Yorumsuz...(no comment..:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezgen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,183

gezgen

Kamp III
no comment...:smiley: 2 yıl önce Niksar taraflarında çekildi...:smiley:

[attachment=1]

DSC 0327 640x428

Etiketler
Ynt: Yorumsuz...(no comment..:smiley:

gezgen' Alıntı:
no comment...:smiley: 2 yıl önce Niksar taraflarında çekildi...:smiley:

[attachment=1]
eğer oralarda çukurda kalıp görünmeyen bir kasaba falan yoksa 3 (belki 4 tür ) minareli böyle bir camii için bencede Yorum yok ::smiley:

küçük ağa' Alıntı:
yakınlarında bir yerleşim yeri yaşayan bir topluluk yani cemaati yoksa İslamiyette israf haram yorum var arkadaşım ellerine sağlık
aynen...bencede öyle....teşekkür ederim yorumunuz için...

hasanfb' Alıntı:
Yoldan geçen misafir yolcular içinde ibadet yapabilecekleri güzel bir cami...Şadırvanında elini yüzünü yıkasan bile faydalanırsın...Yapanlardan Allah razı olsun... ;)
Eğer yakınında camiyi dolduracak cemaat yoksa size katılmam,yoldan geçenler için mükemmel tesisler var mescidi dahil, ama güzel yurdumun güzel çocuk ve gençlerinin çoğu okulsuz parasız iken, birçok insan yatağa aç girerken, açlıktan çocuklar ölürken ,eve ekmek getiremediği için babalar intihar ederken, parasızlıktan bir çok hasta tedavi olamazken,bu dinin peygamberi iki mescid yapmış birini yıkmışken,ibadet için mekan şartı yokken, peygamber efendimiz camilerin süsü içinde ibadet eden müminlerdir,süslü cami yapanları tenkit etmişken ,toplu olarak sadece cuma namazları devletin berat verdiği mekanda farz iken ,tekrar ifade ediyorum şayet cemaat yoksa yazık olmuş o masrafa fotoğrafı çeken arkadaşımda bir açıklama yapsında bizi günaha sokmasın boşa tartışmayalım selamlar

bu fotoğraf 2008 yılı Ağustos ayında ben karadeniz gezisinden dönerken Şebinkarahisar -suşehri arasıda anayol üzeri bir yerde çekildi...cami çevresinde bir yerleşim olmaması çok merakımı uyandırdı...vve ilginç geldi...çektim...zaten fotodada görülüyor yok...benim bilmediğim bir sebebi belkide vardır...ama soracak araştıracak zamanım yoktu..o yüzdende yorumsuz yayınladım..çünkü ilginçti...bilmeyen biri için...tabii...

küçük ağa' Alıntı:
Eğer yakınında camiyi dolduracak cemaat yoksa size katılmam,yoldan geçenler için mükemmel tesisler var mescidi dahil, ama güzel yurdumun güzel çocuk ve gençlerinin çoğu okulsuz parasız iken, birçok insan yatağa aç girerken, açlıktan çocuklar ölürken ,eve ekmek getiremediği için babalar intihar ederken, parasızlıktan bir çok hasta tedavi olamazken,bu dinin peygamberi iki mescid yapmış birini yıkmışken,ibadet için mekan şartı yokken, peygamber efendimiz camilerin süsü içinde ibadet eden müminlerdir,süslü cami yapanları tenkit etmişken ,toplu olarak sadece cuma namazları devletin berat verdiği mekanda farz iken ,tekrar ifade ediyorum şayet cemaat yoksa yazık olmuş o masrafa fotoğrafı çeken arkadaşımda bir açıklama yapsında bizi günaha sokmasın boşa tartışmayalım selamlar

Selamlar tartışma değil bu fikir düşüncemizdir...

Tesislerdeki mescitlerde misafirleri ağırlayacaktır eminim...Ama o caminin bir imamı vardır ekmeğini kazanıyordur... Cuma namazı kılınıyordur.Cenaze namazları kılınıyordur.Oradaki maneviyatı yaşayan ibadet edenbilir...Müslüman bir ülkenin insanlarıyız ne mutlu...

diğer yorumlarınız için haklısınız tüm ülkelerde olabilcek olan üzücü olayları dile getirmişsiniz...Ama hayat olan heryerde herşeye ihtiyaç vardır...

hasanfb' Alıntı:
Selamlar tartışma değil bu fikir düşüncemizdir...

Tesislerdeki mescitlerde misafirleri ağırlayacaktır eminim...Ama o caminin bir imamı vardır ekmeğini kazanıyordur... Cuma namazı kılınıyordur.Cenaze namazları kılınıyordur.Oradaki maneviyatı yaşayan ibadet edenbilir...Müslüman bir ülkenin insanlarıyız ne mutlu...

diğer yorumlarınız için haklısınız tüm ülkelerde olabilcek olan üzücü olayları dile getirmişsiniz...Ama hayat olan heryerde herşeye ihtiyaç vardır...
iyi akşamlar Hasan bey,cami yaptım,minare yaptım,camilere şadırvan yaptım,camilere tuvalet yaptım her yaptığım tuvaletin bir köşesine elektrikli ısıtıcılı banyoda yaptım,fotoğrafı çeken arkadaşımız gerekli açklamayı yapmış etraf bomboş ilgimi çekti diyor keşke bunu yaptıran müftülükten görüş alsaydı diyeceğim onuda bilmiyorum demekki yaptıranın önceliği bu belki adam yurt dışında çalışıyordu ezan sesine hasret kaldı kendi,kendine söz vermiş olması da ihtimal dahilinde ben memlekete dönersem yurdumun en ıssız yol kenarına cami yaptıracağım demişte olabilir şahsen benim önceliğim böyle olmazdı yinede ALLAH kabul etsin dileyelim yapılmış bir kere elden ne gelir niyet iyi düzgün selamlar

küçük ağa' Alıntı:
iyi akşamlar Hasan bey,cami yaptım,minare yaptım,camilere şadırvan yaptım,camilere tuvalet yaptım her yaptığım tuvaletin bir köşesine elektrikli ısıtıcılı banyoda yaptım,fotoğrafı çeken arkadaşımız gerekli açklamayı yapmış etraf bomboş ilgimi çekti diyor keşke bunu yaptıran müftülükten görüş alsaydı diyeceğim onuda bilmiyorum demekki yaptıranın önceliği bu belki adam yurt dışında çalışıyordu ezan sesine hasret kaldı kendi,kendine söz vermiş olması da ihtimal dahilinde ben memlekete dönersem yurdumun en ıssız yol kenarına cami yaptıracağım demişte olabilir şahsen benim önceliğim böyle olmazdı yinede ALLAH kabul etsin dileyelim yapılmış bir kere elden ne gelir niyet iyi düzgün selamlar

hasanfb' Alıntı:
Sizede iyi akşamlar;

Ülkemize yapılan her yatırımın illaki güzel bir yönü vardır Allah kabul etsin...Çeken arkadaşımızın ellerine sağlık...

Amin. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR