Lada Niva TANK çok teşekkür ederim

10. R

Lada Niva TANK

Ynt: Lada Niva TANK Hayır aracı balıkesirden aldım

11. R

Lada Niva TANK

1994 model Lada Niva 1.600cc Karbüratörlü http://www.youtube.com/watch?v=tuuzl0NQi2U&list=UUZ4UkTjjscOUoQZbWOzIsYA&index=1&feature=plcp
  12. R

Offroadcuyuz.com "Yiyen Gelsin" Kampı

Ynt: Offroadcuyuz.com "Yiyen Gelsin" Kampı Süper bişi, bende ordayım tabi listede adım var :D

13. R

Bu gece Çavuşbaşında gezinmek isteyen varmı?

Ynt: Bu gece Çavuşbaşında gezinmek isteyen varmı? Tabi haber veririz, güzel bir organizasyon yaparız yakında
  14. R

İğne ada turu 3 günlük resimlerin devamı gelecek

Ynt: İğne ada turu 3 günlük resimlerin devamı gelecek Harika doğal güzellikler, daha çok resim bekliyoruz
  15. R

isoff pisti ve karadeniz kıyıları.....

Ynt: isoff pisti ve karadeniz kıyıları..... Kurtarmanız gerçekten oldukça iyi olmuş Sizi tebrik ediyorum, hepimize örnek olucak davranışta bulunmuşsunuz.

16. R

Çekmeköy Gezimiz 24.12.11

Ynt: Çekmeköy Gezimiz 24.12.11 rica ederiz :)
  17. R

Akademi Off Road; Riva - Beykoz Gezintisi (11 Aralık 2011)

Ynt: Akademi Off Road; Riva - Beykoz Gezintisi (11 Aralık 2011) Emrah güzel bir gezi olmuş kardeşim, tebrik ediyorum
  18. R

Senenin Son Pazar Gününü Böyle Degerlendirdilk..

Ynt: Senenin Son Pazar Gününü Böyle Degerlendirdilk.. Maşallah çok güzel yerlere girmişsiniz, görünce gerçekten canım çekti

19. R

Çekmeköy Gezimiz 24.12.11

Ynt: Çekmeköy Gezimiz 24.12.11 Can bey ile güzel bir gezi oldu, kendisine tekrardan teşekkür ederim. Offroad yaparken hiç fotoğraf almamışız ikimizde, Ama güzel birkaç adet video var, videoları bekliyoruz :) Günün başlangıcından ve sonundan karelerde benden gelsin
  20. R

Bu gece Çavuşbaşında gezinmek isteyen varmı?

Ynt: Bu gece Çavuşbaşında gezinmek isteyen varmı? Dün çavuşbaşına gittim yerler felaketti, fazla ilerlemedim tek araç olduğum için, kayışdağına gittim oradanda kayışdağına çıktım, hava kötüydü ama zevkli bir tırmanış oldu sonrasında indim güzeldi. Bugün bir yere gidicek olan arkadaş varmı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri