Arama sonuçlarınız

1. F

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Mesajınız için teşekkür ederim.. Dediklerinize katılıyorum bu işler sevme işidir fakat bir aracı sevmekten daha önemli olan şey bana göre dar görüşlü olmamaktır.. İnsanlar her daim yeni şeyler denedikçe ileri gidebilirler.. Bunu ben...

2. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Öncelikle her yorumunuz için tekrar teşekkür ediyorum.. Uzun bir süre nete giremedik malum sınav stresi aldı başını gidiyor :) Tüm Gezenbilir ailesinin bayramını kutlarız.. Bu gün can sıkıntısından dolayı sahibinden.com a girip...
  3. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey İlginiz için çok çok teşekkür ederiz tüm soruları tek tek cevaplamanız ayrı bir teşekkür sebebi.. 3 arkadaş olarak t1 ve t2 leri şimdilik askıya aldık.. (Özellikle o üniversite yorumları herşeyi değiştirdi :D) T3 düşünüyoruz.. şimdi...

4. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Levent bey, Tam olarak kişisel düşüncelerime tercüman oldunuz çok teşekkür ederim :)
  5. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Öncelikle ilgileriniz için teşekkür ederiz bir günden az bir sürede oldukça cevap alabilmişiz :) Ama belki bizim hatamızdan kaynaklanan bir sebeptendir bilemeyiz ama siz üçümüzü tamamen yanlış anlamışsınız, bizim bu araçları almaktaki...

6. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Öncelikle teşekkürler Melih Bey. Yazdıklarınıza çok güldük. Gerçekten birebir tespit yapmışsınız. Daha öncesinde t1 alıp, dizel bir t3 motoru takmayı planlamıştık. Ama son zamanlarda aklımıza sizin de söylemiş olduğunuz şeyler geldiği...

7. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Levent bey ve Cenk bey teşekkür ederim ilginiz için fakat avd.gov.tr ve son olarak verdiğiniz vkod.org.tr sitelerinin moderatörleri pek fazla forumla ilgilenmiyorlar sanıyorum çünkü ikisinede üyelik kaydı yaptım fakat neredeyse 1 haftadır...
  8. F

Ynt: Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey Öncelikle merhaba Gezenbilir Forum ailesi.. Ben Berk, yeni üye oldum fakat üye olmadan da forumları takip ediyordum.. Özellikle karavan konularını.. Forumdaki tecrübeli abilerimin yardımını bekliyorum.. Ben ve iki arkadaşım seneye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri