Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,690

Etiketler
Düzenli yüzme sporuyla ilgilenmeye başladım. Her gün motorumla 30 KM uzaklıktaki Balçova'ya havuza gidiyorum. Büyükşehirin tüm imkanlarından motorumla solo olarak yararlanıyorum. İzmir'i seviyorum.

Merhaba bugün yine motorumla Balçova'ya gittim ve 80 km yol yaptım. Dönüşte Özdileğe uğrayıp muhteşem kurufasulyesinden yedim. Yolu Balçova Özdileğe düşen olursa özellikle kurufasulyesini yemesini tavsiye ederim....

Bugün de kimselere muhtaç olmadan özgürce yüzmeye Balçova aquaparka gittim ve geldim. Motorumla solo olarak sportif amaçlı olimpik havuzunu kullanıyorum. Aynı zamanda oldukça da keyifli oluyor her gün yüzmek.

Günde yaklaşık 70 KM yapıyorum. İzmir'i en güzel yollardan baştan başa bütün körfezi dolanıyorum. Motorumla solo özgürce ve kimselere muhtaç olmadan yaşıyorum hayatımı...

İzmir'li Ybr ci arkadaşlarla tanışıp görüşmek bilgi görüş deneyim paylaşmak dostluk kurmak ve iyi arkadaşlık edinmek amacıyla yaptığımız birinci izmir YBR çay toplantımızı gerçekleştirdik. Sağolsunlar arkadaşlar beni kırmayıp çay içmek için Bostanlı'ya geldiler. Ybr İzmir adına güzel paylaşımlar yapılması güzel dostluklar kurulması dileğiyle....

İzmir'li YBR'ciler çay toplaşması Bostanlı Balıkçı Barınağı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR