Arama sonuçlarınız

1. Ertuğrul Açıkgöz

Kayseri Off-Road Kulübü, Kuzeyden Güneye... Erciyes'te Safari (03 Ekim 2010)

Bugün Kayseri Off Road Klübü ( KAYOFF ) ve Gezenbilir Kayseri Off Road Grubu üyeleri olarak, Erciyes-Sarıgölden itibaren,biraz ıslak .. biraz kuru.. birazda taşlı kayalı güzergahlardan Erciyes eteklerinin 2.500 m.ye kadar olan kısımlarını, Kuzeyden Güneye geçerek keyifli bir Safari turu yaptık...

2. Ertuğrul Açıkgöz

Niğde - Aladağlara Günübirlik Keşif Gezisi ( 01 Ekim 2010 )

Dün sabah,daha öncedende fırsat bulduğumda yaptığım gibi Nevşehir,Göreme civarında ( bana yakın olduğundan ) biraz dolaşıp gelirim diyerek evden çıktım. Herzamanki gibi doğa güzeldi.. sezon bitmek üzere olduğundan bölge biraz daha sessiz ve sakindi. Aracımla klasik güzergahları gezerken bu sefer...
  3. Ertuğrul Açıkgöz

Bayramhacı Köyü Kayseri Off Road Gezimiz (26 Eylül 2010) Unimog ve Defender

Bugün yani pazar günü Kayserili Gezenbilirciler olarak Bayramhacı köyünde bir Unimog ve bir Defender'dan ibaret 2 araçla, araçlarımız ağır katagoride de olsa ;D hafif sayılacak bir Off Road ve yine hafif sınıfta yiyenbilirle bitirdiğimiz keyifli bir gezi yaptık... izlenimlerimizi paylaşıyoruz...

4. Ertuğrul Açıkgöz

Arazi araçlarının yarışında facia! 8 ölü

Bugünkü Milliyet gazetesinden alıntıdır. http://www.milliyet.com.tr/arazi-araclarinin-yarisinda-facia-8-olu/dunya/sondakika/15.08.2010/1276905/default.htm Arazi araçlarının yarışında facia! 8 ölü Yetkililer ve görgü tanıkları, Mojave Çölü’nde dün gece start alan "California 200" yarışında...
  5. Ertuğrul Açıkgöz

Ömer ERGİN (ömergin) Arkadaşımızın Mutlu Günü

Gezenbilir Kayseri Bölgesi Off Road Grubu olarak birlikte güzel etkinlikler düzenleyip nicelerinide hala paylaştığımız sevgili arkadaşımız Ömer ve sevgili eşi Buket dün Erciyes Üniversitesi Kampüsü içerisinde çok geniş katılımlı bir nikah töreniyle evlenmişlerdir. Genç çiftimize ömür boyu...

6. Ertuğrul Açıkgöz

Seyfe Gölü'nde Su Şenliği (10-11 Temmuz 2010)

Merhabalar, Bu önemli etkinliğin Gezenbilir Etkinlikler bölümünde belki duyurusu biraz geç yapıldığından ayrıca üye arkadaşlarımızın geçen hafta yapılan 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali nedeniyle biraz yorgun olmaları nedeniyle ne yazıkki katılımın düşük kaldığı .... bu çok değerli ; hem...

7. Ertuğrul Açıkgöz

Kayseri Off-Road Klübü Kamplı Off-Road Gezisi (29-30 Mayıs 2010)

Gezi izlenim ve görsellerini bu forumda paylaşıyoruz. Kayseri Off Road Klüp Başkanı Okan Güpgüpoğlu ve bütün değerli dernek üyelerine bu güzel organizasyonu düzenleyip bizleri çok iyi ağırlayıp misafir ettikleri için çok teşekkür ederim. Bende bulunan görselleri pek fazla sayıda olmasada...
  8. Ertuğrul Açıkgöz

Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010)

Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi (24-25 Nisan 2010) Gezi izlenimlerimizi ve görselleri burada paylaşıyoruz.. Lütfen çektiklerinizi kendinize saklamayın :D keyifli paylaşımlar.... :)
  9. Ertuğrul Açıkgöz

Haberdar Edilmek İstiyoruz...

Teknik Admin Sedat bey'ede yazmıştım.. ama henüz yanıt gelmedi..son 1 haftadır sanırım kayıtlı konularda dahil daha once mesaj yazdığımız konularda sitenin üyelere gönderdiği otomatik haberdar et mailleri artık gelmiyor.. Sorunun önce sadece kendimde olduğunu sanmıştım ama artık anladığım bu...

10. Ertuğrul Açıkgöz

Kayseri - Bayramhacı Köyü ve Kapadokya Bölgesi Kamplı Off-Road Gezisi Duyurusu (24-25 Nisan 2010)

Gezenbilir Kayseri bölgesi üyeleri olarak 01-02 Mayıs 2010 / cumartesi-pazar günleri Bayramhacı Köyü ( Kayseri ) ve Kapadokya Bölgesini kapsayan Kamplı bir Off-Road Gezisi düzenliyoruz... hem bütün Gezenbilir üyelerini hemde Doğa severleri etkinliğimize bekliyoruz.. Organizasyon komitesi; 1)...

11. Ertuğrul Açıkgöz

360 Derece Fotoğraf Çekebilmek için Gerekli Ekipman ve Tekniği

Herkese merhaba, Fotografciligi sevmeme ve Sony Dsc-H5 gibi cok amatorcede olsa bir makinam olmasina ragmen ne yazikki az vakit ayirabiliyorum.. Konu basligi dogru ve yeterli fikir veriyormu emin degilim, artik internet uzerinde hemen hepimizin sıkca rastladigi 360 derece fotoğraf teknigini...
  12. Ertuğrul Açıkgöz

Defender TUV Muayenesi, Güncel Bilgi Paylaşımı.

Arkadaslar, Bugun, beni epeydir dusunduren kismen modifikasyonlu (yani ruhsata islenmemis; on vinc / ceki demiri / projektorler / port bagaj / roll barlar / on panel /sis farlari gibi ) 1992 model Defender'imin Muayenesini bugun tek seferde ( gordugum kadari ile oldukca ust duzey inceleme yapan...

13. Ertuğrul Açıkgöz

LR Defender 300TDI - TD5 ve V8 Benzinli Farkı?

Arkadaslar,Off road konusunda amator sayilabilecegimden epey bi arastirmadan sonra almayi dusundugum arac icin marka ve tipine karar verdim sayilir ama bu seferde tipler konusunda sitedeki bir cok yazismayi incelememe ragmen tereddutde kaldim.. ( Marka-Tip secenekleri konusunda oldukca iyi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR