Arama sonuçlarınız

1. denyal22

Suriye Gezisi (6 Aralık - 13 Aralık 2008)

Ynt: Suriye Gezisi (6 Aralık - 13 Aralık 2008) geziniz cok guzel sizi tebrik etmek istıyorum

2. denyal22

Kuveyt Pakistan Türkmenistan Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

sevgili arkadaşlar. iki sorum var. pakistan ve türkmenistanla alakalı bir gezi kitabı varmı piyasada. acaba ayrica kuveyt vizesi nasıl alınır. irandan kuveyte deniz yoluyla nasil gidilir. nekadar masraflı bir ulkedir.acaba ? teşekkurler.
  3. denyal22

Eskihisar, Sadece Feribota Bindiğimiz Bir Yer Değildir

Ynt: Eskihisar, Sadece Feribota Bindiğimiz Bir Yer Değildir merhabalar o sinema bozmasi sandalyeler hkında bilgi vereyim . belediyenin yaptirigi. antik (dandik) tiyatronun sandalyeleridir.

4. denyal22

Aralık Ayında Nerelere Gidilir?

Ynt: Aralık Ayında Nerelere Gidilir? arkadaşlar biyardimci olunya bayramda nerler. olabilir.
  5. denyal22

Ermenistan Gezisi İçin Yardım İstiyorum

Ynt: Ermenistan Gezisi İçin Yardım İstiyorum iğdirda ayastana (ermenistan) bildigim kadarıyla sınır yok. sen erivandan ermenistanın kuzeyine gidiyorsun . rakımın en yuksek odugu bölge ve sulak yeşilbir dogası var. bazen ucsuz bucasız duz dag etekleri ve orlarda kurulmus koyler senı...

6. denyal22

Santorini ve Mykonos Adaları

slm bu yolculugu yaptınmı acaba yaptısan lutfen fıyat bılgılerını ve nekadara mal oldugunu yazarmısın teşekkrler.

7. denyal22

Ynt: Ermenistan Gezisi İçin Yardım İstiyorum pek cok genç turistvar ermeniler fransiz ve amerikan bu aralarda gelmeye baslıyan italyan misyonerler sayesınde baya sırt cantalı turistealişiş vazıyette. mayıs ayı bahar ayıdır ve guzel bır zaman lkenın ozellıkle kuze şeridi yeşil ve vadilerden...
  8. denyal22

Ynt: Ermenistan Gezisi İçin Yardım İstiyorum ermenistan konusunda genel bilgilerin cogunu yazdım . daha net ayrıntılı bılgı ıstersenız konuyu solemenız yeterli. 15$ uygun iki hostelde var. emenistanın erivandan sonra ikinci onemli şehri ecmiazin ermenistanın vatikanı.yunesko tarafından...
  9. denyal22

Ynt: Aralık Ayında Nerelere Gidilir? teşşekkurler. peki ege sahıller. miili parklar aydından kaşa kadar. nasıl olur . akdenize nazaran . bilgisi olan arkadaslar lutfen bilgilendirin tesekkurler.

10. denyal22

Ynt: Aralık Ayında Nerelere Gidilir? teşekkurler orlara yazın zıyaret etmiştim ama kışın emininki daha ayrı bır guzeldir . fakat uşumiyeceğimiz bir yer daha cazip geliyor.

11. denyal22

arkadaslar aralık ayı kurban bayramına denk gelıyor 9 gun tatıl bu sure turkıyenın nerelerine gidilebilinir. fazla uşumeden hangı guzelliklerin içinde bir bahar gibi yaşana bilinir. otellerin boğucu havasının dışında ailem ile nerelere gidilebilinir ? ege akdeniz veya dogu bolgelerimiz...
  12. denyal22

Ynt: Ermenistan Gezisi İçin Yardım İstiyorum bilgiler tukiyedende geçe bilrsin ermenistana karsın ayakapı ilçesi sınır kapısı var. 3 gunluk ve 3 aylık vize var50 $vize alman için bir belge dolduruyorsun geçen yıl bu kapıdan 50 bin kısının geştıgı solenıyor nekadar doru bilemem istatislik...

13. denyal22

5 - 6 - 7 Eylül Burdur Salda Gölü Kampa Kim Var?

oncelikle mesajınız için teşekur ederim ben denizliye perşembe gunuyada cuma sabahından gelicem biraz şehir turu laokedia antkkenti ordan pamukkale antikkent ve belkide şu meşur kaplıcada biraz zaman geçirecem merak ettim iki şey var yardımcı olrsanız denizli ve çevresinde gezilebilecek...
  14. denyal22

5 - 6 - 7 Eylül Burdur Salda Gölü Kampa Kim Var?

merhabalar aradaslar 5 eylul denizli -pamukla aprosias antikkenti ve akabinde burdurun dunyaca unlü salda gölüne 1 yada 2 gecelik minik bir gezi ve cadırımla camp yapıcam ılgıenen arkadasların mesaflarını beklerım. bu arda siteye yen uye oldum. bilgisi olup paylasmak ıseyenarkadaslar varsa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR