Yetim'lerin Yol Hikayeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,382

mustafayetim

Evim Arkamda Dünya Önümde
Yer
Adapazarı
Sevgili gezenbilir üyeleri:nihayet bu seneki gezi serüvenimiz bugün başlıyor.2012 yurt dışı gezimizin yol hikayelerini anlık olarak buradan takip edebilirsiniz.Yol boyunca İnternet'e girebildigimiz zaman bu başlık altında ben ve eşim paylaşımlarda bulunacağız.Allah güle güle gidip gelmek ve siz karavansever arkadaşlarla bu anıları paylaşmak nasip etsin.Yetim ailesi olarak ben eşim Ebru , büyük oğlum Enes ve ailemizin en ufak bireyi Bilal, herkese selamlarımızı yolluyoruz....

Etiketler

Mustafa Bey
Ailenizle çıktığınız geziyi hayırlısı ile tamamlayıp iyi anılarla yurda dönmenizi diliyorum.
ALLAH yolunuzu açık tutsun, sağlıcakla gezin.
Selamlar
Kenan YAMA

Dördünüze de zevkli ve sorunsuz bir gezi dileriz. Bugün hava Güney Almanya´da 16°.
Önümüzdeki Cuma gününden itibaren havaların ısınacağı ve termometrenin 20°´nin üzerine çıkacağını hava haberlerinde dinledim.

Ilk yol haberini merakla bekliyoruz.

Hepinize selamlar ve tekrar güzel yolculuklar.

Beklenen o güzel anın gelmesi çok sevindirici. Umarım hayalinizdeki gibi bir tatil yapar, güzel anılarla dönersiniz :smiley:
Hayırlı yoculuklar dileriz :smiley:

İyi dilekleri gönderen tüm arkadaşlara selamlar.Hüseyin abi hava durumu ile ilgili verdiğin bilgiler keyfimizi arttırdı.Almanya'da görüşmek üzere.
Saat iki buçukta yola çıktık şu an otobanda Gebze civarlarında opet İkbal tesislerinde ilk molamızı verdik herkese selamlar...

Çekili Karavancılar olarak yine keyifli, bir o kadar da faydalı ve pratik bilgilerle dolu bir gezi yazı dizisini izlemeye başlıyor olacağımız için çok keyifliyim.
Özellikle senin ve Ebrunun konaklama ve güzergah konularındaki ipucların ve maliyetlere ilişkin bilgilendirmelerin ve Avrupadaki temel gıda maddelerinin fiyatları gezi planları yapacakların çok işine yarayacaktır diye düşünüyorum.
Güle güle gidip güle güle derken galiba yine de sizi Hüseyin Beyden önce Avrupada ilk karşılayacak ben olacağım.
Bu sene karavansız olarak arabayla yaptığımız ufak turumuzda şu anda Selanik'teyiz. Heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz.
Selamlar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri