Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tyt.fan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 233
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 117,808
Ynt: Zor Yollar Programı; TRT TÜRK Kanalında

Yaşar Hocam
Haftaya Hatay seyahatimizin ilk bölümünü yayınlıyoruz.

Etiketler

Selamlar ;
Oldukça beğendiğim ve izlemeye gayret ettiğim programla ilgili gelişmeleri burdan da takip ediyorum .Programda emeği geçen herkese teşekkürler . " Zor Yolar" Programının bir çoğunu vakit sıkıntısı nedeniyle izleyemedim . Bazı bölümleri trt.net.tr sitesinden mpg4 formatında indirdim ancak bu formatı ( başka formatta bulamadım) televizyonumdan izlemeye başladığımda görütü kalitesinin oldukça düşük olması beni rahatsız etti. Bu programın tüm bölümlerini dijital olarak yüksek kalitede HQ veya HD veya Divx olarak nereden temin edebilirim.. iyi çalışmalar...

Sayın Oktay.
Kişisel arşivimden size yardımcı olabilirim ancak Ankaradaysanız... Başka türlü nasıl olabilir bilemiyorum. TRT henüz ZOR YOLLAR ı çoğaltıp satışa sunmadı. Yaz aylarındada TRT TÜRK te günlük olarak tekrar yapılacak Ayrıca Arapça seslendirme ile TRT nin arapça kanalındada yayını başlayacak...Bunu bütün Zor Yollar tutkunlarına da bilgi olarak sunuyorum. Saygılarımızla...

Teşekkuler Aydın bey ; özelden mesaj attım ıyı geceler...

Merhaba Arkadaşlar Zor Yollar için iki adet mıtsubıshi pajero 2004-2007 arası araç satın alacağız. Satmak isteyen veya civarında olan veya satmak isteyen arkadaşlardan (aydin.dikim@trt.net.tr)mesaj bekliyoruz. Saygılarımızla.
Bu hafta Zor yollarımız 55. bölümünde Amanos dağlarında devam ediyor. Musa Ağacı ve Sarıseki Kanyonu sizleri bekliyor...

Bir şekilde fırsat bulup izleyeceğiz. Kolaylıklar diliyorum.Ülkemizin güzelliklerinin herkes tarafından görülmesi için katkılarınız az değil bence, yapılacak olan şey ise sadece tv.karşısında oturup izlemek.Buraya kadar birşey yok,ama bir şekilde programı izlediğinde ondan sonrası ... Artık ondan sonra diğer programları izlememek gibi bir şansın kalmıyor.
Ne kadar güzel değilmi.
Araç konusunu da umarım en kısa sürede halledersiniz, güzel şeyler görmeye devam ederiz.Selamlar sevgiler ''Güzel İzmir'den''.

zor yollar' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar Zor Yollar için iki adet mıtsubıshi pajero 2004-2007 arası araç satın alacağız. Satmak isteyen veya civarında olan veya satmak isteyen arkadaşlardan (aydin.dikim@trt.net.tr)mesaj bekliyoruz. Saygılarımızla.
Bu hafta Zor yollarımız 55. bölümünde Amanos dağlarında devam ediyor. Musa Ağacı ve Sarıseki Kanyonu sizleri bekliyor...

Hocam geçen haftaki bölümün gündüz gösterimi kongreye kurban gitti biz ilk bölümün internete yüklenmesini bekliyoruz (şimdi baktım bölüm yüklenmiş teşekkürler).

zor yollar' Alıntı:
Aydın Bey neden araçları değiştirdiğinizi sorabilir miyim?Rahatlıktan dolayı mı,yoksa teknik avantaj meselesi mi var?Teşekkürler.

Merhaba
Araçları değiştirmek zorunda kaldık. Hafif ticari araç olarak kabul ediilen araçlarımız kiralanamıyor artık. Ulaştırma bakanlığının yasakladı ve sponsorumuz İnter City araçlarını geri çekmek zorunda kaldı. Bizde yeni sponsor arayışı içine girdik araç firmalarından sonuç alamadık şu an ki sponsor görüşmesi içinde olduğumuz firmayla da Mehmet Beccenin ortak görüşü de bu yönde oldu bu nedenle değişikliğe gidiyoruz.

zor yollar' Alıntı:
Merhaba
Araçları değiştirmek zorunda kaldık. Hafif ticari araç olarak kabul ediilen araçlarımız kiralanamıyor artık. Ulaştırma bakanlığının yasakladı ve sponsorumuz İnter City araçlarını geri çekmek zorunda kaldı. Bizde yeni sponsor arayışı içine girdik araç firmalarından sonuç alamadık şu an ki sponsor görüşmesi içinde olduğumuz firmayla da Mehmet Beccenin ortak görüşü de bu yönde oldu bu nedenle değişikliğe gidiyoruz.

Arka koltuklar biraz daha rahat olacak diye düşünüyorum :smiley:

Ağustosta çekimlere başliyabileceğiz... Nerden olacağı konusun da tam karar vermiş değiliz.. Selamlar..

aydın abi emeğinize sağlık sayenizde aracıma olan güvenim arttı kazasız belasız yollar dileğiyle 8)

zor yollar' Alıntı:
Ağustosta çekimlere başliyabileceğiz... Nerden olacağı konusun da tam karar vermiş değiliz.. Selamlar..

Kahramanmaraşta Göksun ve Tomarza'nın yaylalarına giderseniz süper malzeme çıkar ama tüm yöreyi bilen çok iyi bir rehber bulmalısınız. Ben 15 yıl öncesinde gittiğimden ve yol notlarımın olduğu ajandam daha sonra kaybolduğundan size yardım etmek istesem de bir şey yapamıyorum.

Yeni bölümleri heyecanla bekliyoruz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri