Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,979
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Merhaba arkadaslar

arkamdan yalan konusan iftiraci yalanci kufurbaz pisliklerdebn kimseye bir sey olmadi ve kimse de bununla bir sey olmadi arkadaslar demek ki yalan dolancilikla kimseye bir sey olmuyor arkadaslar yalanci pisliklerden sessizce uzaklastim ve yanlarinda golgemi dahi birakmadim arkadaslar

Etiketler

Arkadaslar

hayatta geldigim noktada yalniz yasiyor ve motorsikletimle solo ozgurce geziyorum bu benim ozgurlugum olup benim ozgurlugum kimseyi ilgilendirmemektedir herkes kendi ozgurlugune baksin baskasinin ozgurluguyle ugrasmasin simdiye kadar benim ozgurlugume karismaya kalkan iftiraci serefsizlerden bana hicbir sey olmadi arkadaslar bir forumda uzerime saldirmalarinin uzerinden tam uc yil gecti kimseye bir fenalik yaoamadilar yalanci ve serefsiz olduklariyla kaldilar ben de yalanci serefsizleri hayatimdan cikardim ve bir daha da kendileriyle yuzyuze bile bakmadim arkadaslar hayatimi boyle yalniz ama sorunsuz problemsiz yasiyorum ozgurum ve ozgurce yasiyorum arkadaslar

Harika ozgur olmak yaz gelsinde bol bol motorla yol yapalim... motor ozgurluktur......

Arkadaslar

herkesin bir ozgurlugu var ve kimsenin ozgurlugu kimseyi ilgilendirmemektedir bu baglamda bir birey olarak benim ozgurluklerim de kimseyi ilgilendirmez sonuc itibariyle herkes kendi hayatini yasiyor ve herkesin de ozgurce yasamaya hakki var arkadaslar ben 34 yasinda yetiskin bir bireyim ve ozgurce yasamaya hakkim var ozgurlugumu kimseye sorup ogrenecek de degilim bu dunyada gercekten yalanci bir pislik olanlardan da bana ve ozgurlugume hicbir sey olmadi arkadaslar yalniz yasam tarzini seciyorum ve motorumla solo ozgurce geziyorum arkadaslar

Evet sn kaanoner motor ozgurluktur tek basina cikip ozgurce turlayacagin en guzel arac motorsiklettir benim icin motorun ruzgarin verdigi his motorun sesi gidisi ve bunun verdigi keyif cok onemlidir motorumla ozgurce solo gezmeyi sevmekteyim tek basima ozgurce yolda olmak istedigim yerde durup cay icmek istedigim gibi resim cekmek icin yalniz gezmeyi tercih etmekteyim benim bu dunyada cok sukur kimseye bir muhtacligi yok manevi olarak bile kimseden bir beklentim yok motorum zaten az yakiyor ben de ozgurce solo geziyorum arkadaslar

Bugun de kimselere muhtac olmadan ozgurce isime gittim ve simdi de izbanla donuyorum benim bu dunyada hickimseye bir mecburiyetim yok hakkimda yalan konusuyorsa ben de araya mesafeyi koyarim mesafeyi koydugum yerde de klir bazilari kimseye mecbur degilim kimseye muhtac degilim kimsenin arkadasligina dostluguna da muhtac degilim ben ozgurce gezen ozgur bir bireyim arkamdan yalan konusandan da bana hicbir sey olmadi sonucta yalanci kendi yalanciligiyla kaldi arkadaslar ben yoluma ozgurce devam etmekteyim ve hayatimi ozgurce yasamaktayim hicbir dedikoducu serefsizden korkacak cekinecek halim yok arkadaslar ben buyum arkadaslar begenmeyeni siler gecerim bir daha da yuzyuze bakmam yalanciyla serefsizle omur tuketecek degilim arkadaslar ben bu dunyaya herkes gibi bir defa geldim ve kimsenin de bana hakaret ve eziyet etmek gibi bir hakki yok bu serefsizlere katlanmak zorunda degilim ustunu cizer gecerim arkadaslar

Bugün de nihayet evime geldim. Bugün de böyle geçti yarından sonra haftasonu. Bu hafta motorumla özgürce bir gezi planım yok. Büyük ihtimalle yine evimde olacağım bu hafta. Havalar soğuk gidiyor motor için hala biraz erken. Umarım hava güzel olduğunda bol bol gezip telafi edebilirim.

İzmir'den selamlarımla...

Arkadaşlar,

Motorsikletimle solo özgürce geziyorum tabii havalar nedeniyle gezebildiğim zamanlarda...

Arkadaşlar,

Kalbimizi yoranlar değil onaranlar gerçek dostlarımızdır. Dostluğun değerini bilenlere selam olsun.

Ben bir ogretmenim arkadaslar bana yuregi kadar sevgi ve saygi duyan onlarca ogrencim ve arkadasim var ben sevilen bir ogretmenim ve isimi de seviyorum hal boyleyken iftiraci hakaretci kendini bilmez birkac dedikoducu serefsizden bana hicbir sey olmadi ve olmayacak arkadaslar mufteri olan serefsiz olan kendini belli ettikten sonra hepsini de hayatimdan sildim attim arkadaslar

Birkac kendini bilmez yalanci serefsizden de kimseye bir sey olmadi arkadaslar ben kendime guvenimle ozgurce gezip tozuyorum motorumla kimseye de bir muhtacligim eskiden de olmadigi gibi bundan sonra da olamaz arkadaslar

Bazilarinin dedikoducu ve yalanci olduklarini ogrendikten sonra kendilerinden sessizce uzaklastim ve yanlarinda golgemi dahi birakmadim arkadaslar tek basima motorumla solo ozgurce yasiyorum ve ozgurce geziyorum arkadaslar

Bugun havalar biraz duzeldi sanki motorumla ilgilenmek ve onu temizlemek icin guzel bir gun bugun biraz temizlik ve bakim yapabiliriz

Arkadaslar

arkadaslik ve dostluk harici kimseden bir sey beklemedim ve hayatimda kimseye de muhtac olmadim ve dahi muhtac degilim kendi kazandigimla borclarimi odeyip yasayip gidiyorum son derece basit yasayan bir insanim karnimi doyuruyorum evim de sicacik motorumla da cikip gezdigim zaman baska bir seye veya kimsenin bir seyine de ihtiyacim kalmiyor yalniz oldugum bu sehirde bazilarini krndime dost sanmis ve cok yanilmisim sonuc itibariyla dedikoducudan ve yalancidan bana da hicbir sey olmadi mutevazi ve yalniz hayat tarzima devam etmekteyim halen calisiyorum ve kazandigimla borclarimi oduyorum kimselere de bir muhtacligim yok boyle yalanlar uydutran dedikoducu serefsiz insanlarla da bana hicbir sey olmadi onlar kendi ettikleri zulum ve kendi ayiplari ile kaldilar arkadaslar yasamimi ozgurce surdurmekteyim motorumla solo ozgurce gezmekteyim yalanci serefsizlerden de hicbir sey olmadim onlari da hayatimdan sokup attim zaten benimle artik arkadas olma sanslari bile yok arkamdan istedikleri kadar yalan konusabilirler ama bir daha onlara guvenip dostum arkadasim gibi davranmam asla iste boyle arksdaslar ben boyle basit yasayan bir insanim.

Arkadaşlar,

Bu haftasonu motorumla küçük bir tur yapabilirim belki. Belki bir eskifoça yapar balık ekmek keyfi yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri