Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,837

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Merhaba adim yugun diger adim yucel gunduz sizlerle bu baslikta yasamimi ve gezilerimin guncesini paylasmak istiyorum ben motorsikletimle ozgurce cikip gezmeye calisan bir gezginim sizlerle bu baaslikta yasamimin ve gezilerimin gunluklerini paylasmaya calisacagim

Etiketler
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Merhaba arkadaslar

yorucu bir haftanin ardindan bugun de derslerimi bitirdim ve izbanla evime donuyorum bugun de boyle gecti ve haftasonuna girdik bu haftasonu motorumla ozgurce solo olarak karaburun turu veya foca yenifoca turu yapmayi planliyorum guzel gezileri paylasabilmek dilegiyle bu haftasonu oncelikle temizlik ve bakim yapmam gerekiyor havalar nedeniyle bir suredir motorumu kullanmiyorum cunku, o yuzden once temizlik ve bakim yapilacak ondan sonra gezilecek

arkadaslar

34 yasindayim bekarim bir sevgilim yok benim sevgilim motorum ve kimselere bagimli ve muhtac olmadan ozgurce yaptigim gezilerim gezilerimi ve ozgur yasam tarzimi insanlarla paylasmayi seviyorum cunku benim yasam tarzim bu kimsede benim yasamima karisamadi ve karisamaz ben yasadigim surece hem ozgurce gezmeye hem de ozgurce paylasmaya devam edecegim arkadaslar herkese izmir den selamlarimla...

Benim yol arkadaşım:

10945514 634212760057659 5629636797372592753 n

Çok yağmur yağıyor haftasonunu da yağmurlu gösteriyor bu nedenle moto-solo gezimi ileriki bir haftaya erteliyorum. Bu hafta yine de temizlik yapabilirim. Belki havadan fırsat bulursam küçük bir AVM turu yapabilirim belki...

Hava yağmurlu. Küçük şirin sıcacık evimde oturup belgesel kanalı seyrediyorum. Herkese İzmir'den selamlar..

Arkadaşlar,

Hala evdeyim dışarıya pencereden bakıyorum. Yağmur var bu yağmurda motorla bir yere gidilmez. Bu haftasonu da hava gezmeye izin vermiyor malesef...

Yaşam tarzımı ve her şeyimi özgürce yaşıyorum arkadaşlar rüzgarın tenime değmesinin keyfini yaşıyorum...

Arkadaşlar,

Hayatımda kimseden bir şeyini istemiş almış değilim. Şimdiye kadar kimselere muhtaç olmadığım gibi bundan sonra da olmam umarım. Ben motoruma biner özgürce gezerim. Kimse ile de bir hesabım bir işim yoktur.

Bugün temizlik ve bakım günümüzdü. 458KM lik İzmir-Demirci_İzmir gezisinden kalma kirliliği üzerimizden attık. Hava yağmazsa yarın işime motorumla gideceğim. Herkese İzmir'den selamlarımla....

10422051 647013718777563 3944089203144326878 n

11025736 647013778777557 8916587765813314134 n

11046753 647013688777566 1616389646526333197 n

Son derece basit yaşıyorum. evim var oturuyorum, işim var çalışıyorum. Motorum var geziyorum. İşte böyle, her zaman özgürce...

yugun' Alıntı:
Son derece basit yaşıyorum. evim var oturuyorum, işim var çalışıyorum. Motorum var geziyorum. İşte böyle, her zaman özgürce...

eee ne demişler! ata sözü: mal da yalan ,mülkte yalan, var birazda sen oyalan! bende senin gibi basit yaşıyorum, borcum yok derdim yok,kredi kartım yok,evimde var,arabamda var ,motorumda var ,bende geziyorum,saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR