Yetim'lerin Yol Hikayeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,265
Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri

venedikteki evler, sanki masalımsı

hayatın renklerini güzel yansıtıyor. sanki bir çoçuğun hayaline göre boyanmış neşe taşıyan evler

hoş fotolar

ebru hn bir de sizin tepeden aşağıya , göle ve vadiye bakan foto yu sevdim. insana huzur veriyor gibiydi. keyfine vardınız sanırım :smiley:

iyi yolculuklar

Etiketler

Değerli Yetim Ailesi,
İçinde bulunduğunuz Geziyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür eder, sizler kadar bizlerinde mutlu olduğunu bilmenizi isteriz.
Değerli paylaşımlarınızı lütfen bizlerden eksik etmeyin, İnanın zevkle takip ediyoruz. Allaha emenet olun.

Sevgi ve Saygılarımla.

Yeniden merhaba ,
Kavala'da bi yıl sonra yine aynı kamptayız .Mustafa bey dönüşte Alexandroupoli yok bizde .Cumaya dek buradayız bekleriz .Dün yerimize yerleşirkenaniden bir bey yanımıza yaklaşıp merhaba yardım lazımmı dedi .Sadece Türk olduğumuz için değil Gezenbilirden tanıdıkları için sağolsunlar yakın ilgilerine maruz kaldık ve pek sevindik .Heleki bizim gezimizden ilham alıp Avrupa yollarına düştüklerini söylediklerinde gururumuz okşandı .Değerli beğenileriniz için hepinizden Allah razı olsun .Sizlerin bize çok faydası oldu umarım bizimde oluyor ..

Türk komşularımıza çay ikram ettik.Meteora kavunu yiyip sohbet ettik

120

Kelebek etkisi sanırım bu,bir yere yazı yaz fotoğraf ekle , o yazıların etkisi masa üstünde meteora kavununa dönüşsün,olacak iş değil ama oluyor.

Biraz Meteora'Dan bahsedeyim .Büyük şehirlerin cazibesi kadar kalabalığı ve keşmekeşi beni itiyor ama tarih deyince mimari diyince mecbur görmek için gidiyoruz ama benim favorim her zaman köy yada kasabalar .O yuzden Kalambaka'yı çok sevdim .Kamping sahipleri sıcacık karşıladı .Ha Türkiye'de ha buradayız ayırdına varamadık .Yemekler müziklerinsanlar benzeşiyor .Yol sorduğumuz yaşlı amca söze ''kardaş'' diye başladı .Herkes yardım için elinden geleni yaptı .Kavala olmasa iki gün daha kalırdım orada .Çok süper değildi kamp ama hissettirdiği bana 10 numara geldi

057

Çocuklar havuza giriyorlar .Bende neskafem ile sizlerleyim.Mustafa nöbetçi ebeveyn olarak başlarında:smiley:))Dün kampa 30 dakika kala bir rüzgar bir yağmur .Gece boyuda ağaçlar neredeyse yere kadar eğildi ama şimdi iyi .Yarın Adaya geçmeyi planlıyoruz .Kampingin denizi ağaçlık oluşu vs güzel ama marketi yok .Ve çamaşır makinası yok .Elde yıkadım bir iki şeyi .Onun dışında Mustafa 5 yıldız verdi buraya :smiley:)Araba ile 6-7 dakika Lidl market var .Dün Asprovalta'da mola verdik .Fatih abilerle yemek yediğimiz yerde tadı damağımızda kalan Sardalya lezzetini tekrarladık .
Bir fotoda Meteorada'ki kamping havuzundan

031

Bu videoyu da Facebook hesabıma attım ama herkese açık sanırım görebilirsiniz .

http://www.facebook.com/ebru.yetim.1#!/photo.php?v=10151015368389485

Kavala'dan Merhaba. Yetim ailesiyle Kavala Batis Kampta tanışma ve karavanlarına misafir olma şansını yakaladık. Yağmur altında yaşanan bu tanışma ve sonrasında içilen çay çok güzeldi. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Onlar dönerken bizim ilk günümüzdü... Bu planı gerçekleştirmek için yaptığımız araştırmalarda onların yazılarından da almış olduğumuz ilham bize güç verdi açıkça... Kendi yol hikayemizi bizde sizlerle burada paylaşmak ve yola çıkacak tüm Gezenbilir dostlarına biraz olsun yardımcı olmasını diliyoruz. Görüşmek üzere...

Kavala liman'nında Panos Zafira balık lokantasında geçen yıl olduğu gibi yemekteyiz.Akşam hava çok güzel etraf sakın balık lokantasında üç masa dolu üçüde Türk.Döner'i bizden balığı Yunanlı'lardan soracan.Şaka bir yana balık mutfakları enfes.......

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR