Yolda Biri Var Müthiş Doğasıyla Pürenli Yaylası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yoldabirivar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,754

yoldabirivar

Kamp I
Yer
yolda biri var
Web
yoldabirivar.wordpress.com
Selam olsun tüm gezginlere...Yolda biri var olarak gerçekleştirdiğim Bol virajlı kimi zaman karlı kimi zaman çamura batmış bir vaziyette gerçekleştirmiş olduğum bol maceralı gezimi sizlerle paylaşmak istiyorum Daha fazlası için Yolda biri var aşağıdaki linkte sayfamı ziyaret edebilirsiniz Şunu da belirtmeme izin verin sık sık gezilere kamplara gidiyorum ve bir çok forumda bildiklerimi paylaşmak bilmediklerimi öğrenmek çatısı altında paylaşımlarda bulunuyorum her sitede full içeriği paylaşmam pek olası olmadığından sizlerle ancak bazı fotoğraflar paylaşabiliyorum Tüm gezilerimde ''*'' işaretiyle belirttiğim alanlar bilgi maksatlıdır
Yolda biri var Pürenli Yaylası gezi linki Pürenli Yaylası

VEoq6r
NEz82l
VZk1R6
1N1Qrp
PQ8LBN
[url=http://hizliresim.com/yVY75j]YVY75j

G368RZ[/URL]
LQkVEG
REWlRN
7A90PW

Son düzenleme:

Etiketler

azminize ve doğaya bağlılığınıza hayran oldum çok güzel bir kamp olmuş ,bende bolu ve civarını gezmek istiyorum nivayla selamlar
Aleykum Selam Çok teşekkür ederim güzel ve destekleyici yorumunuz için Ben bu aralar kış kampına odaklanmak istiyorum ve maalesef motosikletimin giremeyeceği yerler Niva ile karda kışta gitmenin çok eğlenceli olacağını düşünüyorum

Geçen hafta Pürenli'ye gidecektik 3 endurocu olarak fakat elde olmayan sebeplerle MArt sonu ya da Nisan başına erteledik. Kar kış kalkar umarım ;)

Ellerinize sağlık paylaşımınız için

Geçen hafta Pürenli'ye gidecektik 3 endurocu olarak fakat elde olmayan sebeplerle MArt sonu ya da Nisan başına erteledik. Kar kış kalkar umarım ;)

Ellerinize sağlık paylaşımınız için
O zamana kadar iyi olursam bende oraya yakın olan Kardüz Yaylasında kamp yapmak isterim Pürenli Yaylası ile ilgili olarak yiyecek temin edebileceğiniz bir yer yok bu bizim doğa severler için büyük bir artı,Orman işletme müdürlüğüne yakın bir yer araçlardan yola kesilmiş kütükler düşebiliyor Sizlere maceralı kamplar

O zamana kadar iyi olursam bende oraya yakın olan Kardüz Yaylasında kamp yapmak isterim Pürenli Yaylası ile ilgili olarak yiyecek temin edebileceğiniz bir yer yok bu bizim doğa severler için büyük bir artı,Orman işletme müdürlüğüne yakın bir yer araçlardan yola kesilmiş kütükler düşebiliyor Sizlere maceralı kamplar
Eyvallah teşekkür ederim. Tarih kesinleşsin size de haber veririm. Katılabilirseniz bekleriz :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri