Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,825

Etiketler
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Kuğulupark...

11200903 722503697895231 8259497559902912635 n

11659492 722503684561899 1589295763961406495 n

Yücel Bey çok iyi gidiyor ama artık sigarayı unutmaya da başlayın

Motorsikletimle özgürce ve solo çok gezdiğim için kendime kaza sigortası yaptırmaya karar verdim.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sigarasız 19. günüm... Yakında İzmir'deki evime geri döneceğim ve motorumla solo gezmeye devam edeceğim arkadaşlar. Şimdilik bu kadar Ankara tatili yetti. Pazar günü dönüyorum İzmir'e tabii ki artık sigara içmeyen, Sigaranın tutsağı olmayan birisi olarak...

Yücel sigarayı bırakman çok güzel bir davranış, umarım tamamen kurtulursun bu alışkanlıktan,
selamlar

Teşekkür ederim Levent. Sigarayı bırakmak için mücadele ediyorum. Bu kadar sene içtim artık yeter dedim ve 19 gündür içmiyorum ama hala daha içsem içerim canım istiyor yani.. Sigarayı bırakmayı başarırsam motorla daha da uzun seyahatler yapmak istiyorum. Yazları motorumla solo uzun soluklu yurtdışı turları yapmak istiyorum. Bundan sonra bunun için para biriktireceğim kışları ve yazları daha uzun geziler yapacağım motorumla solo özgürce ve hiçkimselere de muhtaç olmadan... Şimdilik yurtiçi gezi ve turlar yapıyorum ve yurtiçindeki motosiklet festivallerine katılıp çadırımı kuruyor oralarda kamp yapıyor ve keyfime bakıyorum...

Pazar günü otobüsle İzmir'e dönüyorum arkadaşlar. Ablam ve yeğenlerimin yanında yeterince takıldım. Biraz da İzmir'de evimde tatil yapayım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.