Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,858
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sigarasız hayatımın 27. günü. Evimdeyim. Evimde vakit geçiriyor bol bol dinleniyorum. Bu sene uzun soluklu bir gezi planım yok. Motorumla solo geziyorum. Konaklama için motel otel ve pansiyon gibi yerleri kullanıyorum. Bir de gezmek için motosiklet festivallerini bahane ediyorum. Festivallere gidip çadır kurup gezip eğleniyorum.

Etiketler

Duygu, düşünce gezi vs. Burada paylaşıyorum. Hiçbir arkadaşım bana yanıt vermiyor. Kendi kendime yine de günlük şeklinde yazıyorum, yazıyorum...

Bugün sigarasız 28. günüm arkadaşlar bir ayı devirmeye az kaldı. Ben motosikletçi bir gezginim. Kendi çapımda gezip eğleniyorum. ben geziyorum arkadaşlar. Kimseye bakmıyorum. o ne demiş öteki ne demiş umrumda bile değil.Hala motorumla solo özgürce geziyorum ve gezeceğim. Ben özgür bir gezginim arkadaşlar. Yalancı ile şerefsiz ile işim olmaz benim.

Arkadaşlar,

Bu seneki tatilimi Ürkmez Gümüldür de kendime uygun bulduğum bir pansiyonda yapacağım. Yolculuğa her zamanki gibi motorumla solo olarak çıkacağım. Umarım güzel bir tatil geçiririm. Ben böyle solo yalnız geziyorum. Festivallere de solo yalnız katılıyorum. Ben özgür bir motorlu gezginim ve kimseye ne bir muhtaçlığım ne bir bağımlılığım var.

Evdeyim. Bu sıcaklarda belki en güzeli klimalı ve sepserin olan evim. Aslında canım evden çıkmak bir yere gitmek istemiyor. Belki kendime yeni bir video oyunu alıp evde takılacağım bir süreliğine...

Merhaba arkadaşlar...

Bugün sigarasız 29. günüm. Bugün biraz dışarı çıktım. Çiğli merkeze kadar yürüyüp geldim. Orada bir banka işimi hallettim. Su saati arızası yüzünden izsuya uğradım. Birkaç basit alışveriş yaptım. Şimdi serin klimalı evimdeyim. Bir tatile çıkıp çıkmayacağım konusunda kararsızım. Belki motorumla solo özgürce Ürkmez'e kadar gider birkaç gün tatil yaparım belki de...

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sigarasız 30. günüm... Çok mutluyum ve artık sigara daha az aklıma geliyor. Sigara içme isteğimden çok daha güçlüyüm artık. Motosikletimle solo gezmeye bir yerlere gitmek istiyorum. Veya kendime teknosadan bir oyun alabilirim. Böylece klimalı evimde serin serin PS3 oynayabilirim.

Motorumla solo özgürce geziyorum. Motorla gezmek benim için bir zevk meselesi arkadaşlar. Ben hala motorumla solo gezmekte ve tatillerimi motorumla solo yapmaktayım. Ve yapacağım daha çok gezi ve tatil var arkadaşlar.

Bugün sevgili motoruma temizlik ve bakım yaptım. Sonra carrefour'a kadar gidip teknosadan kendime assains creed 3 oyununu aldım oynamak için. sonra biten benzini doldurtum eve döndüm. Motorsikletim bir tatile çıkmaya hazır hale geldi ama bugün bir yere gitmek istemedi canım.

Temizlik ve bakım sonrası motorum.

11059916 729837860495148 3715673476667021162 n

Assaings creed 3 oynuyorum. Yeni kurulan Amerika'nın Boston kasabasına vardım gemi ile... Bakalım daha neler neler olacak...

Bu seneki tatilim motorumla solo gezip özgürce konaklayabileceğim bir pansiyonda olacak. Ben motorumla özgür gezip konaklamak için özgür pansiyon otel ve motelleri kullanıyorum. Pahalı bir karavana ne de pahalı kamplara ihtiyacım yok benim. Ben böyle de yeterince özgürüm arkadaşlar.

Evimde serin serin oturup assaigns creed 3 oynuyorum. Yarın Bursa'dan çocukluk arkadaşım motoruyla beni ziyarete gelecek. Birlikte tatile çıkacağız. Güzel bir pansiyon bulduğumu düşünüyorum. Artık tatillerim için pansiyon otel ve motelleri kullanıyorum. Ben özgür bir bireyim. Benim özgür olmak için pahalı bir karavana da ihtiyacım yok. Ben zaten özgürüm arkadaşlar...

yugun' Alıntı:
Teşekkür ederim Levent. Sigarayı bırakmak için mücadele ediyorum. Bu kadar sene içtim artık yeter dedim ve 19 gündür içmiyorum ama hala daha içsem içerim canım istiyor yani..

rahmetli babam sigarayı bırakalı 30 sene olmuştu ve halan canım istiyor başlasam içerim derdi,
kolay bırakılmıyor anlaşılan, Allah güç kuvvet versin,
selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.