Arama sonuçlarınız

1. veteriner44

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-e-f-s-a-n-e-3-kapi-3000cc-v6-157-000-km-de-99229971/detay/

2. veteriner44

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE

E F S A N E 3 KAPI 3000CC V6 157.000 KM DE E F S A N E 3 Kapı 3000 cc V6 157.000 km Bilenler bilir ama yine de bilmeyenler için anlatalım. Araç çok temiz kullanılmış olup, Bizden önceki sahibi sadece tekne çekmek için kullanmıştır. Araç yaklaşık 1 yıldır bizde bulunmaktadır...
  3. veteriner44

Cb Telsiz ::::: Güvenlik Amaçlı ::::::

Malatyta'da Serbest Veteriner Hekimim. İşimiz gereği, köy yollarında,arazideyiz. Yeni bir arazi aracı aldım. Telefon çekmez bir yerde başımıza bir iş gelir veya başkalarının yardıma ihtiyacı olabilir ,ne olur ne olmaz diye cb telsiz almayı düşünüyorum. Forumda elimden geldiğince yazıları okumaya...

4. veteriner44

Pajerro 3.0 için direksiyon amortisörü

Pajerro 3.0 v6 kısa şasi 3 kapı için direksiyon amortisörü uygulanabilir mi? Daha önce yapan arkadaş vavrsa malzeme ve işçilik ve uygulama sonrası deneyimlerini aktarabilirse memnun olurum. Saygılarımla...
  5. veteriner44

Bu Defendere ne dersiniz ?

Sevgili arkadaşlar,Defender dostları, Aşağıdaki Linkteki Defender Hakkında görüşleriniz nedir? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-tamamen-yenilenmis-satilik-dizel-defender-55479214/detay/ Off road donanım yok. 2,5 düz dizel. Ben hem off road donanım (diff.kilit...

6. veteriner44

Yardım....Fiyatlarındaki Abartı / Tutarsızlıklardan Defender Alamıyorum.

Defneder almak istiyorum. Kafam allak bullak vaziyette. Tercihim yapılmış veya en azından % 70-80 yapılı sağlam bir TDİ300. Uzak ve küçük bir ilçede olduğumdan, Eski alıp aylarca uğraşabilmem mümkün değil. Sahibinden sitesindeki ilanları epeyedir inceliyorum. Çok abartılı / Tutarsız fiyatlar...

7. veteriner44

Otomatik Vites Defender

Daha önce forumda otomatik vitesin Defender'a uygulaması ile ilgili olarak bir başlık açılmıştı: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=45294.0 Bu linkte kısaca , Oto Mekanik'ten Sayın Hüseyin Usta'nın kendi 90 lık Dizel aracına uyguladığı ve satışa çıkardığı bir araçla ilgiliydi. Bu konunun...
  8. veteriner44

Nissan X-Trail için Offroad Modifiye

2002 model Nissan X-Trail benzin+LPG 'li aracım için Offroad modifiyesi önerilerinizi bekliyorum. Malatya'nın Pütürge ilçesinde ikamet ediyorum. Aracı yılda ortalama 35-40 bin km. ve % 60 Asfalt, % 25 Stabilize, % 15 Ham yolda kullanıyorum dersem yaklaşık doğru bir değer vermiş olurum. Aracı %...
  9. veteriner44

Bu Km.de Motoru olan Nissan X- TRAIL+SIRALI SISTEM LPG

Nissan X-Trail Luxory OV- 2.0 , ORJINAL KAZASIZ, DARBESİZ, BOYASIZ, SERVİS BAKIMLI, OTOMATİK VİTES, SUNROOF, KREDİ VEYA VERGİ BORÇSUZ, TEMİZ KAĞIDI ALINMIŞ,HEMEN DEVİR . ( Aracın motoru, 13,500 km.de iken pert olmuş 2005 model aynı marka ve modeldeki aracın motoru ile değitirilmiştir.Motoru...

10. veteriner44

Faideli Linkler

defenderler için süzlmüş linkler: Bence sık kullanılan listenize eklemenizde fayda var. Her daim güncel olacaktır. Sahibinden sitesinden satılık Komple Motorlar Listesi yüzlerce motor var...

11. veteriner44

Diesel LPG Dönüşüm Sistemleri

Nedir ?, faydaları,ekonomisi, ruhsata işlemesi , fiyatı gibi soruların cevapları aşağıdaki linklerde.Son link yabancı siteden. Acaba aramızda Defender'e Dizel LPG dönüşümü yaptıran var mı? Varsa tecrübelerini bizlerle paylaşmalarını bekliyoruz...
  12. veteriner44

Puma Motor Bu ise çok uygun fiyat

Aşağıda linkini verdiğim motor acaba 130 ps lik puma motor mu? http://www.tekford.com.tr/V184-MOTOR-KOMPLE-SERVIS-AMACLI-130-PS-2001-pid-10756.html Şayet bu ise gayet uygun bir fiyatı var.

13. veteriner44

Defender Ön Konsol

Muhteşem Defender modifikasyonları yapılıyor.Kasa hala aynı olduğundan sıfırından daha da kalite ve donanımda araçlar çıkıyor ortaya. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Gerek motor, şanzıman, yürüyen aksamda gerekse kaporta iç - dış aksesuar donanımlarda çok güzel örnekler var.Ama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri