Yetim'lerin Yol Hikayeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,377
Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri

:smiley:

578

185

546

298

Etiketler

Dün akşam arkamda bir araç gördüm Kirtetepe de , araç sizin araçtan krem rengi ve başörtülü bir bayan kullanıyor üstelikte DR plaka,bir an ben ne zaman girdim sizin geziye diye düşündüm,kaçırdığım bir şey mi var acaba dedim kendime, bekledim araç yanımdan geçti ama siz değilsiniz arkada çeki demiri de var,fotoğrafını bile çektim bu kadar benzerlik olur.

Manzaranız çok güzel,dönüşte Mustafa çay demlemiş deyince ben de içtim sanki.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65183.90 Bilal artık daha ünlü.

Dördünüze de, dönüş yolculuğunda Venedig´te güneşli bir hava, Adria´da Igoumenitsa´ya kadar güzel bir deniz ve zevkli bir gemi yolculuğu dilerim. Gezinin hakkını veriyorsunuz. Çocuklar içinde unutulmayacak hatıralarla dolu bir gezi oluyor.
Faydalı bilgiler ve güzel resimler için teşekkürler.

Venedikte 2 yıl önce kaldığımız kampingte Türk öğretmen motorcuabilerimizle tanıştık .Birlikte yemek yedik ve muhabbet ediyoruz .
Dün akşam malesef sabahı gibi değildi .Yer gök birbirine karıştı .Doğrudürüst uyumadık ve tentemizin demirleri zarar gördü .Kampta bir kaç karavanında oldu .Burada Mustafa farklı bir türünü bulduve aldı .Yarın nasipse Venedikteyiz .
Bülent bey arkadaşımız bizim arabanın aynısını aldı .Eşide başörtülü .Onu görmüşsünüzdür .Hüseyin abi teşekkürler .İki arada bir derede yazıyoruz .Her yorumu göremeyip cevap yazamayabiliriz .Yoğun tempoda iki çocukla arada internete girmekte kolay olmuyor .

Sevgilerimizle

599

Mustafa bey, ben bu güzel raporunuzu bu sabah fark ettim ve belki de iyi oldu, hepsini bir solukta keyifle okudum.
Çok güzel bir gezi ve rapor, karavanınız da çok güzel.

Ben Ebru , eşim ve ben çok teşekkür ediyoruz. İlaveten imzanızı çok beğendim. Ama malesef hayatı kendilerine tatsız hale getirenler gelip bir şekilde sizi buluyorlar. Böylelerini yok farzetmek lazım.

Dalyan kardeşim sen buraya iyidileklerlemi geldin yoksam başka sitelerden gelipte burda yorum yazan arkadaşları aşalamayamı geldin.Bu gezi Ebru ve Mustafa kardeşimizin gezisi ve biz Gezenbilir olarakta gitmeyi hayel edtiğmiz yerleri onlardan takip ederek kendimizi avunduruyoruz ve gideceğimiz yerin haritasını çiziyoruz.Biz karavancıyız Türkiyemi geziyoruz gezmediğimiz yerde kalmadı 20 yıldır.Ya burda başka yoruma yazı yazdınız karıştırdınız yahutta bilerek buraya yazdınız.lütven bir kontorul edinde yanlış anlaşılmaya fırsat vermeyelim burası bizim yıllarca paylaştığımız bir site..Saygılar

Bizlerde 2 aydır tatilde olduğumuzdan, sizleri izleme fırsatımız olamadı.

Gezi anılarınızı merakla ve özlemle bir solukta okudum. Fotograflar ise bir harika..

Daha Nice gezilere izma atmanızı dileriz. Sizleri izlemek güzel...

Güzel bir gezi yavaş yavaş sona eriyor, umarım herşey gönlünüzce olmuştur, sağ salim dönmeniz dileğiyle...
:smiley: :smiley: :smiley:

Yeniden merhaba ,
feribottayız .Yarın nasipse Meteora ve birkaç güne inşallah güzel evimizde olacağız .Bizimkileri yukarı yollayıp karavanı derleyip toparladım .Şimdide ufaklı babası ile karavanda biz Enes ile net keyfindeyiz .
Venedik şehirlerin en güzeli bence ve adalarından Burano'yu da çok beğendim .2 yıl önce kaldığımız Rialto kampingde kaldık ama el değiştrmiş ve hostel gibi işliyor .Gecebirde gençler hala eğleniyor .Gürültü çok .Beğenmedik bu sefer .Kabinler çadırlar yapmışlar .Üstelik bi sinekler varki alnımı ısırdı ve kafam göz
m şiş gezdim.Enesin bacaklarda öyle .Birde yerleri ilaçlamışlar .Zehirli diye uyarı asmışlar .Çoluk çocuk hep dışarda nasıl koruyacağız

Burano 075

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR