Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,844
Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

zor yollar' Alıntı:
Teşekkür ediyoruz. Bayramdan sonraki hafta yeni bölümlerle 30'olarak yayında olacağız.

Surenin uzamasida guzel bir gelisme.

Aydin bey kucuk bir hatirlatma yapmak istiyorum. Zor yollar hangi bolumde nerdeydi listesini halen bekliyoruz. ;)

Etiketler

Aydın bey yeni araçlarınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin,çok güzel görünüyorlar. Yeni bölümleri merakla bekliyoruz.

yeni araçlarınız ,eski kadronuz ,eski enerjiniz bıraktığınız yerden ekranlarımıza tekrar hoşgeldiniz.proğramımızı özledik

selamlar ; aydın bey aslında çekım kalıtesı de cok onemlı ... ınternete yayınlanan programlarınız dusuk goruntu kalıtesinde. yuksek goruntu kalıtesınde yayınlansa daha cok ızleyıcı tarafından izlenebılr dıye dusunuyorumm... iyi çalışmalar

abicim araçlar super mehmet abinin ellerine sağlık zor yollarınız kolay olsun inşallah selamlar

25 Eylül de yeni yayın dönemi, yeni araçlar, uzayan yayın süremiz ve daha izlenebilir yayın saatlerimizle yeni bölümlerimizle sizlerleyiz<...

zor yollar' Alıntı:
25 Eylül de yeni yayın dönemi, yeni araçlar, uzayan yayın süremiz ve daha izlenebilir yayın saatlerimizle yeni bölümlerimizle sizlerleyiz<...
Hayırlı olsun Aydın bey. Merakla bekleyeceğiz,"Zor yollar"ınızın daima açık ve kolay olması dileklerimizle.

zor yollar' Alıntı:
daha izlenebilir yayın saatlerimizle

Nihayet ... Yayın saati değiştiğinden beri izleyemiyordum. Yeni yayın saatlerini burda açıklarsınız umarım.

programı bu hafta ilk kez izledim, eksikleri olmasına rağmen çok güzel buldum...
artık programı iki elim kandada olsa mutlaka izlerim artık.
Başta Mehmet BECCE olmak üzere programa emeği geçen herkese çok çok teşekkürlerimi sunarım.

çok güzel bir program hem tv den ve hemde internetten takipçisiyim. yeni araçlarda harika olmuş Allah kazasız belasız nice programlar çekmek nasip etsin

Evet nihayet yeni bölümler başlıyor. Ordu Yason Burnu Ciseli Şelalesi. Korgan Yaylası, Perşembe Yaylası... Yayın saatleri Cumartesi 13:30 Pazar 15:15 22:30 Salı 22:30 artık 30' olarak Türkiyenin dünyaya açılan haber kanalı TRT-TÜRK de.

İlginiz için çok teşekkürler. 15 gündür Gürcistan da Acara bölgesindeydik. Bayar Şahin le bölgede dolaştık 16 Ekimden itibaren Bayar Şahin' in o güzel yorumu eşliğinde bölgeden izlenimlerimizi ZOR YOLLAR da izleyebilirsiniz.
Aydın DİKİM

xcrtzn.jpg

Bu adresten Zor Yollar'ın bütün bölümlerini online seyredebilirsiniz...

http://bit.ly/9qPqPH

allofsins' Alıntı:
xcrtzn.jpg

Bu adresten Zor Yollar'ın bütün bölümlerini online seyredebilirsiniz...

http://bit.ly/9qPqPH

bu adresten izleyebiliyoruz ama genelde bi 3 bazende 4 haftalık gecikmelerle konuyu bölümler. mesela 59. bölümün yüklenmesi içi 5-6 haftadan fazladır bekledim .. kaçırmıştım... 60. bölümüde kaçırdım oda yüklenmedi daha .. 61. bölümü bugün 15.15 de izlicem inşaallahh ... trt memurlarımız sağolsun çay sigara sohbet üçgeninde fırsat bulup yükleyemiyolar sanırım .. yoksa zor yollar ekinin hiç bir kabahati yok .. sanıyorum kırk kere demeyle ancak koydurabiliyolardır bölümleri :smiley: ...

az önce antalya bölgesi yaylalarda zorlu parkurlarda izledim suzukileri ve özellikle becceyi,ıslak zevkli bi gezi oldu

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR