Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü (ZİRVEDAK)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,309

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
Zirvedagcilik

GENEL MERKEZ: Kibris Sehitleri Cad. 1452 sok. No: 2/2 Alsancak / Tel: 0232. 464 09 53 Orhan Kozan Cep: 0532.762 73 65 Ev:0232.342 21 27
e-posta: orhan_kozan@yahoo.com
İSTANBUL ŞUBE BAŞKANLIĞI:Şube Başkanı : Mutlu İnan AKDAĞ Cep : 0555 5015523 Is: 0212 3112130
E-mail :mutlua@amerikanhastanesi.com.tr

ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI: Şube Başkanı : Abdullah KOÇ Cep : 0533. 460 92 66 Is : 0312. 231 44 24 E-mail : kocabdullah@yahoo.com

BURSA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Mustafa AKDEMİR CEP : 0532 246 26 92 E-Mail : makdemir@gokyildiz.com.tr

MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ:
İl temsilcisi : Summani EKİCİ CEP : 0536 298 63 85 E-Mail : ekicis@mu.edu.tr

ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Onur KARPUZ CEP : 0532 601 69 28 E-Mail : info@onurbilgisayar.com.tr

GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Burak GÜRER CEP : 0535 566 14 22 E-Mail : burakgurer@yahoo.com
MARMARİS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ : İlçe temsilcisi : Nail ŞENKAL CEP : 0533 362 08 20 E-Mail : nailsenkal@yahoo.com

Etiketler
Ynt: Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü (ZİRVEDAK)

Üyelik için gerekenler konusunda bilgi verirmisiniz?

cagdas90' Alıntı:
Üyelik için gerekenler konusunda bilgi verirmisiniz?
Üyelik için listede yer alan en yakın birimle irtibaata gecerek, gerekli bilgileri alabilirsiniz

Teşekkürler Erdem abi.

Ben de bir Zirve Dağcılık sporcusuyum...

Henüz küçük bir grup iken tanıstım ve dahil oldum...

zirvedak-ın belirli bir lokali var mı...?

zaten zirve dağcılık var zirvedak'a ne gerek var ki.böyle ufak ufak dernekler yerine büyük dernek olsa imkanlar ve şartlar daha iyi olmazmı acaba.sadece bir fikir saygılarımla.yinede çalışmalarında başarılar diliyorum

zirvedak, Zirve dağcılık ve doğa sporları klübünün bir mail grubudur...Ayrı bir dernek değildir...

Zirve dağcılık lokali için www.zirvedagcilik.net adresinden kroki edinebilirsiniz... Bornovada Koçtaş ın giriş kapısının tam karşısında tabelasını görebilirsiniz...

:D :D :D şimdi çok komik duruma düştüm galiba.bende sırf tekirdağ temsilciliğinin güzel faaliyetlerinden dolayı ve trakya aşkından dolayı oralara yerleşeceğim inşallah.neyse kusuruma bakmayın artık

Ynt: Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü (zirvedak)

Uşak'ta şubeniz var diye duymuştum, doğru mudur? Varsa adres bilgilerini alabilir miyim?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri