Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,841
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Merhaba sigarayı bırakmamın 8. günü bugün. Hala canım istiyor ama içmiyorum arkadaşlar. İnşallah bu sefer sigaradan kurtulacağım...

Etiketler

8 gun az süre değil. Caninizin isteme sıklığı gun geçtikçe azalicak. Sigaradan daha güçlüsunuz artık. Biraz daha gayret.

Tesekkurler arkadaslar. Otobusle ankaraya seyahat ediyorum. Ilk sigarasiz uzun seyehatim. Ablamin vevyegenlerimin yanina gidiyorum.

Bu sene de çok çalışıp tatili hakettim. Tatilde Ankara'daki ablamın yanına geldim. Motorla değil yaya olarak ve solo seyehat ettim. Haftasonu özgürce solo olarak Abant turu yapabilirim belki...

Sigarasız 10. günüm bugün. Haftasonu günübirlik Abant Gezisi yapacağız arkadaşlar. Motorsuz da olsa gezmeye devam ediyoruz. Biz her türlü araçla gezen gezgin bir kampçıyız arkadaşlar. Kimseye bağımlı veya muhtaç değiliz.

Sigara ile ilgili bir anımı anlatayım...İtalyadan feribotla Çeşmeye dönüyoruz Gemide Fransada yaşayan bir Türk kardeşimizin önünde bir paket ve devamlı tüketiyor.Bize de ''Abi ta oradan buralara nasıl geziler yapıyorsunuz Maddi olarak zor değil mi?'' diyor.Bende basit hesabı yaptım ve günlük-aylık-yıllık sigara tüketimini ayak üstü hesapladık onu da 2 ile çarp eşim için dedim çıkan meblağ ile yılda bir yurt dışı gezi rahatça finanse ediliyordu...Şaşırdı ve doğru dedi...Birde sağlık karını ekleyince...Bizim gibi gezmeyi sevenler için Sigarayı bırakmanın önemi daha da ortaya çıkıyor...Sağlıklı gezilerde sigarasız yaşam temennisiyle sigarayı bırakma kararınızı ve azminizi destekliyorum...Ha gayret....Selam ve sevgilerle...

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sigarasız yeni hayatımın 12. günü. Hala içmiyorum ve içmeyeceğim.

Bugün yine Ankara'dayım. Motorumdan uzaklardayım. Bugün de Bahçeli 7. cadde ve Emek civarında güzel yürüyüşler yaparak değerlendireceğim zamanımı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri