Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpino Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 74
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,684

alpino

Kamp III
Yer
türkiye
Konuyu açmadan evvel benzer bir konu daha önce acılmışmı diye bir araştırmam oldu ancak bulamadığım için açma gereği duydum şayet benzer bir konu vardıda ben göremediysem özür dilerim.
Ben Alp cok uzun zamandır yeşilyurt 'luyum şimdilerde ataköyde oturmama ragmen yeşilyurttan hiç kopmadım .

http://www.hafif.org/yazi/ayastefanos-yesilkoy
http://www.yesilyurtsporkulubu.com/

ilk başta aklıma gelen bölgemiz ile ilgili bilgilerinde yer aldığı linkleri yazdım ,eminimki cok daha fazla link vardır degerli katkılarınızla paylaşımlarınızı beklemekteyim.

Etiketler

Ynt: Yeşilköy - Yeşilyurt - Ataköy ve Florya 'daki Gezenbilir Üyeleri

1960 İstanbul yeşilköy (sefaköy o zamanlar yeşilköye bağlı idi ) doğumlu Kemal.
Detaylı bilgiler mesajlarımda mevcuttur.
saygılarımla

Bu sabah 08.00 da Yeşilköy çarşı'da börek alan kimdi, uçan kuş kameralarına yakalandı :D

Merhabalar .,

Yesilyurt Erhan Borke.

arkadaşlar bölgemizde kampçılık-karavan-offroad vs gibi doga ile ilgilenen ve ilgilenmek isteyenler muhakkak vardır bir bilgi toplaması yaparak belki çeşitli organizasyonlara katılım ve organizasyon hazırlıklarında birlikte hareket edebiliriz.Şahsen ben offroad ve karavancılık konularına özellikle ilgili olduğumu belirteyim.
selamlar
alp

ben ünal yeşilköy florya cennet deyim genelde ( iş yeri maslak ) yardımcı olabileceğim bir konu olursa hiç cekinmeden arayabilirsiniz en kötü ihtimal yeşilköy sahilde toplanırız :smiley:

up8453' Alıntı:
merhaba bende varım tabııkı kucukcekmeden kabul olursa ;D
Sevgili ilkay senin olman bizler için büyük bir nimet.Arkadaşlar ilkay kardeşim nimet diye andığımız şirinmi şirin ekmekleri ve nefis pideleri hazırlamakla meşgul.Tecrübe ile sabittir. ;) :D

up8453' Alıntı:
merhaba bende varım tabııkı kucukcekmeden kabul olursa ;D

tabiki olur
açıkcası konuyu acarken yakın cevredede olsa tum semtleri yazamamıştım bu sebeple sadece kendime göre en yakın cevreyi yazmıştım,kusuruma bakmayın avcılar.bakırkoy.bahçelievler,kücükçekmece hatta buyukçekmece :D kısacası haliçten çorluya diyelim ;D

sevgili ilkay pidelerinin tadına bakmak isteriz bu kadar övguden sonra :smiley:

saydığın yerlerde cok arkadaşımız var hatta beşyol telsizler sanayisinde dursun usta var yolun düşerse uğra diğer arkadaşlarada söyler 0536 462 96 68 numarası

ulusotomotiv' Alıntı:
saydığın yerlerde cok arkadaşımız var hatta beşyol telsizler sanayisinde dursun usta var yolun düşerse uğra diğer arkadaşlarada söyler 0536 462 96 68 numarası
arkadasım verdiğin bilgiler için teşekkurler bugun olmasada elbet bir gun muhakkak işimize yarayacaktır :smiley:

Yıl 1968 Florya şenlikköy ilk okulundayız 2.sınıfta bir anda oklun bahçesi bir sürü adam kamera ve ekipman ile doldu meğer değerli sanatçımız Münir Özkul ( paydos ) fliminde öğretmen rolünü oynayacakmış ilk kez hayatım da bir ünlüyü yakından görme heyecanı ile gönüllü figüran olma şansınıda yakalmış oldum hele tenefüs sahne çekimlerinde olmadı yine diye defalarca koşuşturmuştuk hala şimdilerde bile bahçesine girer sınıflarımıza bakar o anlara bir kaç dakikalığınada olsa gider o günleri hatırlar yaşarım....
Şuan çok yaşlandı hastahaneye kaldırıldı ve rahatsızlığı nedeni ile kendisine acil şifalar diliyorum.

Selam arkadaşlar cay içmeye beklerim

reis28' Alıntı:
Selam arkadaşlar cay içmeye beklerim
A.s.
Türkiyeyi dolaştım hala sana uğrayacağım sevgili Dursun ustam...Hani çay çok sağlam ellerde diyemi erteliyorum acaba !! ;) :D ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri