Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gkhn060638 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,004

Gkhn060638

Ana Kamp
Herkeze meehabalar öncelikle bunu ülkemizdeki vebasto(dizel ısıtıcı) fiyatları aşırı olduğu için paylaşıyorum çünkü burada 3000 tl denilen makinayı çinden 1000 liraya almak insanın ister istemez işine geliyor ve çok iyi çalıştığınıda görünce haliyle mutlu oluyorsunuz aşağıya vebasto( dizel ısıtıcı) videosunu ve linkini atacağım ben kullanıyorum çok memnunum sizede tavsiye ederim. Çinden geliyor banggood sitesinden aldım alırken türkiye hızlı kargo(vergiler dahil) seçeneğini seçin yurtiçi kargo ile kapınıza kadar veegisiz geliyor ortalama 1000 1100 arası değişiyor indirime döviz kuruna göre
Portatif modelleride var çanta gibi vs veb sitesinde onlarıda inceleyebilirsiniz. Yedek parçalarının neredeyse tümü var.

(genelde ruslar alıyor videoda onlara ait zaten)
(uygulamayı indirip alırsanız daha kolay kredi kartınada taksit oluyor benimki olmadı ama bankaya böldürdüm. )

Ürün videosu
Video: https://youtu.be/Xfyp6Wa_noI

Ürün linki
[TRY1,025.91 43% OFF]12 V 8KW Dizel Hava Isıtıcı Dizel Yakıt Park Isıtıcı LCD Anahtarı Isınma Ekipmanları Kit Elektrikli Ekipman & Malzemeler from Endüstriyel & Bilimsel Araç Gereçler on banggood.com
https://banggood.app.link/pWdfI6roQ2

Hiç bir reklam amacım yoktur tanımıyorum elin çinlisini zaten tamamen uygun bişiy arıyan arkadaşlar için. Fotoğraftaki bana gelen ürün.

IMG 20191229 144031

Etiketler
Çin işi webasto'ya ne kadar güvenilebilir ki...
Siz güveniyorsanız diyecek söz yok.
Ben olsam 10 kere yeni vebasto taktırsam,
yine markası olan ürünleri tercih ederim.
Ucuz etin yahnisi yavan olur diye de bir söz vardır.
Selamlar.

Çin işi webasto'ya ne kadar güvenilebilir ki...
Siz güveniyorsanız diyecek söz yok.
Ben olsam 10 kere yeni vebasto taktırsam,
yine markası olan ürünleri tercih ederim.
Ucuz etin yahnisi yavan olur diye de bir söz vardır.
Selamlar.

Valla abi onu zman gösterecek rusların çogu kullanıyor bu ürünü kötü yorum yapan yok zaten ülkemizdeki vebaato markası haricindeki dizel ısıtıcıların hepsi ital çin malı

Motorda da Yamaha YBR var,
Bir de on çeşit YBR taklidi var çinli
Ama asla bir YBR olamazlar.
Webasto seçiminde,
Güvenlik de sözkonusu olduğundan,
Tercihleri yaparken kalite konusuna
Dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğrudur,
Ben senelerce çin işi motorum da oldu çok şükür,
YBR'm de oldu çok şükür.

Ancak bana çin işi webasto karavanın üstünde bedava gelse almam.
Bu da benim fikrim.
4,5 m2'lik bir alanda,
Güvenlik hadisesi şaka kaldırmaz.
Selamlar.

Genede çini pekte kötülemeyelim şu anda kullandığım telefonda çin malı huawei, xiaomide çin malı daha birçok kaliteli ürün aldım çinde tabi önleminide alırım bitane dedektör alırım karavana havalandırmayıda sağladıkmı tamamdır bence.

Son düzenleme:

Genede çini pekte kötülemeyelim şu anda kullandığım telefonda çin malı huawei, xiaomide çin malı daha birçok kaliteli ürün aldım çinde tabi önleminide alırım bitane dedektör alırım karavana havalandırmayıda sağladıkmı tamamdır bence.
Bende Oppo A9 aldım
Çinli ama çok memnun kaldım

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz tırcı değiliz ki öyle her akşam ısıtıcıyla işimiz olsun.Bu ısıtıcıyı yılda kaç kez kullanacaz?Şahsen ben webastoyu on sefer kullanmamışımdır.O yüzden o kadar fazla para vermeye gerek yok,bu da gayet iş görür bence.Bir gaz alarmı takıp rahat rahat uyunur.

Biz tırcı değiliz ki öyle her akşam ısıtıcıyla işimiz olsun.Bu ısıtıcıyı yılda kaç kez kullanacaz?Şahsen ben webastoyu on sefer kullanmamışımdır.O yüzden o kadar fazla para vermeye gerek yok,bu da gayet iş görür bence.Bir gaz alarmı takıp rahat rahat uyunur.

Aynen yazın kullanıyoruz genelde karavanı kışın en fazla 5 - 6 gün

Çin' de üretilen ürünlerin niteliği tamamen müşterinin isteği ile alakalı. Bizim ithalatçılar maalesef çöp diye tanımlayacağımız şeyler getirdiği için ülkemizde Çin Malı ürünler işe yaramaz yada çöp olarak değerlendiriliyor. Oysa neredeyse tüm imalatçılar üretimlerini Çin' de yaptırıyor. Çin malı olarak değil '' Ne ka ekmek o ka köfte '' olarak bakmak daha doğru olur sanki...

Aynen yazın kullanıyoruz genelde karavanı kışın en fazla 5 - 6 gün
bu cihazların elektrik tüketimleri nasıldır peki.
aküyü 12V buzdolabı ve dizel ısıtıcı için kullanmayı düşünüyorum. akü zayıflarsa soğukta kalmaktan korkuyorum. çocuklar var çünkü..
akülü çocuk arabalarının küçük aküleri var. 12V 7ah var bir tane evde. bunu yedekte tutsam.
karavan aküsü bittiği zaman bununla çalıştırabilir miyim sizce 1 gece idare etse yeter..

aküyü 12V buzdolabı ve dizel ısıtıcı için kullanmayı düşünüyorum. akü zayıflarsa soğukta kalmaktan korkuyorum. çocuklar var çünkü..
akülü çocuk arabalarının küçük aküleri var. 12V 7ah var bir tane evde. bunu yedekte tutsam.
karavan aküsü bittiği zaman bununla çalıştırabilir miyim sizce 1 gece idare etse yeter..
Elinizdeki akü değil bir pil , ancak aydınlatmaya yarar , buzdolabı ve dizel ısıtıcı için en az 120 ah jel akü lazım ayrıca şarj için solar panel gerekli , araç aküsü başka iş için , ancak hareket halinde kullanılır , yoksa marş basmaz , sakın ha !

Eğer orjinal webasto gibiyse çalıştırmaz.Akünüz birazcık bile zayıflasa ilk çalıştırmaya yetmiyor ve arıza ışıkları yanıp sönmeye başlıyor.

Elinizdeki akü değil bir pil , ancak aydınlatmaya yarar , buzdolabı ve dizel ısıtıcı için en az 120 ah jel akü lazım ayrıca şarj için solar panel gerekli , araç aküsü başka iş için , ancak hareket halinde kullanılır , yoksa marş basmaz , sakın ha !

araç aküsünü kullanmayacağım zaten. karavanın kendi aküsü var. ben sizin tabirinizle bu iri pili, karavan aküsü zayıflarsa webastoyu çalıştırmak için yedekte tutabilir miyim diye düşünmüştüm. amaç yalnızca bir gece için webastoyu çalıştıracak kadar yedekte küçük bir akü bulundurmak.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR