Yetim'lerin Yol Hikayeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,373
Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri

Heilbronn'da 12 yıldır anne çocuk sitesi aracılığıyla sanla tanıştığım arkadaşımla da yzyüze görüşmek nasip oldu

Ve Bülent bey için Birenstock mağazasından

400

600f7e1cc05711e181bd12313817987b 7

Etiketler

Bu fotoları gördükçe,medeniyet bambaşka diyor insan.
Bahçeme,bulunduğunuz camping deki gibi bir kütük ev yapma düşüncem var,
Kısmet bakalım,eğer nasipse neden olmasın değilmi?

Aslında yapılmayacak şeyler de değil .5 yıldızlı oteller yerine böyle doğayı koruyarak kamp alanları yapılsa ,kampçılık teşvik edilse olur .Ben mesela balkon pencere çiçeklerini gezilerimde çok sevmiştim ve kendi balkonuma yaptım.Siz de inşallah hayalinizi gerçekleştirirsiniz.

249525 10150202381029485 3807828 n

254390 10150202386454485 872411 n

İlaveten ,buraları cidden doğa açısından çok şanslı .Yağmur doğal sulama yapıyor .Çiçekleri ,ağaçları canlı tutmak hiçte zor değil.İnsan emeği de yadsınamaz ama Hacca gittiğimde her ağacın bir çeşmesi olduğunu gördüğümde ,emekler arasında da fark olduğunu görmüştüm .Burada neredeyse her kampingin suyu içilebiliyor orada deniz suyunu arıtmak zorundalar .Haziran ortasına geldimi benim çiçekleri sulasamda güneş ve sıcak eski güzelliğinden eser bırakmıyor

Bu gecede unutturup dolu dolu yaşat,tınız cok teşekkürler... Tunay & Tugay

Asıl biz ilginize teşekkür ederiz .
Ayhan abi senin Mahmut zorda olsa uyudu .Mustafa ile bulaşık işini hallettikŞimdi çayımızı yudumluyoruz dışarıda .Akşam havası sabahki sıcak işkencesini unutturdu .

IMG 9221

005

Ebru Yetim' Alıntı:
Aslında yapılmayacak şeyler de değil .5 yıldızlı oteller yerine böyle doğayı koruyarak kamp alanları yapılsa ,kampçılık teşvik edilse olur .Ben mesela balkon pencere çiçeklerini gezilerimde çok sevmiştim ve kendi balkonuma yaptım.Siz de inşallah hayalinizi gerçekleştirirsiniz.
Yok yok bizi bozar bu gibi yerler.
Biz mangalımızı kaptığımız gibi,çoraplı terliklerimizle gazete kağıtlarıyla tutuştururuz.
Biz illa kendimizi,araçlarımızı bir birimizin gözüne sokmadan rahat edemeyiz.(istisnalar hariç,çok azda olsa)
Hem zihniyet,hemde çevreye olan ilgimiz açısından 100 yıl var aramızda.
Neyse gene tuşlara sinirli sinirli basmaya başladım,selametle.

Ben mangal olayına yada benzerlerine karşı değilim ancak nasıl yapıldığı ve sonrası önemli.Çöpünü arkasında bırakan ,ateşini düzgün söndürmeyen vede müziğin sesini sonuna kadar açan yurdum insanı tabiki biraz değişmeli .Ama huzurun sessizliğin ve düzenin fazlası da beni bayıyor .Mustafa benim gibi düşünmüyor .Bunu da belirteyim .Yanımda okuyor şimdi .O seviyor sakinliği vs .

Nehir gezimizden bir kare ile iyi geceler diliyorum .Yarın çok merak ettiğim Colmar ve Koenigsbourg şatosunu ziyaret etmeyi planlıyoruz

577215 10150989542219485 1922170303 n

Çok keyfli gözüküyor umarım sıcaklıklar daha fazla artmaz.

Ebru Yetim' Alıntı:
Nehir gezimizden bir kare ile iyi geceler diliyorum .Yarın çok merak ettiğim Colmar ve Koenigsbourg şatosunu ziyaret etmeyi planlıyoruz

Koenisbourg un koenigsegg ile bir alakası varmı bilmiyorum ama mantık olarak var gibi gözüküyor aşşağıda ki aracın üretici sahibi de bildiğim kadarıyla aristokrat bir aileden geliyor.Eğer varsa hatıra diye Mustafa bir tane alsın gerçi sıraya girilse 1 sene sonra veriyorlar ama taa ayağınıza kadar geldik verin bir tane derseniz verirler sanırım zaten 50 kişi yapıyormuş bu aracı zorlanmazsınız ikna etmekte.Ya detay ı unuttum 1-2 milyon euro.

Umarım başladığı gibi sorunsuz devam eder ,keyifli geziler.

Koenigsegg CCX 36 1024

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri