Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 239
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 54,981
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Ben de ilk zaman İzban nedir anlamamıştım. Hatta aklımdan motosiklet markası herhalde diye geçirmiştim. ;D
Sonra internetten bakınca İzmir Banliyösünün kısaltmasıymış. Ben de trenleri severim. Bizim burada da trene biner, kolayca Haydarpaşa'ya giderdik. 2013 yılında kapattılar sözde bu sene mart ayında yenilenip açılacaktı ama raylar da gitti istasyonlar da üstelik bir faaliyet de görülmüyor. Umarız en kısa zamanda bizim trenler de yeniden çalışmaya başlar. ::smiley:

Etiketler

İzban gerçekten büyük rahatlık. Rahat bir şekilde işime gidip evime dönüyorum. Hem karbon ayak izim de küçülüyor. Çevrenin korunmasına katkıda bulunmuş oluyorum enerji tasarrufuna da. hem izbana kadar ve izbandan okula kadar her gün yürüyüş yapmış oluyorum. Bayraklı'dan bir daha otobüse biniyorum yani İzban+otobüs kullanıyorum her gün makul seviyelerde de yürüyerek. İyi oluyor.

Kimseleri kirmayan nazik kibar iyi kalpli bir insanim benim arkadaslarim da benim gibi nazik kibar kulturlu insanlar ben boyle bir okul ortaminda calisiyorum dedikoducu yalanci kaba ve kultursuz insanlar ve onlarin dedikoduculuk yalancilik yapmasindan ben hicbir sey olmadim ve bana boylelerinden hicbir sey olmadi arkadaslarimi dogru secmem gerektigini herkesin herkesle arkadaslik yapamayacagini ogrrenmis oldum arkadaslar bu da bana iyi bir ders oldu yalancidan serefsizden uzak yasamam gerektigini anlamis oldum boylece artik istedikleri kadar arkamdan yalan konusabilir bana istediklerini diyebilirler ama bir daha benle arkadaslik yapamazlar ne yapalim arkadaslar onlarin insanligi ve ahlaki o kadarmis demek ki yaziklar olsun arkamdan yalan konusan yalanci yobaz pisliklere allah bir daha da beni boyle insanlarla karsilastirmamasini diliyorum arkadaslar

Arkadaşlar,

Bugün de izban kullanarak okuluma gidip geldim. İşime gidiyorum evime geliyorum. Evde belgesel izliyorum yine işime gidiyorum hayat böyle gelip geçiyor arkadaşlar...

Arkadaşlar,

Bazılarına rahat tavırlarım batmış olabilir bu nedenle artık daha da rahatım. Motorumla solo özgürce geziyorum ve yaşamımda da özgürüm. Özgürce işime gücüme bakıyorum...

Bugun de izban kullanarak okuluma geldim. Bugun de hava izmirde yagmurlu okulumda ogrencilerimleyim.

Arkadaslar

cok buyuk bir sucmus gibi iftiraci yalanci ve dedikoducu serefsiz dalkavuklariyla bana saldirdilar ve beni escinsel olmakla sucladilar sanki bu bir sucmus gibi sonuc itibariyle yalanci serefsiz dalkavuklariyla da kimseye bir fenalik yapamadilar arkadaslar dogrusu escinsel degil aseksuelim ve farkli cinsel kimligimi ozgurce yasiyorum ben cok iyi bir ogretmenim ve dersime girdigim ogrencilerimle arkadaslarimla is ortamimla iyi bir ogretmen olduktan sonra birkac dedikoducu yalanci kalitesiz insanin saldirisiyla da bir sey olmadim ve bana bundan hicbir sey olmadi hakkimda yalan konusani da hayatimdan cikarip attim arkadaslar farkli cinsel kimligim yuzunden bana saygisizlik yapacak hickimseye de hayatimda yer yok arkadaslar benim ayaklarim var yanlarindan yurur giderim bana saygisizlik edecek yalanla dolanla ezmeye incitmeye calisacak insanlara hayatimda bir daha bunu denemelerine izin vermem boyleleri arkamdan dedikodu yalan dolan yapabilirler ama bir daha benim gibi iyi bir insanla arkadaslik dostluk yapamazlar arkadaslar zira boylelerinin yaninda golgemi dahi birakmadim ve birakmam da iste boyle arkadaslar yalanla dolanlaiftirayla arkadan konusarak ve kirk cesit serefsizlikle de bana hivbir sey olmadi eskisinden bile daha iyiyim ozgurce motorumla daha cok geziyorum ve kimseye de bir mecburiyetim bir muskulatim yok yalanci serefsizlerin dostlugunu dahi istemiyorum hayatimda...

Haftasonu geliyor eger bu hafta hava guzel olursa motorumla solo karaburun turu yapmayi planliyorum arkadaslar

Merhaba arkadaslar

eve donuste yine izbandayim sevgi ile emek ile ozveri ile calistigim bir gun daha bitti haftasonuna bir gun kaldi bu haftasonu hava yagisli gozukuyor bu nedenle karaburun turunu ileriki bir haftaya erteliyorum arkadaslar

Vee bugün de şirin küçük sıcak evime geldim çok şükür. Haftasonu için motorda temizlik ve bakım yapmayı belki de küçük bir AVM turu yapmayı düşünüyorum. Uzak bir gezi bu haftasonu da planda yok.

Arkadaşlar,

Her türlü hakaretçiye ve saldırgan yalancı şerefsize karşı gönlümü her zaman ferah tuttum ve tutuyorum kimse de beni bozamadı. Özgürce yaşıyorum. kimseden bir korkum çekincem yok. Motorsikletimle solo özgürce geziyorum.

Doyacak kadar aşın varsa,
başını sokacak bir damın,
insanoğluna kulluk etmiyorsan,
başkasının sırtında değilse geçimin,
tamam, güneşli günler içindesin.
Ömer Hayyam

Çekme karavan yaptın sırf bunun için forumda kalmana gayret gösterildi. Daha önce yazdığın kişisel tartışma ve sorunların silindi ancak yine ve tekrar aynı konuları yazıyorsunuz.

Karavan bölümünde biz sadece karavan gezilerinizi okumak istiyoruz, kişisel sorunlarınız için bu sayfaları kullanmayın.
Bir kez daha bu başlığı kilitliyorum, devam ederseniz yada başka bir başlık açarsanız üyeliğiniz iptal edilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri