Zıpkınla Balık Avı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Önder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 221
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,230
Ynt: Zıpkınla Balık Avı

selçuk kardeş,avlarınızın devamını dilerim....
bizimde dün maceralı bir av günümüz oldu......http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81431.0

Etiketler

asem spor' Alıntı:
selçuk kardeş,avlarınızın devamını dilerim....
bizimde dün maceralı bir av günümüz oldu......http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81431.0

teşekkürler erhan abi gelsek güzel meralar varmı ortalama derinlik nasıl gelmeyi çok istiyorum sizin o taraflara arkdaslarla gündemimizde bi sorti yapalım diyoruz.

ZEUSSSS' Alıntı:
teşekkürler erhan abi gelsek güzel meralar varmı ortalama derinlik nasıl gelmeyi çok istiyorum sizin o taraflara arkdaslarla gündemimizde bi sorti yapalım diyoruz.
selçuk selamlar,bizim buralardaki meralar şu şekilde ...kale köyü açıklarında 12m 27 m ye kadar uzayan bir kaya var açıkta , yine o civarda 15 m den başlayan açıkta bir taş var.......ardında patlak bir kaya var 2 m den başlıyor
verim almak tesadüflere kalmış hergün üzerleri dinamitleniyor...aynıı bölgede kıyılarda balığa rastlamak mümkün değil...
boş çıkılmaz ama tatmin de etmez.diye düşünüyorum..bugun yanıma bir arkadasım geldi 10 gündür o bölgede sürekli av yapıyor...
verimsiz olduğundan bahsediyorduk...
keldağ taraflarının derinliği çok fazla serbest yapılacak sadece dağ dipleri var.....oda kıyıdan 4 mil açıkta başlıyor....
sağlıkla kal....

asem spor' Alıntı:
selçuk selamlar,bizim buralardaki meralar şu şekilde ...kale köyü açıklarında 12m 27 m ye kadar uzayan bir kaya var açıkta , yine o civarda 15 m den başlayan açıkta bir taş var.......ardında patlak bir kaya var 2 m den başlıyor
verim almak tesadüflere kalmış hergün üzerleri dinamitleniyor...aynıı bölgede kıyılarda balığa rastlamak mümkün değil...
boş çıkılmaz ama tatmin de etmez.diye düşünüyorum..bugun yanıma bir arkadasım geldi 10 gündür o bölgede sürekli av yapıyor...
verimsiz olduğundan bahsediyorduk...
keldağ taraflarının derinliği çok fazla serbest yapılacak sadece dağ dipleri var.....oda kıyıdan 4 mil açıkta başlıyor....
sağlıkla kal....

günaydın abi bizde de durum pek farklı değil hafta sonu sahilden yakalşaık 3 mil kadar açıldık çok güzel mantar şeklinde araba büyüklüğünde kayalar yarıklar bulduk ama malesef canlı yoktu bu aralar derinlerde bile balıgı bulmak çok zor oldu çıkarken hava karaırken balık yaptı o da kısa sürdü güneş ışıgını kaybedince

................

DSC08116

Minekop Tarlasına düşmüşsünüz. Maşallah .
Meranın tiyosunu verinde adanaya uğradığımızda tarladan nasibimizi alalım :smiley:

Malesef bu bölüme hiç bakmamışım. Ne kadar fotolar, ne kadar güzel ortamlar ve ne kadar güzel balıklar. Burası "Yüzenbilir" bölümünde en çok da Zeussss arkadaşı kıskandım. Benim kardeşim de Adana da oturuyor ama gittiğimizde hep Adana Kebap yediriyor, hiç Adana Balık yedirmedi ;D Arkadaş orası nersi :eek:

off road runner' Alıntı:
Malesef bu bölüme hiç bakmamışım. Ne kadar fotolar, ne kadar güzel ortamlar ve ne kadar güzel balıklar. Burası "Yüzenbilir" bölümünde en çok da Zeussss arkadaşı kıskandım. Benim kardeşim de Adana da oturuyor ama gittiğimizde hep Adana Kebap yediriyor, hiç Adana Balık yedirmedi ;D Arkadaş orası nersi :eek:

dolapta herzaman Adana balık bulunur beklerim :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri