Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpino Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,741

Etiketler

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

arkadaslar herkese merhaba bu sayfadan bır kacdakka once haberım oldu baktım bır seneye yakın herkes yesılkoyluyum dıyor bulusalım konusalım tanısalım dıyor ama kımseden tık yok 06.03.2011 bulusma yerı yesılkoy balıkcılar kahvesı olsun saat 09.00 da tel.05333374300 gelmek ısteyen cumartesı arasın dogma buyume yesılkoyluyum 1958 den berı

burayı yeni gördüm bak...ben de varım bakırköyden ...96 ZJ 5.2 var..idare ediyoruz işte...bu hafta düzceye kampa gidiyorum...gelecek varsa orada tanışırız...

>> (Konuyu 4540 Kişi Okumuş) ben görmemişim. ;D..

bende 1970 den beri yeşilköydeyim.salihiye sokak..bir vitaram var..v6

tanışmak isterim.. :smiley:

m. becce dahil buralarda oturan cok isim var bildiğim. ;)

ne zaman buluşalım derseniz ben uyarım zaten yolum uzak gelemiyorum diyen de çıkmaz herhalde....yok artık çıkar mı yoksa :smiley:)))

Selam arkadaşlar. Floryadan birol ben ama ist in her bölgesini dolaşıyorum iş gereği oyüzden bölge sınırlaması yok :smiley:))

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy Ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

Dur şurayı azcık hareketlendirelim :smiley:

peki bizim mahallelerde telsizci var mı hiç? amatör olur, cb olur?

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy Ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

benim telsizçi adamım 80 lik takas et diye verdiğim telsizi satıvermiş.. ??? hiç bişi diyemedim.. ;D

antenim var telsizi de uçuz yollu bulursam oluçak 1 tane.. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri