Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilhami71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,663
Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat Ve Satışı

insel' Alıntı:
Çok basit. Tavanı strec kapla. Ve alci donarken strecin uzerine yay. Sonra içini polyesterden dok. Tavanın aynisi karsinda iste.

Saol Insel hocam, kulaga cok zor gelmiyor. Ama yapip ugrasacak biri lazim.

Etiketler

slm hocam kilden kalıba gerek yok direkt olarak arac ustunden kalıp alınır ve araca da zararı olmaz ona gore kimyasallar var yagmur suyu kanalları ise daha da basit ilki isteyen ve cesareti olanları beklerim saygılar ilhan usta 0 536 2757384

arkadaslar bu yaptıgımız iki kişilik bunun 80 cm tek kişiligini de yapabiliriz istek olursa

Hepsi güzelde Jimny'de bunu koyacak yer yok.. ;D ;D ;D

Tavana cok rahat koyabilirsiniz. Google'da aratirsaniz bir cok ornek mevcut.

Ornek 1:

DJ 2

Ornek 2:

EA5V0368_cropped.jpg

İlhami bey karavan satıldı mı?

arkadaslar karavanı sattım talep olarak yenisini yapıyorum

1472083 10152039455063120 1265940637 n

Tebrikler. Bu tavanları ne zaman bir zanaatkar arkadas çıkıpta yapacak diye bekliyorduk.
İnşallah daha da geliştrir yurtdışına boşu boşuna döviz ödememiş oluruz.

Hasan

hasan bey kardesim siparislerinizi bekliyorum... tsk gorusmek uzere..

Merhaba;
Öncelikle girişiminizden dolayı sizi tebrik ederim fakat koyduğunuz fotolar yetersiz bence detaylı iyi bir video çekip yayınlamanız gerekiyor.Siz sürekli aynı ürünün ithallerinin videosunu paylaşmışsınız bence artık kendi videonuzu yayınlamanın zamanı gelmiş.
Birde dikkatimi çekti kamp fotoğraflarındaki çadır bence ters monte edilmiş sanırım çadırın yüksek tarafı aracın gidiş yönüne doğru olmamalı.
Hayırlı işler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR