Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,829

Etiketler

Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

zor yollar' Alıntı:
MERHABA ARKADAŞLAR
BEN PROGRAMIN YÖNETMENİ VE SORUMLUSU AYDIN DİKİM
TAKTİRLERİNİZ İÇİN TÜM ZOR YOLLAR PROGRAM EKİBİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ zoryollar@trt.net.tr ve aydin.dikim@trt.net.tr adresine bekliyoruz.
selamlar aydın abi benim size bir sorum olacak şimdiki kullandığınız nissan pick up'lar kaç bin km'de araçların motorlarında veya mekanik aksamlarında her hangi bir sorun yaşadınızmı ? saygılar...

Aydın abi affına sığınarak merak eden arkadaşlar için yeni araçlarınızın fotolarını buraya yüklüyorum. Bu arada araçlar çok yakışıklı olmuş.

35955 422796069589 636054589 4609195 2410763 n

40359 422794794589 636054589 4609154 1412061 n

40359 422794799589 636054589 4609155 6767350 n

40359 422794809589 636054589 4609157 232781 n

40359 422794814589 636054589 4609158 7131911 n

demir59' Alıntı:
Aydın abi affına sığınarak merak eden arkadaşlar için yeni araçlarınızın fotolarını buraya yüklüyorum. Bu arada araçlar çok yakışıklı olmuş.
Birde Gezenbilir Çıkartması olsaymış daha yakışıklı olacakmış .. :smiley:

zor yollar' Alıntı:
Ağustosta çekimlere başliyabileceğiz... Nerden olacağı konusun da tam karar vermiş değiliz.. Selamlar..
Aydın bey, sözkonusu kurum TRT olduğu için belki kolay bir prosedür değildir ama yinede Gezenbilir Derneği ile bir yardım ve destek işbirliği düşünmezmisiniz acaba diye öneri ve dileğimide burdan belirtmek isterim.
sizinde görüp bildiğiniz gibi Gezenbilir olarak derneğimizin hemen her şehirde Off Road clupleri ve ileri derecede modifiye edilmiş araçları olan üyeleri var bu türden bir işbirliğini gerçekleştirebilirsek biz Derneğimiz faaliyetlerini daha geniş bir kitleye duyurabiliriz.. sizlerde zaten çok güzel olan programınızı yine sizin yönetiminizde Gezenbilirin katkılarıyla daha popüler kılabilecek etkinlik ve atraksiyonlar ekleyerek dahada geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz diye umuyorum...
yeni programlarınızı bekliyoruz.saygılar.

Yeni bölümleri bayramdan sonra izleyebilecekmişiz

39895 424124164589 636054589 4639093 7372299 n

40767 424122269589 636054589 4638997 4365013 n

40767 424122284589 636054589 4639000 1335223 n

Herkese teşekkürler ve Ordu dan selamlar... Bugün yaylalara doğru çıktık ısı 20 derece civarında idi üşüdük. Daha sonra Ordu ya indik ordada yemekten sonra başlayan yağmur ohhhh müthiş di. Kıskanmayın... Herkesi karadenizin yaylalarına davet ediyoruz. Bırakın deniz kenarlarında kavrulmayı, cennete gelin. Gezenbilirle ortak proje üretme konusunda da herzaman varız. Sizin gibi gruplar la birlikte hareket etmek bizim için onurdur. Yaşar Hocam Becce yi gaza getirmeyin, sonra günlerimiz sanayilerde geçiyor. Ama arka koltuklar vip merak etmeyin.. Herkese sevgiler saygılar. Aydın Dikim

zor yollar' Alıntı:
Herkese teşekkürler ve Ordu dan selamlar... Bugün yaylalara doğru çıktık ısı 20 derece civarında idi üşüdük. Daha sonra Ordu ya indik ordada yemekten sonra başlayan yağmur ohhhh müthiş di. Kıskanmayın... Herkesi karadenizin yaylalarına davet ediyoruz. Bırakın deniz kenarlarında kavrulmayı, cennete gelin. Gezenbilirle ortak proje üretme konusunda da herzaman varız. Sizin gibi gruplar la birlikte hareket etmek bizim için onurdur. Yaşar Hocam Becce yi gaza getirmeyin, sonra günlerimiz sanayilerde geçiyor. Ama arka koltuklar vip merak etmeyin.. Herkese sevgiler saygılar. Aydın Dikim

Aydın Bey sizin şahsınızda tüm ekibe Selamlar,

doğu karadenizden (rize çamlıhemşin ayder) yeni geldim hatta şu an orta karadenizdeyim (çorum) yazın zaten aklı olan :D karadenize gider. Üstüne para vererek sıcaktan ayılıp bayılarak tatil adı altında yapılan faaliyetleri halen anlamış değilim. Yeni bölümleri heyecanla bekliyorum ve ben de benim X90'ı satıp 2.5 vitara alacağım, 2 ay sonra sizin araçları gördükten sonra elde 2.5 vitara kalmaz ben de o kalabalıkta satarım tekrar :D

bakın buraya yazıyorum 2500 cc vitara fiyatları altın fiyatlarını geçmezse ben de bir şey bilmiyorum :D

Arabalardaki dizaynda yara bandı kadar da olsa gezenbilir.com yazması bizi mutlu eder ama illa da olsun diye bir tutturmamız da olamaz. Karar tamamen programı sıfırdan alıp sırtında taşıyıp bugünlere getirenlerindir ve tüm kararlarına sadece saygı duyarız.

.......'' onca para vererek deniz kenarında kavrulmak'' ifadesi tam da tüm yaz boyunca hemen herkesin yaptığı ve nerede görsek bir türlü anlayamadığımız bir eylem.Biz de Akdeniz ya da Güney Ege'de dolaştık, ama insanların sıcaktan şikayet ederken,güneşin alnında ellerinde soğuk su şişesi ile neden serinlemeye çalıştıklarını bir türlü anlayamadık.Ya da güneş tam tepedeyken neden bronzlaşacağım diye kavrulduklarını.

Araçların görünüşleri de çok hoş, kolaylıklar diliyorum

Karadeniz turundan zayiatsız döndük. Gezmek için güzel bir mevsimdi ama bizim için pek verimli olmadı. Koç çukuru şelalesi (Ordu) Karagöl dağı ve gölleri en akılda kalıcı yerlerdi. Gittik, gezdik, gördük, çektik, geldik...

zor yollar' Alıntı:
Karadeniz turundan zayiatsız döndük. Gezmek için güzel bir mevsimdi ama bizim için pek verimli olmadı. Koç çukuru şelalesi (Ordu) Karagöl dağı ve gölleri en akılda kalıcı yerlerdi. Gittik, gezdik, gördük, çektik, geldik...
hoş gidip hoş gelmişsiniz .. ne zaman yaynılanacağı kesinleştiğinde de bu forumlarda bizlerle paylaşırsanız seviniriz...

zor yollar' Alıntı:

Aydin bey yeni araclariniz hayirli olsun, problemin kisa surede cozulup, programin devam edecek olmasi bizler icin cok sevindirici bir haber.

Teşekkür ediyoruz. Bayramdan sonraki hafta yeni bölümlerle 30'olarak yayında olacağız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR